Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Motocykle

Kobieta a motocykl

Rozpoczęte przez ~Robert66, 17 sty 2018
  • avatar ~Robert66 ~Robert66
    ~Robert66
    Napisane 17 stycznia 2018 - 17:53
    Witam jako że dopiero niedawno zdałem prawko na motocykl a jednośladu jeszcze nie posiadam to zaczął mi chodzić po głowie temat odnośnie płci pięknej jako motocyklistek. Jak oceniacie panie na motorach? Bo jako kierowcy samochodów to panuje stereotyp że kobieta jest gorszym kierowcą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karthus ~karthus
    ~karthus
    Napisane 15 kwietnia 2018 - 17:21
    Nie wiem skąd się wziął taki stereotyp, przecież kobiety jeżdżą tak dobrze jak faceci, jedne gorzej inne lepiej i tak samo sprawdzają się jako motocyklistki :) Moja druga połówka nawet sama nawet zadeklarowała się ze chce jakiś motor sobie kupić żebyśmy jeździli wspólnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog ~stomatolog
    ~stomatolog
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 22:55
    ~karthus napisał:
    Nie wiem skąd się wziął taki stereotyp, przecież kobiety jeżdżą tak dobrze jak faceci, jedne gorzej inne lepiej i tak samo sprawdzają się jako motocyklistki :) Moja druga połówka nawet sama nawet zadeklarowała się ze chce jakiś motor sobie kupić żebyśmy jeździli wspólnie

    Wyobraźnia mi podpowiada, że one są wiecznie otoczone przez wygłodniałych motocyklistów. Oni kupują motory, aby w końcu poznać tą jedyną i wyjść ze strefy prawictwa. Motocykliści to takie snoby kąpiące się we własnej iluzorycznej wyjątkowości, którzy nawet nie potrafią dostrzec groteskowego wygladu jaki prezentują w kombinezonach na stacjach paliw.
    Słońce, lato, wakacje... a oni kiszą się w kaftanie, wówczas kiedy ja wsiadam do klimatyzowanego auta w koszulce polo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andy Woods ~Andy Woods
    ~Andy Woods
    Napisane 17 maja 2019 - 17:07
    Chrzanisz farmazony...
    Taki ubiór, bo to sprawa bezpieczeństwa. Nie oceniaj innych swoją miarą pisząc na temat powodu zakupu moto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andy Woods ~Andy Woods
    ~Andy Woods
    Napisane 17 maja 2019 - 17:09
    A motocykl, to przede wszystkim niezależność i wolność

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog ~stomatolog
    ~stomatolog
    Napisane 17 maja 2019 - 20:05
    ~Andy napisał:
    Chrzanisz farmazony...
    Taki ubiór, bo to sprawa bezpieczeństwa. Nie oceniaj innych swoją miarą pisząc na temat powodu zakupu moto.

    Farmazony to dialog jaki prowadzisz z nastoletnią siksą, która czerwieni się na dźwięk twojego motocykla. Jak inaczej zdobyłbyś jej atencję, gdyby nie tłumik, który jest twoją alegorią. Piszę świat jak widzę, więc nie pisz mi tu o "moich miarach". Jakich (czyich) miar mam używać? Tobie najbliższe powinny być decybeli i intelektu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~m ~m
    ~m
    Napisane 21 maja 2019 - 14:56
    Kolego stomatolog, kazdy ma prawo, i to sie ceni, do wlasnych pogladow i widzenia swiata, ale spusc nieco z tonu bo idziesz w kierunku hejtu, a to chyba nie to forum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog ~stomatolog
    ~stomatolog
    Napisane 21 maja 2019 - 21:11
    ~m napisał:
    Kolego stomatolog, kazdy ma prawo, i to sie ceni, do wlasnych pogladow i widzenia swiata, ale spusc nieco z tonu bo idziesz w kierunku hejtu, a to chyba nie to forum.

    Tonuj sobie bliskich... spuścić możesz wodę w toalecie.
    nawet dziecko dostrzec może nienawiść w słowach mego oponenta, więc tam swoje mądrości kieruj.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fagasek ~Fagasek
    ~Fagasek
    Napisane 06 lipca 2021 - 17:10
    Chłopcy proszę, to nie przedszkole.
    Masz motor, to siadaj i jedź.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pozytywnie zakręcona ~Pozytywnie zakręcona
    ~Pozytywnie zakręcona
    Napisane 01 grudnia 2021 - 22:27
    Och Panowie...
    Taki piękny temat a tu tyle brzydkich słów i przegadywanie się z kimś, kto zapewne zazdrości lub nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
    Należę do kobiet, które od zawsze były zafascynowane motocyklami
    Najpierw jeździłam jako plecaczek... Od tego zaczęła się moja miłość do dwóch kółek
    Ja jako kobieta mogę stwierdzić, że widok kobiety na motocyklu zawsze robi wrażenie.
    Cieszę się, że jest nas coraz więcej, i mimo iż jesteśmy płcią słabszą potrafimy okiełznać swoje rumaki i radzimy sobie dobrze w pokonywaniu zakrętów...
    Kocham wolność, poczucie tego niesamowitego uczucia gdzie wtopiony w jedną całość pędzisz przed siebie
    Kto ma motocykl ten wie... Nie da się tego opisać ...LwG :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stomatolog ~Stomatolog
    ~Stomatolog
    Napisane 01 grudnia 2021 - 22:59
    @pozytywnie zakręcona.
    Widok kobiety w kuchni robi wrażenie. Widok kobiety przygotowującej kanapki robi wrażenie. Kobieta bez tatuaży robi wrażenie. Jej ciało nie wygląda jak przewlekła choroba skórna. Widok kobiety robi wrażenie... na tle wszechobecnych babochłopów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pozytywnie zakręcona ~Pozytywnie zakręcona
    ~Pozytywnie zakręcona
    Napisane 02 grudnia 2021 - 16:55
    @stomatolg
    bo w życiu chodzi o to, aby w żadnej z ról i w żadnej sytuacji jaką na drodze postawi życie, nie zniszczyć swej kobiecości...To robi wrażenie
    I nie ma tutaj żadnego znaczenia czy robię kanapki czy noszę drzewo :))
    I ile mężczyzn czy kobiet tyle opinii i poglądów



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy