Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jaki prezent na dzień kobiet?

Rozpoczęte przez ~lech, 26 lut 2015
  • avatar ~lech ~lech
    ~lech
    Napisane 26 lutego 2015 - 13:16
    Od kilkunastu lat większość prezntów z mojej strony opierała się o kwiatki/czekoladki i/lub kino/kolacja. Na Walntynki zasugerowano mi brak kreatywności idę do Was. Co kupić żonie na Dzień Kobiet? Szukam pomysłów niebanalnych, a jednocześnie przekonujących, romantycznych. Będę wdzięczny za pomoc!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 26 lutego 2015 - 14:11
    odwieczny problem każdego faceta ;) też zazwyczaj nie jestem bardzo oryginalny w tej kwestii. Niebanalne, przekonujące i w dodatku romantyczne to chyba mnie przerasta:D moja żona ostatnio coś napomykała o karnecie czy bilecie do spa, to może coś takiego, kobiety chyba to lubią. Poza tym my sobie też czesto dajemy ksiażki, może to banalne, ale może być romantyczne, zwałszcza jak np najdziesz jakies unikalne pierwsze wydanie ukochanej przez żone książki (przerabiałem to). To takie mi wpadły na szybko, ale sam jestem ciekaw propozycji innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nka ~nka
    ~nka
    Napisane 27 lutego 2015 - 09:27
    Kopiuję swój post z innego wątku:
    Z pomysłów nastolatków:
    -puder i wyryj na nim coś typu ,,jesteś piękna''. Z tym, że najpierw podbierz puder żonie aby nie kupić jej złego koloru (to istotne).
    -przejrzyj oferty na prezenzycia.pl -od skoków spadochronem, stan nieważkości po lekcje tańca na rurze. Może nie koniecznie tam kupuj ale przejrzyj. Coś może natchnie.
    -ramka ze wspólnym zdjęcie/rodzinnym
    -sesja fotograficzna z wizażem
    -upiecz sam ciasto (nawet jeżeli nie nadajesz się żona na pewno to doceni i będzie zachwycona - jak coś mogę dać przepis na najprostsze :) )
    -karnet do kosmetyczki (nawet na jeden zabieg)
    -wspólny wyjazd do spa
    -podejrzyj co by chciała a się z tym ''szczypie''. Może jakąś kartę prezentową do sklepu z ciuchami? (w warszawie można wykupić bon na całą Arkadię)
    -jeżęli jesteście z prowincji zostawcie dzieci u dziadków a żonę zabierz do miasta na zwykły spacer po starówce
    Prawdę mówiąc ciężko doradzić jeżeli nic nie piszecie na temat ograniczeń cenowych, miejsca zamieszkania (w dużych miastach jest wiele kreatywnych atrakcji), waszego wieku i wieku partnerek.. oraz ich gabarytów.
    Część tego co napisałam może wydawać się śmieszna ,,mojej żonie? sesja fotograficzna.. haha'' ale uwierzcie mi, każda kobieta, niezależnie od wieku chce poczuć się pięknie, jak modelka. Wasza rola sprawić nam takie poczucie (nawet jeżeli jesteśmy ropuchami)
    Moja mama -prawie 47 lat- na liste po wyżej (po za sportami) zareagowałaby z gigantyczną radością, albo niepewnością (taką krzepiącą w duchu)
    +wspomnę, że romantyzm jest w każdym wieku potrzebny aby się układało. Wszystkie problemy wynikają z barier jakie sobie narzucamy.
    + nie podchodźcie ,,jakby chciała to by kupiłą sobie więcej ubrań, przecież mamy na to pieniądze. Ale (przynajmniej moja mama) mimo oszczędności myśli o dzieciach, o tym, że mogą wyskoczyć nagłe ''wypadki'', bądź ,,ciuchy to próżność'' jednak marzy się takie cacko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 04 marca 2015 - 16:59
    wow, ile inspiracji, dzięki! :) teraz pewnie nie zdąże już zorganizować jakiejś superatrakcji, ale na penwo sobie coś wybiore na przyszłą okazję. Tym razem znów pozostanę przy książce, ale chce zonę czymś zaskoczyć, może podejrzeliśccie coś ciekawego u swoich kobiet?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bandzior ~bandzior
    ~bandzior
    Napisane 06 marca 2015 - 12:28
    moja ostatnio nie odrywa się od 'siły serca". nie wiem za bardzo o czym ta ksiazka, ale lezy na polce nocnej i czesto przed zansięciem do niej zagląda, wiec chyba się jej podoba. mam nadzieję, że pomogłem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lech ~lech
    ~lech
    Napisane 09 marca 2015 - 16:50
    dobra chopaki dzięki za pomoc! zebrałem sie i za Waszą radą zainwestowałem w książkę (bandzior dzięki za "Siłe serca" - wygląda, że się podobała) do tego standardowo (nie byłbym sobą gdybym choć małego banału nie włączył) tulipany i kolacja, którą przyrządziłem sam. Fakt kuchnia jak po wojnie wyglądała, ale ogólnie moja kobieta wyglądała na zadowloną ;) jeszcze raz dzięki!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 27 marca 2015 - 13:32
    lech - książka mogła się spodobać. Ładnie tą "Siłę serca" wydali i oczywiście ważniejsza jest zawartość, ale jak ktoś trochę czyta, to zwraca na to uwagę. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fight ~fight
    ~fight
    Napisane 22 kwietnia 2015 - 13:33
    Możesz jej kupić ksiązke "Droga do domu" Gabriela Gargaś to jej sie powinno spodobac moja zonka cąły czas opowiada o tej książce wec tytuł już zdążyłem zapamietać, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Marasie jest za 27 nie tak drogo ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fighter ~fighter
    ~fighter
    Napisane 15 maja 2015 - 17:25
    Może jakąś dobra książkę, jak wybierzesz coś ciekawego to na pewno to doceni. Warto przeczytać "Crashed. W zderzeniu z miłością" K. Bromberg jest juz Tom 3 w Matrasie za 28zl czytalem poprzednie tomy, bardzo ciekawa historia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamillos ~kamillos
    ~kamillos
    Napisane 06 marca 2018 - 18:34
    Myślę, że fajnym prezentem na Dzień Kobiet jest wspólny wyjazd w jakieś przyjemne miejsce, może np. spa? :) Swoją kobietę w tamtym roku 8 marca zabrałem do Ustki do Hotelu Lubicz: hotel-lubicz.pl, który słynie z rewelacyjnego kompleksu spa w okolicy. Było pięknie i bardzo relaksująco :) Każdej kobiecie taka opcja na pewno się spodoba :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masra ~masra
    ~masra
    Napisane 05 marca 2019 - 12:51
    Patrzcie tutaj - livro.pl/a-ja-zem-jej-powiedziala-nosowska-katarzyna-sku1200675524.html Pod prezent dla kobiety - optymalnie. Nic wymyślnego, ale zatem coś, czym pokazujecie, że czujecie temat. Wiadomo - najpierw kobieta musi lubić czytać, ale jeśli jej to pasuje, to z fajnej książki na bank będzie zadowolona ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jann-n29 ~jann-n29
    ~jann-n29
    Napisane 06 marca 2019 - 13:08
    ostatnio kupiłem mojej żonie bieliznę na wyspabielizny.pl szybka dostawa :) żona była bardzo zadowolona :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~groSZki ~groSZki
    ~groSZki
    Napisane 08 marca 2019 - 13:02
    A ja już zamówiłem fajną prostownicę z babyliss biało-czarną, bo podobno to nowa seria, które sprawia, że prostowanie jest bardziej skuteczne. nie znam się na tym za bardzo, ala mam nadzieję, że mojej żonie prezent przypadnie do gustu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olassr ~olassr
    ~olassr
    Napisane 08 marca 2019 - 17:24
    Często z żoną bywamy we Wrocławiu i nocujemy w https://www.apartments-wroclaw.com/ . Zapoznajcie się z ich ofertą, ponieważ macie tam taką opcję jak "dzień kobiet" To w sumie prezent zarówno dla niej jak i dla niego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy