Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Inspiracje do remontu

Rozpoczęte przez ~padok, 23 paź 2017
  • avatar ~padok ~padok
    ~padok
    Napisane 23 października 2017 - 14:06
    Kolor ścian? Szykuje mi się remont w pokoju , potrzebuję inspiracji . Teraz mam zielone ściany i tapetę na jednej . Znacie jakieś fajne wzory tapet ? I ładne delikatne kolory ścian .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ekspert Dekoral ~Ekspert Dekoral
    ~Ekspert Dekoral
    Napisane 26 października 2017 - 15:46
    ~padok napisał:
    Kolor ścian? Szykuje mi się remont w pokoju , potrzebuję inspiracji . Teraz mam zielone ściany i tapetę na jednej . Znacie jakieś fajne wzory tapet ? I ładne delikatne kolory ścian .


    Ważne, żeby odcień farby komponował się z grafiką ścienną i jej nie przytłaczał. Tapeta zawsze gra pierwsze skrzypce w aranżacji, więc najlepiej jest celować w delikatne i jasne barwy. Na chwilę obecną mogę Ci zaproponować takie kolory jak: koronkowy róż, jedwabny popiel, naturalna bawełna. Wszystko zależy jednak od kolorystyki w której utrzymana jest tapeta. Pamiętaj – spójność i harmonia przede wszystkim! W razie pytań pisz – chętnie doradzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~apsyda ~apsyda
    ~apsyda
    Napisane 29 października 2017 - 22:02
    No ale jakie meble w tym pokoju? Może lepiej zacząć od kreatora wnętrz, na stronie Śnieżki jest taki całkiem, całkiem. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy