Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 07 maja 2015 - 00:53
    ~Olena napisał:
    gość
    słówka, ale takie nie wprost i różne takie tam trwają 2 lata
    okazywane też we wspólnym towarzystwie
    nie jestem kochanką
    to o co wg ciebie może chodzić?


    albo tylko flirtuje i gdyby przyszło co do czego to by zwiał albo poprostu chce Cię tylko zerznać... i cały czas probuje, bo co mu szkodzi nie probowac? moze w koncu mu sie uda?
    a najprosciej zapytaj go wprost o co mu chodzi ;) a nie domniemywaj bo szkoda czasu i zycia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 07 maja 2015 - 09:33
    ~Olena napisał:
    słówka, ale takie nie wprost i różne takie tam trwają 2 lata
    okazywane też we wspólnym towarzystwie


    Wow, ja podejrzewam, że on w ogóle nie wie, że z tobą flirtuje, bo po prostu jest miły. :-) A Olena spragniona uczucia to zobaczyła co chciała zobaczyć. :-) Może w tym problem, hahaha. Myślałam, że to coś bardziej zaawansowanego, jakieś smski, wyznania, ukradkowe spotkania, czy coś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~centro ~centro
    ~centro
    Napisane 07 maja 2015 - 10:10
    Widzisz Olena, kolejna osoba mówi Ci żebyś po prostu zapytała. O co jemu chodzi i co Ty o tym myślisz. jak sama widzisz motywacji może być mnóstwo i możesz być pewna, ze nie znajdziesz tu odpowiedzi na pytanie co on zamierza. Będziesz tu pisała, snuła domysły w kółko i nic to nie da.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 maja 2015 - 10:24
    asdfgh
    litości
    mam 10 lat więcej niż ty, męża, dzieci, znajomych, wielu dobrych kolegów i poznałam w życiu wielu facetów

    ja wiem po prostu, że on się zakochał, bo do tego nie potrzebne są słowa
    ja nie wiem jedynie, co on z tym zrobi

    a tak swoją drogą, jak na taką wyznawczynię prawdziwej miłości, to coś dziwnie złośliwa jesteś
    i tak jakoś łatwo oceniasz innych
    z takim podejściem do życia, to za 10 lat dołączysz tu ze swoim problemem - jestem taka wspaniała, a mój mąż woli inną ;)
    wybacz, ale zasłużyłaś na moją złośliwość

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 maja 2015 - 10:39
    centro
    miło cię słyszeć ;)
    jak ci się układa?

    to, że tu sobie piszę, to nie znaczy, że nic nie zrobię
    ale muszę z różnych powodów jeszcze z tym poczekać
    więc na razie chętnie czytam, co piszą tu faceci ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 07 maja 2015 - 10:41
    ~centro napisał:
    Widzisz Olena, kolejna osoba mówi Ci żebyś po prostu zapytała. O co jemu chodzi i co Ty o tym myślisz. jak sama widzisz motywacji może być mnóstwo i możesz być pewna, ze nie znajdziesz tu odpowiedzi na pytanie co on zamierza. Będziesz tu pisała, snuła domysły w kółko i nic to nie da.


    Zgadzam się w 100%. Ja już dawno zagadnęłabym go chociaż pół żartem pół serio o co mu chodzi.

    ~Olena napisał:
    ja wiem po prostu, że on się zakochał, bo do tego nie potrzebne są słowa
    ja nie wiem jedynie, co on z tym zrobi


    Nawet jeśli cię kocha to od 4 lat nic z tym nie robi, więc ile będziesz jeszcze czekać? Albo weź sprawy w swoje ręce albo sobie daruj faceta i znajdź innego. Co ci po jego miłości jak nic się w związku z tym nie dzieje? Miłość to chyba nie tylko patrzenie sobie w oczy i miłe słówka?

    ~Olena napisał:
    a tak swoją drogą, jak na taką wyznawczynię prawdziwej miłości, to coś dziwnie złośliwa jesteś


    Próbuję ściągnąć na ziemię, ale nikomu się jeszcze nie udało, to mi się pewnie też nie uda. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pogubiona ~Pogubiona
    ~Pogubiona
    Napisane 07 maja 2015 - 11:06
    Asdfgh-Ciągle piszesz teorie.

    Co do słodkich słówek. Większość z Was nie ma pojęcia jak wygląda relacja:zdradzacz-kochanka. Za dużo oglądacie seriali, bo zycie to nie film i źle to wszystko sobie wyobrażacie.

    Myślicie naprawdę, że kochanki sa takie naiwne?takie puste?
    Odnoszę wrażenie że to zdradzone zony są naiwne,bo wierzą w każde ich słówko.

    Gratuluję wszystkim żonom, które odeszły od zdradzaczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 07 maja 2015 - 11:26
    napisał:
    Odnoszę wrażenie że to zdradzone zony są naiwne,bo wierzą w każde ich słówko.


    Jedne wierzą, a inne mają swój interes w tym, by wierzyć. Ja miałam kiedyś znajomą starszą panią, która mi wiele razy mówiła, że gdyby mąż ją zdradzał nie chciałaby wiedzieć, co jak rozumiałam było dla mnie informacją, że jakbym się o tym dowiedziała mam o tym jej nie mówić. A chodziło jej o pieniądze, bo on ich utrzymywał. Ona miała szansę dostać bardzo niską emeryturę i nie chciała na starość przymierać głodem. No i co na to poradzisz?

    napisał:
    Myślicie naprawdę, że kochanki sa takie naiwne?takie puste?


    Nie tylko. Są też takie, które nie wiedziały, że ich kochanek jest żonaty. Lub ryzykantki, które są świadome, że może się nie udać. Pozostałe są naiwne. :-)

    napisał:
    Gratuluję wszystkim żonom, które odeszły od zdradzaczy.


    Bo wtedy kochanki mogą ich sobie wziąć. :-)

    napisał:
    Większość z Was nie ma pojęcia jak wygląda relacja:zdradzacz-kochanka


    Wiemy, że różnie wygląda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pogubiona ~Pogubiona
    ~Pogubiona
    Napisane 07 maja 2015 - 11:34
    Asdfgh-Wcale te kochanki nie musza ich chcieć jeszcze (weź taka opcje pod uwagę również).
    Gratuluję zonom, bo patrząc na mojego/niemojego...heh Po kilku latach od rozstania planuje dalej ze mną to ciagną rozumiesz?, i teraz to mi żal tej kobiety. Bo pewnie jak nie ja(a ja juz nigdy więcej w romans sie nie wplatam) to będzie inna. .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 07 maja 2015 - 11:47
    napisał:
    Po kilku latach od rozstania planuje dalej ze mną to ciagną rozumiesz?


    Rozumiem, ale widocznie jego żona z jakiegoś powodu chce z nim być. Może za parę lat się tym w końcu zmęczy, czara goryczy się przeleje i się z nim rozwiedzie. A póki co jeszcze daje radę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 07 maja 2015 - 11:49
    ~Pogubiona napisał:
    Asdfgh-Wcale te kochanki nie musza ich chcieć jeszcze (weź taka opcje pod uwagę również).
    Gratuluję zonom, bo patrząc na mojego/niemojego...heh Po kilku latach od rozstania planuje dalej ze mną to ciagną rozumiesz?, i teraz to mi żal tej kobiety. Bo pewnie jak nie ja(a ja juz nigdy więcej w romans sie nie wplatam) to będzie inna. .

    Ciekawe podejście, jak się z nim pieprzyłaś, to ci jej żal nie było, jak jesteś w podobnej sytuacji to ci jej żal, po co i w jakim celu ten nieszczery żal.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 07 maja 2015 - 13:02
    no gościu - brawo !

    głupie i naiwne to są kochanki, które myślą, że nie są głupie i naiwne - gość to świetnie opisał - czytać ze zrozumieniem panie

    Olena - zlituj się nad sobą, 4 lata patrzy ci facet w oczy i nic ? ! - widocznie seksu nie potrzebuje bo ma go w domu pod dostatkiem, potrzebuje może właśnie flirtu ? - albo chce w żonie wzbudzić zazdrość skoro flirtuje z tobą od tylu lat przy niej, albo po takim flircie z tobą ma dziki seks z żoną i dlatego ją to nie rusza bo wie, że i tak to ona spije śmietankę - posłuchaj gościa - pisze krótko i na temat

    Olenka - czasem jak cię czytam to myślę, że jesteś nastolatką - niech może jakiś dorosły ( czyt: starszy - ojej, no w sensie, że nie nastolatek) pan podpowie czy można wzdychać do kobiety przez 4 lata i nie chcieć z nią seksu ? - ja bym nie umiała - ale cóż jestem tylko kobietą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pogubiona ~Pogubiona
    ~Pogubiona
    Napisane 07 maja 2015 - 13:41

    Ciekawe podejście, jak się z nim pieprzyłaś, to ci jej żal nie było, jak jesteś w podobnej sytuacji to ci jej żal, po co i w jakim celu ten nieszczery żal.

    Pominę pierwszą część, ale jeśli chodzi o drugą to ja nie jestem w jej sytuacji, a i
    mój żal jest całkiem szczery,ale nie zrozumiesz dlaczego i nawet nie próbuję tego tłumaczyć.




    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 07 maja 2015 - 14:29
    ~Pogubiona napisał:

    Ciekawe podejście, jak się z nim pieprzyłaś, to ci jej żal nie było, jak jesteś w podobnej sytuacji to ci jej żal, po co i w jakim celu ten nieszczery żal.


    Pominę pierwszą część, ale jeśli chodzi o drugą to ja nie jestem w jej sytuacji, a i
    mój żal jest całkiem szczery,ale nie zrozumiesz dlaczego i nawet nie próbuję tego tłumaczyć.





    Bo tu nie ma co tłumaczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 maja 2015 - 15:20
    dziewczyny
    odpuście
    nie prosiłam o rady
    tylko o męski punkt widzenia właśnie
    MŻK
    akapit środkowy to całkowite pudło, ale to już przecież faceci pisali, kiedy takie sytuacje mają miejsce
    czyli sugerujesz, że mam mu zaproponować seks bez zobowiązań, żeby już nie miał problemu ;) żart oczywiście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 07 maja 2015 - 16:08
    Olena -
    nikt ci tu nie powie co myśli ten flirciarz - zapytaj go i napisz co odpowiedział - jeżeli spotykacie się na imprezach to masz całkiem sporo możliwości, żeby podejść i zadać pytanie - pewnie skoro oficjalnie flirtujecie to nikogo nie zdziwi jak chwilę razem postoicie albo się do siebie przysiądziecie - tylko pytaj z głową, żebyś za bardzo nie została poturbowana jak facet się zdziwi - bo i tak być może.
    Pozdrówka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 07 maja 2015 - 17:05
    Sorry, ale nie zgodzę się z gościem, że każdy facet okazji nie przepuści. Mam kupę znajomych, przyjaciół i zwykłych kolegów i są wśród nich tacy którzy zdradzają i tacy którzy tego nie robią, a mogliby. Niestety muszę tu zmartwić kochanki, ale z moich obserwacji ci, którzy zdradzają mają bardzo dobre relacje z żonami i na pewno mają obawy, żeby ich skoki w bok nie wyszły na jaw. Jeden z moich bliższych znajomych od lat ma romans z jedną kobietą, a z żoną wyglądają na najszczęśliwszą parę na świecie. Na różnych spotkaniach świetnie się ze sobą dogaduję i widać, że bardzo dobrze czuję się w swoim towarzystwie. Kiedyś spytałem go czy nie ma wyrzutów sumienia i powiedział mi, że tak kiedyś miał, ale teraz po takim czasie to już jest takie naturalne. Spytałem go co by było gdyby ta kobieta postawiła mu ultimatum powiedział, że żony nigdy by nie zostawił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 07 maja 2015 - 17:36
    Mężczyźni, zróbcie uprzejmość Olenie, że jej flirciarz tylko ją kocha i już zaraz, za chwilę wyzna jej miłość oraz rozwiedzie się z żona. Olena jest spragniona tych słów i bardzo ją to uszczęśliwi na kolejne 4 lata. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 07 maja 2015 - 17:38
    ~asdfgh napisał:
    Mężczyźni, zróbcie uprzejmość Olenie, że jej flirciarz tylko ją kocha i już zaraz, za chwilę wyzna jej miłość oraz rozwiedzie się z żona. Olena jest spragniona tych słów i bardzo ją to uszczęśliwi na kolejne 4 lata. :-)


    Poprawna wersja:

    Panowie, zróbcie uprzejmość Olenie i powiedzcie jej, że jej flirciarz tylko ją kocha i już zaraz, za chwilę wyzna jej miłość oraz rozwiedzie się z żona. Olena jest spragniona tych słów i bardzo ją to uszczęśliwi na kolejne 4 lata. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 maja 2015 - 22:55
    asdfgh
    wyluzuj
    napisali już, że nie mają na to odwagi
    ale w razie czego dam znać ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy