Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

golenie twarzy bez podrażnien?

Rozpoczęte przez ~peek, 25 cze 2014
  • avatar ~peek ~peek
    ~peek
    Napisane 25 czerwca 2014 - 13:18
    mam taki problem że po jednorazówkach strasznie mi podrażnia skórę... także pytanie czym (i jak) się zacząć golić co by się tak nie męczyć za każdym razem? rzecz jasna zapuszczenie zarostu odpada ale będę wdzięczny za wszystkie rady

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artek ~artek
    ~artek
    Napisane 25 czerwca 2014 - 21:21
    TYLKO i wyłącznie brzytwa:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kolo ~Kolo
    ~Kolo
    Napisane 26 czerwca 2014 - 11:11
    Moim zdaniem na początek lepiej niż brzytwe spraw sobie elektryczną, najlepiej głowicową. Mam taką philipsa i jest naprawdę spoko ze skutecznością, a problemów takich jak mówisz brak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hyzop ~hyzop
    ~hyzop
    Napisane 10 lipca 2014 - 12:23
    polecam golarkę elekryczną

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bizonek ~Bizonek
    ~Bizonek
    Napisane 19 września 2015 - 16:42
    1. Nie używaj zwykłych jednorazówe - spraw sonie taką z kilkoma ostrzami
    2. Używaj kremów lub żelu do wrażliwej skóry
    3. Przed każdyme goleniem zdezyfekuj maszynkę spirytusem
    4. Na zarost nałóż najpierw olejek do golenia, potem żel lub piankę, po odczekaniu ok 1-2 min. zacznij golenie.
    5. Po goleniu róweniż uzywaj czegoś łagodnego do skóry wrażliwej.
    W moim przypadku powyższa procedura znacznie zmniajeszyła podrażnienia po goleniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy