Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Gwiazdka tuż tuż...pomocy

Rozpoczęte przez ~Alina, 17 lis 2016
  • avatar ~Alina ~Alina
    ~Alina
    Napisane 17 listopada 2016 - 20:24
    Witam wszystkich forumowiczy. Tak jak w temacie - zbliża się gwiazda, a co za tym idzie zakup prezentów. Szukam idealnego prezentu dla męża. Powiedzcie proszę co widzielibyście pod swoją choinką? Z czego ucieszylibyście się najbardziej?
    Mam już kilka pomysłów ale chciałabym je skonsultować. Mam zamiar przeznaczyć na niego mniej więcej tysiąc zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ambasador marki Samsung ~Ambasador marki Samsung
    ~Ambasador marki Samsung
    Napisane 26 listopada 2016 - 16:09
    @alina a co powiesz na jakiś gadżet elektroniczny? Każdy facet lubi nowe zabawki ;) Może nowy smartphone, smartwatch albo głośnik przenośny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paweł ~paweł
    ~paweł
    Napisane 30 listopada 2016 - 20:56
    Też fajny pomysł ale zazwyczaj gadżeciarz już ma swój ;) Ja ostatnio dostałem na urodziny od żony golarkę brauna z serii 9. Oczywiście miałem swoją starą ale żona się postarała i wybrała model, który jako jedyny na świecie posiada technologię syncro sonic. Dostosowuje ona swoją moc golenia do gęstości zarostu dzięki czemu goli idealnie gładko i co ważne nie pozostawia podrażnień. Myślę, że pod choinką taki sprzęt na pewno się odnajdzie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ambasador marki Samsung ~Ambasador marki Samsung
    ~Ambasador marki Samsung
    Napisane 13 grudnia 2016 - 19:30
    Właśnie przy kupowaniu prezentów musimy wcelować w coś czego nie ma lub coś co przydałoby się wymienić ;) Jeżeli ma już głośnik to może brakuje mu powerbanka? A jeżeli masz większy budżet to może warto wymienić obdarowanej osobie smartphone na nowy? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doska ~doska
    ~doska
    Napisane 14 grudnia 2016 - 09:39
    swojemu kupiłam maszynkę do włosów babyliss, już nie mogłam słuchać jego narzekania na starą maszynkę, model który wybrałam działa bezprzewodowo i można czyścić przy pomocy wody, wygląda fajnie i myslę że mąż będzie zadowolony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oktawia ~oktawia
    ~oktawia
    Napisane 14 grudnia 2016 - 09:44
    Swojemu meżczyźnie kupiłam alkomat :) sama zresztą mam zamiar z niego korzystać, Święta, sylwester i karnawał to bezie dużo okazji, długo szukałam ale wybrałam w koncu elektrochemicznego alkohita x50, zbiera dobre oceny i ma lejek który ułatwia korzystanie jak się ustawi kolejka chętnych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pelikan ~pelikan
    ~pelikan
    Napisane 19 lipca 2017 - 09:29
    ja bym postawiła na konsoleigry.pl/16-gry-na-pc-w-pudelkach w tym roku kupiłam taki prezent dla swojego syna i szalał z radości! Myślę, że to takie gry to dobry sposób na relax:) No i różny przekrój cenowy, naprawdę można coś wybrać! Mój mąż sam gra w takie, więc to nie tylko dla młodych, również dla tych w średnim wieku. Przecież im też się coś od życia należy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~inter ~inter
    ~inter
    Napisane 19 lipca 2017 - 10:11
    Według mnie to koniecznie coś praktycznego, koniecznie coś stąd:
    - total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-b
    r-chemia-motoryzacyjna.html , fajny sklep wiele ma środków ciekawych do auta, przede wszystkim profesjonalną chemię motoryzacyjną

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek5 ~Maciek5
    ~Maciek5
    Napisane 07 stycznia 2018 - 17:25
    Myślę, że generalnie fajnym pomysłem na prezent jest zegarek :) Jest bardzo praktyczny, no i można dobrać jakiś fajny model :) Ja zamawiam często na e-zegarki.pl, może zerknijcie tam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy