Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Gorsza kondycja seksualna

Rozpoczęte przez ~bronek3, 04 lut 2016
  • avatar ~bronek3 ~bronek3
    ~bronek3
    Napisane 04 lutego 2016 - 08:58
    Panowie. Czy Wy również z wiekiem obserwujecie u siebie gorszą kondycję seksualna? Sam jeszcze kika lat temu nie miałem takich problemów ale obecnie aby dojść do pełnej erekcji muszę sobie pomagać ręką co mnie trochę stresuje ( moją partnerkę oczywiscie też). Brałem żeń szeń ale on nie daje efkektów '/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~epson ~epson
    ~epson
    Napisane 05 lutego 2016 - 07:28
    W pewnym wieku to pewnego rodzaju przypadłość którą trudno przeskoczyć. Najgorsze jest to, że chce się tak jak kiedyś - ale nie zawsze można. Trochę frustrujące. Ale są przecież różnego rodzaju wspomagacze.
    W fajnych czasach przyszło nam żyć pod tym względem. Mam tutaj na myśli takie środki jak np Cum on. Poczytaj sobie o tym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bronek3 ~bronek3
    ~bronek3
    Napisane 05 lutego 2016 - 08:52
    Jak na razie czytałem sobie o sildenafilu oraz o viagrze. Polecają sobie w innych tematach. Z drugiej strony nie chciałbym się na razie truć chemia. czy ten środek o którym tutaj piszesz jest równiez na receptę? Czy od tego typu specyfików człowiek się nie uzależnia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~epson ~epson
    ~epson
    Napisane 08 lutego 2016 - 07:45
    Daj sobie na razie spokój z viagrą i sildenafilem. Jestem zdania,ze na początku trzeba przetestować ziołowe środki zanim sięgniesz po leki. Przynajmniej wiesz,że nie mają skutków ubocznych. Wypróbuj sobie cum on [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu( intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html ) ] . Brałem i efekt jest po 7 dniach już chociaż ten najlepszy jest po miesiącu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chomczi ~chomczi
    ~chomczi
    Napisane 01 marca 2016 - 20:49
    u mnie sie zaczelo po 50tce, zmiana trybu zycia nie pomogla i siegnalem po wspomagacze ;) teraz lykam beman i efekty sa naprawde w porzadku. nie chcialem brac niczego co jest pelne chemii, bo to jednak niszczy organizm. na potemcje dobrze robia żenszeń i larganina, wiec tych skladnikow szukam w suplementach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy