Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Gitara

Rozpoczęte przez ~leonard, 13 lip 2017
  • avatar ~leonard ~leonard
    ~leonard
    Napisane 13 lipca 2017 - 17:10
    Zna ktoś jakieś fajne stronki lub spoko nauczyciela gry na gitarze z okolic Poznania? Jakoś ostatnio nabrało mnie na to żeby wrócić do starego hobby. Podsyłajcie jakieś pomysły :) chyba najlepszy byłby nauczyciel, który przyjdzie do domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtas ~wojtas
    ~wojtas
    Napisane 13 lipca 2017 - 22:57
    Ja wykupuję sobie lekcje online i dla mnie jest to mega wygodna sprawa. Nie muszę wychodzić z domu i jestem zadowolony. Wpadłem na tą stronkę www.gitaraonline.org zupełnie przez przypadek i okazało się to bardzo fajnym rozwiązaniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leonard ~leonard
    ~leonard
    Napisane 14 lipca 2017 - 11:31
    Dzięki. Sprawdziłem stronkę i rzeczywiście wszystko wydaje się jasne. W najbliższym czasie umówię się na lekcję próbną zwłaszcza, że jest darmowa. Zobaczymy co dalej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~drago ~drago
    ~drago
    Napisane 15 lipca 2017 - 10:10
    Do moich dzieciaków przychodził nauczyciel, ale trochę drogo brał. Z tego co widziałem na tej stronce (www.gitaraonline.org), to ceny są zdecydowanie konkurencyjne. W sumie taka nauka gry na gitarze online może być spoko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vinczi ~vinczi
    ~vinczi
    Napisane 17 lipca 2017 - 18:45
    No to może być nawet ciekawe i wygodne. Ja próbowałem coś sam się uczyć, ale skończyło się tylko na kilku akordach...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gaucho ~gaucho
    ~gaucho
    Napisane 19 lipca 2017 - 09:06
    Ja długi czas uczyłem się samemu. Coś tam się nauczyłem, ale zrobiłem sporo błędów, dobry nauczyciel może bardzo dużo dać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej_Wojtasik ~Andrzej_Wojtasik
    ~Andrzej_Wojtasik
    Napisane 19 lipca 2017 - 20:07
    Ja jakoś nie mogę się przełamać żeby zapisać się na zajęcia. Wydaję mi się, że jako facet po 40 średnio bym pasował na takie coś. Może takie lekcje gitary online to nie głupi pomysł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy