Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

jak napisać cv

Rozpoczęte przez ~andrew, 27 sie 2014
  • avatar ~andrew ~andrew
    ~andrew
    Napisane 27 sierpnia 2014 - 14:42
    jak napisac dobrze wylądające cv? korzystacie z pomocy jakichś generatorów? słyszałem że są, ale jak rozglądałem sie po necie to nie znalazłem nic ciekawego.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rysio ~rysio
    ~rysio
    Napisane 27 sierpnia 2014 - 15:41
    mój syn pomagał mi kiedyś robić takie cv. znalazł jakąś strone w internecie, szybkie cv czy jakoś tak i tam uzupełniłem dane i dokument był gotowy nie musiałem się bawić w przestawianie na stronie poszczególnych elementów....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bob ~bob
    ~bob
    Napisane 23 października 2015 - 22:41
    w internecie wiele jest stron z dobrymi wskazówkami odnosnie dobrego cv mi sie najbardziej podoba opisana na blogu [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwozekinstruktora ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy