Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Motocykle

Kawasaki W800

Rozpoczęte przez ~Dionizos1964, 16 wrz 2014
  • avatar ~Dionizos1964 ~Dionizos1964
    ~Dionizos1964
    Napisane 16 września 2014 - 16:26
    Chcę sobie kupić motocykl, prawko mam już od wielu lat, ale zawsze było coś ważniejszego niż zakup motocykla. Teraz w końcu mam na to środki i chcę kupić jakąś fajną maszynę - co sądzicie o Kawasaki W800? Taki klasyk, ścigacze odpadają, bo taki star dziad jak ja będzie wyglądał trochę śmiesznie. Jakieś opinie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 16 września 2014 - 20:18
    Motocykl ok, ale najpierw należy przypomnieć sobie, jak przeżyć na drodze. Słowa "przeżyć" nie użyłem w przenośni, a dosłownie. Przed jazdą zalecam wziąć kilka lekcji w szkole jazdy, zarówno jeżeli chodzi o równowagę podczas manewrów, jak i zachowanie w sytuacjach awaryjnych. Nie zaszkodzi też przejechać się z instruktorem po mieście. Naprawdę pomaga, mogę polecić - i to nie dlatego, żeby promować szkołę jazdy, a dlatego, żeby przypomnieć sobie prawidłowe odruchy. To zmniejszy ryzyko, że Twoja żona zostanie wdową, a dzieci sierotami. Za dużo widziałem facetów po 40 w workach na ulicy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 16 września 2014 - 21:39
    Jesli kupisz ten model za chwile bedziesz szukal nowego bo 800 to taki komar raczej.
    Moim zdaniem poszukaj czegos o pojemnosxi 1300-1500 wolniej bedzie sie wkrecalo na obroty zacniej prezentowalo i przy jakims wypadzie dalej niz wokol komina lepiej zniesiesz trase :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 16 września 2014 - 22:29
    Polecam cruisera o pojemności powyżej 1000ccm ale najpierw przestudiowanie książki "Motocyklista doskonały" Davida L. Hough'a. Sam po 29 latach braku kontaktu z motocyklem jesienią 2013 stałem się szczęśliwym właścicielem Hondy Valkyrie. Gdyby nie ta książka ( i pozostałe z tej serii) którą studiowałem całą zimę , a następnie umiar w jeździe w tym sezonie , pewnie zaliczyłbym "szlifa". Na pewno dasz radę, tylko spokojnie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nurek ~nurek
    ~nurek
    Napisane 17 września 2014 - 15:15
    Suzuki Burgman 650

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bodzio ~Bodzio
    ~Bodzio
    Napisane 21 września 2014 - 18:36
    Ja też zamieniam swojego ścigacza na Cruisera. Żona suszy głowę wolę zamienić niz sprzedać z przymusu jak się wkurzy. Myślę właśnie o jakiejś Hondzie, ale Valkyrie za duża. Pojemność 1300 jest wystarczająca. Nie zamirzam grzać jak małolat 200 km/h. Podpowiecie coś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wr23 ~wr23
    ~wr23
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:49
    ja doradzam kawę w 650 lub w 800 powyżej 40 lat wystarczy mam 44 miałem parę motorków ale klasyk jest klasyk - dostojność w pełnej krasie.Gdzieś na jakimś forum przeczytałem fajny tekst optymalna jazda od 80 - do 110 km można więcej tylko po co :)
    Opinie że że za słaby za wolny do dupy dLA LUDZI KTÓRZY CHCĄ DELEKTOWAĆ SIĘ JAZDĄ a nie zabijać na drogach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy