Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

Jakie aplikacje na iOS ?

Rozpoczęte przez ~Radek T, 11 lip 2014
  • avatar ~Radek T ~Radek T
    ~Radek T
    Napisane 11 lipca 2014 - 10:42
    Jakie aplikacje uważacie za niezbędne na Waszych telefonach ??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek Sosnowiec ~Darek Sosnowiec
    ~Darek Sosnowiec
    Napisane 11 lipca 2014 - 11:33
    krótko- Smartgroschen! to jest pożyteczna aplikacja! tanie rozmowy za granice, a między użytkownikami za darmo! no i dają pół euro na testowanie..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~L777 ~L777
    ~L777
    Napisane 04 września 2014 - 08:21
    Dla mnie naprawdę NIEZBĘDNE aplikacje to RunKeeper (dużo biegam, a nie mam zegarka z GPS, więc ta aplikacja to dla mnie podstawa rejestracji treningów), Ipla (lubię sobie czasem coś pooglądać w wolnych chwilach, a telewizor działa na mnie jak płachta na byka) oraz WhatsApp (fajny czat, zamiennik smsów, sporo spośród moich znajomych go używa), AutoMapa (powody są chyba oczywiste), Spotify (słucham często i dużo muzyki). Do tego jeszcze Angry Birds (mam słabość do tej gry, czasem w jakiejś kolejce zdarza mi się rozegrać 2-3 plansze). I mógłbym na tym skończyć, ale... zaciekawił mnie opisany powyżej Smartgroschen, bo mam rodzinę w UK, Kanadzie i w Niemczech. Właśnie go ściągnąłem i robi bardzo dobre wrażenie - stawki za połączenia są zauważalnie niższe niż np. w Skype (sprawdzałem to dla kilku różnych krajów). No i jeszcze możliwość darmowych rozmów bezpośrednio przez dwa smartfony z zainstalowanym Smartgrtoschen, podłączone tylko do WiFi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy