Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Kosmetyki dla mężczyzn

Rozpoczęte przez ~penizon, 23 sty 2018
  • avatar ~penizon ~penizon
    ~penizon
    Napisane 23 stycznia 2018 - 17:58
    Witajcie,
    Poszukuje jakiś kosmetyków do pielęgnacji ciała, nie dano się przeprowadziłem i mam straszne problemy ze skórą, strasznie mi się łuszczy, mam łupież itp co byście polecili w tym przypadku, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisunajlepiej ze stronki rossmana bo mam blisko :p www.rossmann.pl/produkty/kosmetyki-m%C4%99skie,3258 ]
    tylko bez nie potrzebnych śmieszków..
    Z góry dzięki i pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Romcio ~Romcio
    ~Romcio
    Napisane 19 października 2019 - 21:32
    Podbijam temat. Co polecacie do codziennej pielęgnacji dla faceta zamiast tych znanych sklepowych kosmetyków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł P ~Paweł P
    ~Paweł P
    Napisane 08 lutego 2020 - 08:41
    Cześć!
    Ja zawsze używałem normalnych budżetowych kosmetyków drogeryjnych, wiecie, aby nie za drogie, no i żeby uczuleń żadnych nie było. Zapach też ważny...Ze względu na moją chorobę zacząłem używać olejku z CBD i tak mnie to wkręciło, że założyłem e-sklep. Okazało się, że producent miał w ofercie kosmetyki z olejem konopnym. Są super, nie będę tu wychwalał, bo nie o to chodzi, ale jeżeli chodzi o skórę i włosy to konopne kosmetyki są najlepsze...i ceny nie zabijają. Jak chcecie zapytać, to wejdźcie na konopielek i zadzwońcie, zawsze odbieram ja telefon, możecie pytać. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy