Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Kochanki szukam

Rozpoczęte przez ~marek, 30 paź 2014
  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 30 października 2014 - 12:24
    Szukam kochanki jestem żonaty mam 42 latka. Małżenstwo jest tylko na papierze, zona to typowy "impotente" zero chceci na sex, zadnej inicjatywy. Mam juz doścProponuje sex w kazdym wymiarze. Najlepiej świętokrzyskie. Mój e-mail mietek.kukulka@onet.pl Czekam na info i pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sydney ~Sydney
    ~Sydney
    Napisane 23 listopada 2014 - 11:23
    Witaj Marku
    Współczuje, bo sama żyje w emocjonalnej chłodni. Mąż zawsze mial mniejsze potrzeby niż ja, wiec to ja zawsze musiałam inicjować zbliżenia. Jednak pozniej zaczal mnei ponizac i tak przez 2 lata az w końcu przyrzekłam sobie ze juz nie wyciągnę reki pierwsza i stało się tak, ze już 6 m-cy s nie spaliśmy ze sobą ;-) I nie zanosi sie ze to sie skończy, bo zaczął mnie bardziej szanowac. Wszystko co wiem o facetach wzięło w łeb!
    Trudno to wytrzymać kiedy potrzebuje sie ciepła. Jestem w małżeństwie tylko 3 lata raczej znam swoja wartość, tylko juz w tym wieku 37l. , nie ma nikogo na horyzoncie. Ja nie chce kochanka, chociaż na początek byłyby to dobry układ. I tak do końca życia sie ukrywać? Chce trwałych zmian i nie wiadomo jak zacząć. Mamy male dziecko a on jest dobrym ojcem, ale mężem już nie.
    Powodzenia i namiętności życzę.
    Ps. Niestety jestem z innych stron, wiec na spotkanie nie ma szans ale solidaryzuje sie z Twoim bólem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy