Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

jakie znaczenie ma wybor gimnazjum?

Rozpoczęte przez ~jerzymiroslaw, 26 sty 2016
  • avatar ~jerzymiroslaw ~jerzymiroslaw
    ~jerzymiroslaw
    Napisane 26 stycznia 2016 - 12:05
    witam wszystkich bardzo serdecznie. chcialbym sie dowiedziec, jakie znaczenie ma w dzisiejszych czasach i w dzisiejszym systemie edukacji wybor gimnazjum. ponoc maja likwidowac, ale poki co nic na ten temat nie wiadomo a moje dziecko teraz konczy podstawowke i zona i tesciowa panikuja. ja nie wiem na ten temat nic, skonczylem szkole w zupelnie innym systemie wiec nie mam porownania. ktos cos wie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patrosss ~patrosss
    ~patrosss
    Napisane 29 stycznia 2016 - 13:02
    moje chodzilo i ma o tyle kto tam chodzi. to jest trudny wiek, dzieciaki inne maja wiekszy wplyw niz my sami w tym momencie, do im lepszego pojdzie tym mniej czasu bedzie mialo na szlajanie sie nie wiadomo gdzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prywgim5 ~prywgim5
    ~prywgim5
    Napisane 29 stycznia 2016 - 15:34
    Trudno powiedzieć, jaka przyszłość czeka gimnazja - póki co nadal są elementem obowiązkowej edukacji. Zwrócić uwagę warto na wiele elementów - wyposażenie, program nauczania, wielkość klas. Na przykład u nas [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Prywatnym Gimnazjum nr 5 w Krakowie ] mamy zasadę, że klasy nie przekraczają 10 osób - dzięki temu jesteśmy w stanie skupić na każdym odpowiednią uwagę i pomóc dziecku rozwijać swoje zdolności i przezwyciężać trudności. Z naszego doświadczenia wynika, że w tym wieku taka grupa dzieci jest optymalna i nauka daje wtedy najlepsze efekty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patrosss ~patrosss
    ~patrosss
    Napisane 01 lutego 2016 - 11:32
    no jak bym sie zapisywal do szkoly platnej to bym jeszcze popatrzyl co oferuja dodatkowo. za taka kase to to powinny byc fajerwerki! moj znajomy chodzi do platnego liceum dla doroslych i sobie nie chwali za bardzo, ale nie wiem jak jest w przypadku szkol dla dzieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prywgim5 ~prywgim5
    ~prywgim5
    Napisane 01 lutego 2016 - 12:08
    Szkoły dla dorosłych to jest trochę inna bajka, wymagają o wiele więcej samozaparcia i pracy indywidualnej w domu. Natomiast prywatne gimnazjum pod względem trybu nauki nie różni się od gimnazjum publicznego. Co do rzeczy dodatkowych - mamy np. możliwość nauki z podręczników na tabletach, szeroką gamę zajęć dodatkowych, możliwość nauki dodatkowych języków, poszerzoną ilość godzin przedmiotów obowiązkowych. Jest też możliwość kontynuowania nauki później w naszym III Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patrosss ~patrosss
    ~patrosss
    Napisane 01 lutego 2016 - 13:28
    no tak ale jaka cena? :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prywgim5 ~prywgim5
    ~prywgim5
    Napisane 02 lutego 2016 - 09:26
    Czesne u nas to 500 zł miesięcznie. To pozwala nam prowadzić placówkę na odpowiednim poziomie, z którego zadowoleni są zarówno uczniowie jak i ich rodzice. Nie jest to stereotypowa prywatna szkoła dla bogatych dzieci które płacą za to żeby skończyć szkołę - przychodzą do nas dzieci z rodzin, które przykładają szczególną wagę do wykształcenia, cenią sobie indywidualne podejście do ucznia. Szkoła ma renomę, uczą się u nas osoby też spoza Krakowa, więc nasza strategia się sprawdza całkiem dobrze :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jerzymiroslaw ~jerzymiroslaw
    ~jerzymiroslaw
    Napisane 02 lutego 2016 - 10:25
    dziekuje za opinie i informacje, moze faktycznie taka szkola to by bylo cos ok. a czy ktos wie jaka jest sytuacja w innym miastach niz krk?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy