Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak przeprosić żonę, po awnaturze o seks?

Rozpoczęte przez ~TED, 11 maj 2016
  • avatar ~TED ~TED
    ~TED
    Napisane 11 maja 2016 - 21:48
    Cześć ludzie!
    Mam spory problem i jeszcze większy kac moralny.
    Jesteśmy prawie 25 lat po ślubie, dzieci już na studiach, więc od niedawna mieszkamy sami.
    Obydwoje spełniamy się zawodowo. Żona jest bardzo piękną zadbaną kobietą. Zresztą jest 12 lat młodsza. W łóżku jest dobrze, ale brakowało mi jakieś szaleństwa, szybkiego numerku.
    Zawsze to ja zabiegam o seks, kupuje jej kwiaty prawie komplementy, zachęcam.
    Nie wiem co mi strzeliło do łba, żeby zrobić taką głupotę. Otóż byliśmy na imprezie mocno zaprawionej alkoholem, były żarty na temat seksu. Moja żona nie znosi się wygłupiać więc już samo to musiało ją mocno irytować. Wróciliśmy do domu, zaczęliśmy się przebierać. Zacząłem jej proponować seks, ona zaczęła się mocno irytować, wykręcać, że dzisiaj nie, nie wiem co mnie podkusiło i nic mnie nie tłumaczy kiedy się pochyliła pociągnąłem ją na łózko zacząłem całować, dotykać. Ona cały czas była na nie, dała mi siarczysty policzek. Moment mnie to otrzeźwiło. W sumie do niczego nie doszło ale ona wpadła w taką histerie zaczęła piszczeć płakać. Nie mogłem jej uspokoić. Oczywiście dałem jej spokój poszedłem do salon na kanapę, niech ochłonie.
    Z samego rana wyszedłem z domu bo wiem, ze nie chciałaby mnie widzieć. Ona w tym czasie się spakowała i wyprowadziła do ojca. Napisała mi, że mam jej dać spokój nie przyjeżdżać.
    Wiem, że ten incydent nie powinien mieć miejsca. Ale trudno miał. Co wobec tego mogę zrobić, jak ją przeprosić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 12 maja 2016 - 10:34
    Zona cię nie kocha, bo w przeciwnym razie dawałaby ci zawsze i wszędzie. Oczywiście żartuję, ale innej rady tu nie uzyskasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~inny gość ~inny gość
    ~inny gość
    Napisane 14 maja 2016 - 20:54
    Nie tylko nie kocha, ale wręcz nie znosi. Reakcja wobec najbliższej osoby jak wobec gwałciciela. Masakra.
    Seks w małżeństwie, który niewiele różni się od płatnego seksu.
    Ciesz się, że to koniec tej fikcji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 15 maja 2016 - 22:04
    Gość
    Czyżby Centro? Spokojnie, nie przejmuj się.
    Przecież jak żona gotuje rosół, to na pewno kocha. ;)
    Seks to już by była jakaś fanaberia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~centro ~centro
    ~centro
    Napisane 15 maja 2016 - 23:37
    Nie, to nie byłem ja. Od dawna odpuściłęm sobie pisanie tutaj. i proszę cię, odp... sie ode mnie i od kobiety której nie dorastasz do pięt. Zresztą mało której może dorastać do pięt ktoś, kto żyje z mężem żeby dzieci miały dodatkowe zajęcia, a wzdycha po kryjomu do jego kumpla. Pisałaś, ze czujesz się jak prostytutka. Słusznie.

    A skoro ty taka jesteś pewna do naszych kobiet to może ktoś powinien ci napisać, ze ten kumpel męża wcale się w tobie nie zakochał. Po prostu flirtuje, podrywa cię, bo chce cie przelecieć. My tez znamy męskie myślenie, tak jak wy kobiece. Potem stracisz dla niego jak jakolwiek wartość. No chyba że będzieszs dobra w łóżku (w co watpię) to dalej będzie podrywał żeby znowu cie przelecieć. Chociaz lepiej żeby cię w końcu przeleciał bo może frustracja minie.

    Jeszcze raz, bardzo proszę. Odpierdol się ode mnie. Nie pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 16 maja 2016 - 00:04
    niewiele trzeba byś mógł się zaprezentować z dobrej strony
    też nie pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy