Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

jak o siebie dbacie?

Rozpoczęte przez ~wariol, 09 sty 2016
  • ~arekks
    ~arekks
    Napisane 28 grudnia 2017 - 21:21
    w tym wieku już trzeba poważniej o siebie zadbać, ja zauwazyłem ze popsul mi sie wzrok, musiałem zacząc nosić okulary, okulista też kazał mi zacząć brać lutezan na oczy, wysiłek to żaden a skoro to ma pomóc to czemu nie, lata zaniedban robia swoje, pracuję przed komputerem cały dzień, siedze w zadymionym biurze i z tego co mi mówil lekarz to tez ma znaczenie

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~eryk47
    ~eryk47
    Napisane 31 grudnia 2017 - 17:41
    Po czterdziestce tkanka tłuszczowa niestety szybciej się osadza, a mięśnie zaczynają się chować. Moja żona narzekała na mój brzuszek piwny, dlatego wziąłem się za siebie. Regularny trening, zbilansowana dieta i stosowanie iqgreen, to u mnie teraz podstawa. Kilogramy lecą w dół, a brzuch powoli znika.

• ~hubson
    ~hubson
    Napisane 05 stycznia 2018 - 00:17
    Odnośnie tego preparatu, który stosujesz. Czy on rzeczywiście pomaga? Moja kobieta też powoli zaczyna mieć problem z moją wagą. Fakt faktem, na razie nie mówi tego wprost, ale widzę, że z dnia na dzień coraz mniej ją pociągam. Dlatego chciałbym zrzucić kilka kilogramów, żeby była zadowolona.

• ~eryk47
    ~eryk47
    Napisane 06 stycznia 2018 - 17:26
    U mnie sprawdził się w 100%. Cały skład jest naturalny, więc nie obciąży organizmu, co jest bardzo ważne, bo przecież nikt nie chce pchać w siebie syntetyków. Zawiera ekstrakt z zielonych ziaren kawy, cga i chrom. Ogólnie znacznie przyśpiesza metabolizm, obniża wchłanianie cukrów i zwiększa wydolność fizyczną. Tylko wiadomo, że nie można zapominać o diecie i ruchu, wtedy nie osiągniesz wyznaczonego celu.

• ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 11 stycznia 2018 - 11:34
    Jakiś czas temu byłem z żoną w miejscowości Świeradów w wykupiliśmy tam kilka dni w ładnym hotelu i skorzystaliśmy ze strefy spa. Sedziliśmy miło czas w grocie solnej, byliśmy na super masażach. Najbardziej jednak ucieszyło nas a mnie najbardziej piwna kąpiel we dwoje a nazywało się to "piwny zawrót głowy". Moja żona skorzystała jeszcze z kąpieli Kleopatry. Jak ktoś chce skorzystać z takiej oferty na przykład w Walentynki to niech zapisuję namiar na to miejsce: Świeradów-Zdrój ulica 3 Maja 1 .

• ~irek48
    ~irek48
    Napisane 14 stycznia 2018 - 11:57
    Razem z moja kobietą ostatnio zapisaliśmy się na siłownie, bo chcemy zrzucić kilka kilogramów. Ćwiczenia we dwoje są świetną opcją na spędzanie wspólnego czasu. Dodatkowo razem pilnujemy diety, którą ustalił dla nas dietetyk i stosujemy iqgreen, żeby podkręcić metabolizm, bo nie jesteśmy już młodzikami. Dzięki temu, że mamy wspólny cel nawzajem motywujemy się do działania i realizacji naszego noworocznego postanowienia.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty