Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Lilka ~Lilka
    ~Lilka
    Napisane 21 listopada 2014 - 20:13
    Jeszcze co do plotek. Tak się składa, że w tym gronie znajomych, mimo że bardzo szerokim, każdy mniej więcej zna plotki na swój temat. Choćby dlatego, że mamy wiele szczerych osób które walą prosto z mostu co myślą, co słyszały. Po alkoholu ludziom też się język rozwiązuje. Wiemy kto wśród osób które się lepiej znają nie przepada za kim. Ja wiem co o mnie mówią i wiem co mógłby usłyszeć. Ba, podejrzewam nawet że słyszał. I są tam różne opowieści. Ale nie ma takiej, która mogłaby nadszarpnąć moją dotychczasową reputację w zakresie wierności. Bo akurat w tym temacie, u nas ludzie nie żartują. Za dużo było przykrych historii.
    Tak wiem, ta moja jest jedną z tych przykrych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin38 ~marcin38
    ~marcin38
    Napisane 21 listopada 2014 - 21:58
    ~MŻK napisał:
    Jeśli pani powyżej to ja, to powyżej starałam się ustosunkować do komentarza Lilki.

    Ps. Wniosek po czytaniu tego forum mam jeden, jak się źle dzieje w związku z mężem czy kochankiem - walizki za drzwi i niech pan podejmie męską decyzję z kim chce być.



    i to jest właściwe podejście kobiety. Nam trudno ,naprawde trudno podjąć czasem decyzję, i oczekujemy tego od was .Wiem tchórze z nas. nie straciłbym mojej ukochanej gdyby żona wystawiła mi waliżki za drzwi .A tak straciłam ją Z żoną było mi naprawde żle.Teraz myślę tylko o niej gdzie jest co robi z kim? Zniknęła, a ja jestem teraz sam I nadal ją kocham mimo kilku lat. Tęsknie i cierpie. wciaż cierpię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~LUNA ~LUNA
    ~LUNA
    Napisane 21 listopada 2014 - 22:20
    ~marcin38 napisał:
    ~MŻK napisał:
    Jeśli pani powyżej to ja, to powyżej starałam się ustosunkować do komentarza Lilki.

    Ps. Wniosek po czytaniu tego forum mam jeden, jak się źle dzieje w związku z mężem czy kochankiem - walizki za drzwi i niech pan podejmie męską decyzję z kim chce być.



    i to jest właściwe podejście kobiety. Nam trudno ,naprawde trudno podjąć czasem decyzję, i oczekujemy tego od was .Wiem tchórze z nas. nie straciłbym mojej ukochanej gdyby żona wystawiła mi waliżki za drzwi .A tak straciłam ją Z żoną było mi naprawde żle.Teraz myślę tylko o niej gdzie jest co robi z kim? Zniknęła, a ja jestem teraz sam I nadal ją kocham mimo kilku lat. Tęsknie i cierpie. wciaż cierpię.



    Ze złamanym sercem i bólem Mrcinie da się żyć, i Ty to chyba wiesz najlepiej.....
    Może to i wegetacja ale zawsze to jakieś życie nie? ;(


    Ale proszę Cię nie komentujcie już mnie i T......Proszę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~f[ona ~f[ona
    ~f[ona
    Napisane 21 listopada 2014 - 22:51
    dzis trafilam na forum i to co tu czytam to same brednie komus sie nudzi bo nie ma co robic i pisze ludzie czy wy nie poznajecie ze wiekszosc pisze jedna i ta sama osoba tylko pod innymi nazwami to luna to wiki i jeszcze pare innych nazw dobranoc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin38 ~marcin38
    ~marcin38
    Napisane 22 listopada 2014 - 10:28
    [quote=~fdzis trafilam na forum i to co tu czytam to same brednie komus sie nudzi bo nie ma co robic i pisze ludzie czy wy nie poznajecie ze wiekszosc pisze jedna i ta sama osoba tylko pod innymi nazwami to luna to wiki i jeszcze pare innych nazw dobranoc

    Kiedyś chyba kochanka męża haoox też uważała że wszystkie posty pisze ona sama , prowadzi tu rozmowę sama ze sobą ,nawet chyba też się pod nią podszyła. Losy ludzi bywają podobne. Ktoś trafia dziś na forum nie czyta nic uważnie bo naraz się nie da i twierdzi że pisze je jedna osoba. Kiedyś lune i torina posądzone że sa podpuchą admina żeby rozkręcić forum a tu proszę ktoś ją zidentyfikował i poznał że jej losy to i jego losy. Czytaj uważnie to zrozumiesz że każdy przypadek jest inny mimo że podobny.Nie wyciągaj po chopnych wniosków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kochanka ~kochanka
    ~kochanka
    Napisane 22 listopada 2014 - 12:09
    ~marcin38 napisał:
    [quote=~fdzis trafilam na forum i to co tu czytam to same brednie komus sie nudzi bo nie ma co robic i pisze ludzie czy wy nie poznajecie ze wiekszosc pisze jedna i ta sama osoba tylko pod innymi nazwami to luna to wiki i jeszcze pare innych nazw dobranoc


    Kiedyś chyba kochanka męża haoox też uważała że wszystkie posty pisze ona sama , prowadzi tu rozmowę sama ze sobą ,nawet chyba też się pod nią podszyła. Losy ludzi bywają podobne. Ktoś trafia dziś na forum nie czyta nic uważnie bo naraz się nie da i twierdzi że pisze je jedna osoba. Kiedyś lune i torina posądzone że sa podpuchą admina żeby rozkręcić forum a tu proszę ktoś ją zidentyfikował i poznał że jej losy to i jego losy. Czytaj uważnie to zrozumiesz że każdy przypadek jest inny mimo że podobny.Nie wyciągaj po chopnych wniosków.


    A co to żona T szuka tu już zemsty na lunie?
    A moze ~f[ona to potpucha admina żeby ciągnąc temat bo zrobił sie ciekawy?
    Daj sobie babo spokój. To nasze tematy nasze sprawy jak ci coś nie pasi to po co tu wchodziłaś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DO 3 RAZY SZTUKA.. ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    Napisane 22 listopada 2014 - 16:25
    Wiecie co to się robi chore. Czym bardziej chcemy zamknąć temat Luna to pojawiają się nowe osoby które robią wszystko zeby to ciągnać. Po co ? Też uważam ze nowa osoba to czysta podpucha.
    Wczoraj Luna przysłała mi maila i napisała ze już nie będzie tu pisać , nie wie czy żona T też wie o tym forum to ktoś tu tak założył ale zakładając że tak to może dajcie sobie spokój i zastanówcie sie co teraz przechodzi ta trójka że pisząc cokolwiek anonimowo raczej chcemy się wygadać , czegoś dowiedzieć poznać co inni o tym myślą ale teraz to już dotyczy poszczególnych osób , każdemu z tej trójki tu się dostało, nikt nie był niestety bez winy, Luna była kochanką T zdradzał żonę i oszukiwał obydwie żona na to pozwalała . udawała że nic nie wie a jak cos się działa działała impulsywnie ale teraz czytając co inni myslą na ich temat chociaż nikogo nie znają to chyba nie trudno zgadnąć że sprawia im to ból . Przed nimi ciężkie tygodnie albo i miesiace, wiec może czas tu to zakończyć .Jakby mój maż dowiedział sie o tym forum i co tu o nim pisze nie miałąbym wesoło. Ale mnie te rozmowy pomagają a jeśli ktoś wchodzi tu tylko po to żeby mieszać bo coś mu sie nie podob to po co tu wchodzi?Dla nas widocznie te rozmowy są ważne. Pojawiły sie nowe wątki nowi ludzie i tu już mam pytanie do


    LILKI
    Dlaczego skoro nie ma jeszcze z twojej strony miłosci , to tylko romans i i już twierdzisz że to bagno to dlaczego teraz tego nie zakończysz. Nie dasz im czasu pomyśleć na spokojnie co dalej z tym pseudo małżeństwem Bo skoro tak szybko po slubie ja już zdradził , to faktycznie nie rokuje to już dobrze.

    Mój mąż coś nie kwapi się do rozmowy o rozwodzie, jakby sie wycofywał . Stchórzył ?A może pani się wycofała . Na razie mnie to bawi ale tylko na razie/.

    Marcin38
    Zacząłeś się otwierać. Może napisz coś więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lilka ~lilka
    ~lilka
    Napisane 22 listopada 2014 - 16:41
    Dam czas, jestem w stanie dać dużo czasu nawet. To co teraz oczekuje, to tylko deklaracja czy jest w ogóle w stanie się rozwieść, czy przysięga jest dla niego najważniejsza. Bo jeśli wie, że nigdy nie odejdzie od niej choćby było źle, to szkoda wtedy mojego czasu. Większych deklaracji nie oczekuję w tej chwili. Z tego co mówił wnioskuje, że jest gotowy na taki krok, że go dopuszcza, ale chciałabym aby było to jasne.
    Dlaczego nie zrezygnuje już teraz? Bo za mocno się zauroczyłam, za bardzo mi on odpowiada w kwestiach życiowych. I uważam, że dlatego warto spróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DO 3 RAZY SZTUKA.. ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    Napisane 22 listopada 2014 - 17:15
    ~lilka napisał:
    Dam czas, jestem w stanie dać dużo czasu nawet. To co teraz oczekuje, to tylko deklaracja czy jest w ogóle w stanie się rozwieść, czy przysięga jest dla niego najważniejsza. Bo jeśli wie, że nigdy nie odejdzie od niej choćby było źle, to szkoda wtedy mojego czasu. Większych deklaracji nie oczekuję w tej chwili. Z tego co mówił wnioskuje, że jest gotowy na taki krok, że go dopuszcza, ale chciałabym aby było to jasne.
    Dlaczego nie zrezygnuje już teraz? Bo za mocno się zauroczyłam, za bardzo mi on odpowiada w kwestiach życiowych. I uważam, że dlatego warto spróbować.




    Wydaje mi się że 4 mc to dużo za wcześniena jakiekolwiek deklaracje.
    On pewnie w tym momencie nie wie co jest dla niego ważne. Po o wiele dłuższym czasie oni nadal tego nie wiedzą.Więc ubrój się lepiej w cierpliwość.A gdyby przysięga była dla niego ważna to chyba by nie zdradził. Przysiegamy przecież wierność i uczciwość małżeńską..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~t ~t
    ~t
    Napisane 22 listopada 2014 - 17:31
    luna-- dobze ze sie wycofalas z tego forum zbyt wiele zdan w tym wszystkim przekrecilas chodzilo ci tylko o nawiazanie z kims kontaktu na forum udalo ci sie pozdrawiam zakoncz to t

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lilka ~lilka
    ~lilka
    Napisane 22 listopada 2014 - 17:49
    To jest ciekawe, ale mam wrażenie ze dla wielu ludzi czym innym jest złamanie przysięgi w części, a czym innym rozwód i odejście bo patrzą na to pod kąkątem przysiego co do stabilizacji w życiu. Ułuda ale jednak.
    Cztery mmiesiace to bardzo krótko. Ale każda historia jest inna. Może przez to, że prawie od razu zaczął mnie wypytywać o różne poglądy na życie, przez to że szybko zaczęliśmy rozmawiać o tym co robimy, jak to się może skończyć myślę o pewnych deklaracjach już teraz.
    Mam wrażenie, że on się miota, może żyje jeszcze jakimś złudzeniem, że coś się u niego zmieni w małżeństwie. A może nie. Chciałabym po prostu wiedzieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 22 listopada 2014 - 18:29
    LUNA - jesteś pozbawiona rozsądku - dać namiary kochankowi na forum.
    A jako kobieta - nie masz za grosz godności . Zrobiłaś pośmiewisko z siebie, swojego kochanka bez jaj . A z żony publicznie zrobiłaś psychopatkę . Masz wybujałą wyobraźnię, jesteś mitomanką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DO 3 RAZY SZTUKA.. ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    Napisane 22 listopada 2014 - 19:25
    ~t napisał:
    luna-- dobze ze sie wycofalas z tego forum zbyt wiele zdan w tym wszystkim przekrecilas chodzilo ci tylko o nawiazanie z kims kontaktu na forum udalo ci sie pozdrawiam zakoncz to t



    Komuś widać bardzo zależy na tym żeby ciagnąć ten temat. dajcie już spokój. Ona się już wucofała panie t o ile to ten t i zakończyła.
    A co do przekręcania to każdy facet teraz by tak powiedzia. Wy widzicie wszystko inaczej niektórzy nawet dziwią się że żona złości się o seks z inną bo jak do niej nic nie czuł to to nie była zdrada. jak mój maż.
    Mam nadzieję że to nie kolejna podpucha żeby temat dalej ciągnąć.
    Jeśli nie to wiedz człowieku że namieszałeś i oszukiwałeś teraz chcesz się wyłgać przekrętami. Ona szukała tu pomocy i wygadania , zrozumienia jak wszystkie my tutaj . Lilka jak widać kolejna też tego szuka to co cię dziwi.? Mieszałeś czy kochałeś , zastanów sie teraz nad konsekwencjami.
    A może nie mając sposobu na kontakt teraz wykorzystujesz nasze forum?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin38 ~marcin38
    ~marcin38
    Napisane 22 listopada 2014 - 20:46
    ~t napisał:
    luna-- dobze ze sie wycofalas z tego forum zbyt wiele zdan w tym wszystkim przekrecilas chodzilo ci tylko o nawiazanie z kims kontaktu na forum udalo ci sie pozdrawiam zakoncz to t



    Nie wierzę , DO 3 RAZY masz rację ktoś bardzo nie chce tego tematu kończyć . Pytanie dlaczego?
    T przecież ona to zakończyła ,a twój post mi brzmi jak zazdrość o kontakt. Z kim , Torinem czy testosteronem który się troszkę napalił.? Co ma jeszcze zakończyć? Te kontakty z nimi? Bo ona raczej szukała odpowiedzi na pytanie kogo kocha jak wszystkie kobiety tytaj bo to my-,wy je okłamujecie to same nie wiedzą co myśleć Nie dziwię im się.a nie kontaktu.
    Faceta wzięła zazdrość. Nie mogę

    DO 3 RAZY nie otworzę się bardziej bo to kiedyś zrobiłem pod innym nikiem a innym forum i zostałem rozpoznany przez byłą kochanke . Nie była zadowolona. Ale napisała mi tylko że teraz rozumie co czułem i jak się pogubiłem w tym wszystkim.
    Dori
    Każdy kto miał kochankę i każda kobieta która nią jest albo była a to forum pokazuje że jest ich mnogo, ma trochę inne zdanie o takich kobietach. Ja zawsze do mojej miałem szacunek nawet jak odeszła bo to ja nie potrafiłem podjąć decyzji
    A wybacz kobieta wpadajaca do domu kochanki po męża to trochę zakrawa na psychpatkę.On chcą c mieć kobiete na boku powinien jej zapewnić nietykaność ze strony żony a nie napuszczać żeby to one walczyły o niego. Takie jest moje zdanie,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kochanka ~kochanka
    ~kochanka
    Napisane 22 listopada 2014 - 21:43
    ~Dori napisał:
    LUNA - jesteś pozbawiona rozsądku - dać namiary kochankowi na forum.
    A jako kobieta - nie masz za grosz godności . Zrobiłaś pośmiewisko z siebie, swojego kochanka bez jaj . A z żony publicznie zrobiłaś psychopatkę . Masz wybujałą wyobraźnię, jesteś mitomanką.
    [/quote


    Weż pierwsze pomysl a potem napisz . On ato chociaż nie ukrywałą że kierowała sie wielkim uczuciem , reszta to zakałamane hipokrytki. Ciekawe co tobie kiedyś życie przyniesie. Nie byłas w naszej sytuacji to się nie wypowiadaj

    A ty t teraz nie próbuj się wybielać kombinowac co to ona nie pokreciła bo choć teraz zachowaj się jak prawdziwy facet weż to na klate ponies konsekwencje. To czas prawdy wiec nie kombinuj już tyle i zrób to co trzeba a nie obwiniaj teraz jej. Ona w przeciwieństwie do ciebie raczej zawsze cię broniła przed nieprzychylnym zdaniem zon.
    Co do zony to napewno jest zaborcza.Bardzo władcza i zaborcza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 22 listopada 2014 - 22:06
    marcin38
    Luna pisała tu na forum jako WIKI i jako LUNA, a teraz pisze jeszcze jako T
    Wymyśla kosmiczne historie i tyle, sama chce ten temat ciągnąć, bo co ona biedna będzie robić wieczorami? kochanek zwiał z żonką na urlopik, a LUNA została z ręką w nocniku i tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 22 listopada 2014 - 22:18
    kochanka napisała :
    Weż pierwsze pomysl a potem napisz . On ato chociaż nie ukrywałą że kierowała sie wielkim uczuciem , reszta to zakałamane hipokrytki. Ciekawe co tobie kiedyś życie przyniesie. Nie byłas w naszej sytuacji to się nie wypowiadaj

    No nie byłam w Twojej sytuacji - a TY nie byłaś w mojej więc też najpierw pomyśl - nie wiesz jak to jest mieć męża "kurw**irza " co tata po babach. jak mu źle w domu - niech spada do innej, ale on nie - tak jak Twój kochanek - po bzykać za free i do domciu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaro ~Jaro
    ~Jaro
    Napisane 22 listopada 2014 - 22:35
    Biedna DORI..
    Myślę, że to Ty zostałaś z ręką w nocniku..

    Są kobiety, które nie zasną póki kogoś nie oplują..
    Idź już spac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DO 3 RAZY SZTUKA.. ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    Napisane 22 listopada 2014 - 22:45
    ~Dori napisał:
    marcin38
    Luna pisała tu na forum jako WIKI i jako LUNA, a teraz pisze jeszcze jako T
    Wymyśla kosmiczne historie i tyle, sama chce ten temat ciągnąć, bo co ona biedna będzie robić wieczorami? kochanek zwiał z żonką na urlopik, a LUNA została z ręką w nocniku i tyle





    Oj ty to chyba jesteś albo bardzo zgorzkniała albo po prostu głupia.
    Lunie najbardziej zależy żeby tu wszystko ucichło bo nie chce zeby ktoś jeszcze ucierpiał . Napisała mi meila że T to naprawde on nie wiem skąd ta pewność
    a ty nadal chcesz wszystko podsycać. Po co?
    T popełniłes błąd tu sie pojawiajac bo teraz to wszystko zaczyna się nagłaśniać a nie cichnąć. Czy Ty sie zastanawiałes co teraz czuje twoja żona jeśli to czyta a tylko ty wiesz czy czyta , co czuje Luna po tym wszystkim
    Pomyśl , siedzisz z ukochaną osobą macie jakieś plany choćby na najbliższe dni ,ona idzie do skepu i zabija ją samochód I co nagle nic pustka, jak byś się wtedy czuł .? To ja sobie wyobrażam ze ona tak sie czuje.
    Zachowaj sie na reszcie jak mężczyzna skoro wszystko sie wydało, nie broń się jej.kosztem bo to nie ona ci się pchała do łóżka to ty dzwoniłes pisałeś przychodziłes. I teraz też myśle szukasz kontaktu i może jak to faceci określili jesteś zazdrosny. To zdecyduj sie w końcu czego chcesz i kogo . Jak odszedłes daj jej normalnie żyć choć to nie nastąpi predko, i nie zazdrosć jej kontaków z innymi facetami . I przestańcie juz roztrząsać ten temat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DO 3 RAZY SZTUKA.. ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    ~DO 3 RAZY SZTUKA..
    Napisane 22 listopada 2014 - 22:51
    ~Jaro napisał:
    Biedna DORI..
    Myślę, że to Ty zostałaś z ręką w nocniku..

    Są kobiety, które nie zasną póki kogoś nie oplują..
    Idź już spac.




    Jaro wielki plus ode mnie!

    Może ty dla zmiany temtu napiszesz jak u ciebie sprawy stoją ?
    U mnie wszystko stanęło w martwym punkcie. Czego chcą ci faceci? Jeden dzień mnie kocha na drugi chce rozwodu a na trzeci cisza.
    Ale jestem skołowana.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy