Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zegarki

JAki zegarek

Rozpoczęte przez ~NAtek7, 14 lis 2017
  • ~NAtek7
    ~NAtek7
    Napisane 14 listopada 2017 - 00:20
    JAki zegarek w miare dobrej cenie?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~kartolcia
    ~kartolcia
    Napisane 26 listopada 2017 - 19:14
    mężczyzna nie jest mężczyzną bez porządnego zegarka :) udało mi sie znaleźć oryginalne i naprawde przepiękne zegarki klasy fossil czy tissot u jordanna kerra - zajrzyjcie tam miłośnicy zegarków - to jaskinia smaków dla każdego miłośnika tarcz ;)) i to tam kochająca kobieta szuka fajnego prezentu dla swojego faceta...a nie golarka, skarpetki czy kubek ;)))

• ~Max
    ~Max
    Napisane 03 grudnia 2017 - 21:18
    dla mnie najważniejszym elementem mężczyzny jest zegarek :) jestem totalnym miłośnikiem, mam 20 zegarków w swojej kolekcji a mój najnowszy nabytek to zegarek jordan kerr, stanowczo polecam, świetne wykonanie a cena jak marzenie :))

• ~panecki
    ~panecki
    Napisane 06 grudnia 2017 - 14:04
    ~NAtek7 napisał:
    JAki zegarek w miare dobrej cenie?

Miugo robi dobre zegarki, a teraz jeszcze jakąś promkę mają, że minus 25% chyba

• ~endo
    ~endo
    Napisane 10 grudnia 2017 - 16:17
    panecki, zgadzam się - Zachwycające zegarki które ostatnio odkryłem przypadkiem (przez promocję) to miugo - solidnie wykonane, dość tanie no i baaardzo klasyczne - żona dostanie w tym roku pod choinkę na pewno ;)

• ~melon
    ~melon
    Napisane 05 stycznia 2018 - 15:18
    jeśli zegarek to tylko szwajcar na drugim miejscu seiko i orient,reszta to zabawki...zobaczcie na piramidę prestiżu producentów zegarków

• ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 08 lutego 2018 - 14:16
    ~melon napisał:
    jeśli zegarek to tylko szwajcar na drugim miejscu seiko i orient,reszta to zabawki...zobaczcie na piramidę prestiżu producentów zegarków

A co sądzisz o zegarkach takich jak Zeppelin czy Junkers - niemiecka produkcja?

• ~Stilers
    ~Stilers
    Napisane 11 lutego 2018 - 22:07
    ~MenBlack napisał:

A co sądzisz o zegarkach takich jak Zeppelin czy Junkers - niemiecka produkcja?

Junkersy sprawdzają się świetnie, mam jeden model Bauhaus czarny i działa fenomenalnie. Godne polecenia jak najbardziej

• ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 17 lutego 2018 - 10:08
    ~Stilers napisał:

Junkersy sprawdzają się świetnie, mam jeden model Bauhaus czarny i działa fenomenalnie. Godne polecenia jak najbardziej

Czyli mechanizm działa a szybka przy pierwszym lepszym upadku nie pęka? Gdzie kupowałeś ten zegarek?

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty