Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

ja mam syna, ona córkę, co z alimentami

Rozpoczęte przez ~rob1971, 10 paź 2016
  • avatar ~rob1971 ~rob1971
    ~rob1971
    Napisane 10 października 2016 - 20:46
    Jestem cztery miesiące po rozwodzie, moja eks miała przy sobie dzieci - syn 13 lat, córka 11 lat. Po pewnym czasie doszło do poważnych nieporozumień między matką, a synem i musiałem go wziąć do siebie. Mam zasądzone alimenty w wysokości 1000 zł miesięcznie, ale moja eks zgodziła się, żeby skoro ja mam syna, a ona córkę, to każde z nas pokrywa wszystkie koszty związane z utrzymaniem i alimenty się znoszą i nie mamy wobec siebie roszczeń. Jak to zalegalizować, żeby ona już nie miała w ręce wyroku o alimenty z klauzulą wykonalności? Syn mieszka ze mną w domu mojej nowej partnerki i tu stworzyliśmy mu nowy dom. Co teraz z świadczeniem 500+? Będę wdzięczny za rady.
    pozdrawiam
    Robert G.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k0la ~k0la
    ~k0la
    Napisane 12 października 2016 - 13:34
    Dobry prawnik i wizyta w sądzie - inaczej możesz mieć sporo problemów. W Warszawie mogę Ci polecić Pana Budrewicza, skontaktuj się, może akurat coś zaradzi w sprawie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaja ~kaja
    ~kaja
    Napisane 09 grudnia 2016 - 16:58
    zgadzam się,tylko sąd.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy