Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję
Advertisement

Forum

Dodaj temat

Związek

Gdzie zabrać żonę na rocznicę ślubu?

Rozpoczęte przez ~hipek, 23 mar 2017
  • ~hipek
    ~hipek
    Napisane 23 marca 2017 - 17:01
    Mamy drugą rocznicę ślubu i zastanawiam się gdzie mógłbym zabrać żonę? Jesteśmy z Warszawy i ta lokalizacja najbardziej mnie interesuje.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~lolek
    ~lolek
    Napisane 23 marca 2017 - 17:07
    Ja byłem kiedyś we włoskiej restauracji Trattoria il Successo właśnie w warszawie i jeśli lubicie włoską kuchnię to możecie śmiało się tam wybrać.

• ~mariusz
    ~mariusz
    Napisane 13 czerwca 2017 - 10:50
    ~lolek napisał:
    Ja byłem kiedyś we włoskiej restauracji Trattoria il Successo właśnie w warszawie i jeśli lubicie włoską kuchnię to możecie śmiało się tam wybrać.

Zerknąłem na ich menu, wygląda obiecująco, moja żona i kuchnia włoska to jedność :D

• ~Stefans
    ~Stefans
    Napisane 21 czerwca 2017 - 10:19
    Jeśli bierzesz pod uwagę wyjazd, to na pewno fajną opcją byłoby zabranie żony do SPA. Białystok nie jest daleko, a tam jest rewelacyjne SPA Piękna i Bestia, przyjemne masaże dla dwojga i miła atmosfera :)

• ~Lukasz
    ~Lukasz
    Napisane 19 lipca 2017 - 12:14
    Cześć, ja całkiem niedawno organizowałem coś podobnego. Zorganizowałem po pierwsze nocleg (mieszkamy pod warszawą więc nie chciałem tracić czasu na dojazdy) w wynajętym apartamencie o naprawdę wysokim standardzie (wolałem to niż hotel, bo daje więcej prywatności), ceny nie zabijają a komfort jest ogromny, tu masz namiary jakbyś był zainteresowany yourfreedom.pl. A później przez weekend byliśmy między innymi w dobrych restauracjach - tu już trudno doradzić, bo każdy lubi co innego, byliśmy w teatrze ;) później trochę po sklepach połaziliśmy (żona sobie kupiła trochę fajnych ciuchów), i tak się szwendaliśmy ;) wieczorkiem w wynajętym apartamencie też było baaardzo ciekawie...

• ~maciek77
    ~maciek77
    Napisane 05 sierpnia 2017 - 01:34
    o, jak w warszawie to zdecydowanie Salto na wilczej. Jakie tam maja owoce morza pyszne to szok po prostu :D Twoja zona na pewno sie ucieszy :)

• ~karloss7
    ~karloss7
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 11:27
    Dzięki stary za polecenie Salto! Restauracja pierwsza klasa, moja żona byla po prostu cała w zachwytach :D

• ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 28 września 2017 - 13:31
    Zdecydowanie Restauracja Pianka, ul. Zgoda.
    Dużym plusem restauracji jest to, że czynna jest 24h przez 7 dni w tygodniu :)

• ~andziaaa9
    ~andziaaa9
    Napisane 05 października 2017 - 12:37
    Mój mąż zawsze wręcza mi świetne prezenty na rocznice, ale w tym roku to już przeszedł samego siebie :D Bo zafundował mi wyjazd do hotelu Grand Lubicz w Ustce:. Jak tylko przeczytałam co tam mają w pakiecie, to aż podskoczyłam z radości :D Na pewno zrelaksuje się na maksa, już odliczam dni do wyjazdu :D

• ~Konrad
    ~Konrad
    Napisane 15 października 2017 - 23:22
    Można trochę zaszaleć i zaskoczyć swoją kobietę tak jak ja. Na naszą rocznicę zabrałem ją na romantyczny weekend we dwoje nad morze do Ustki. Wykupiłem nam pakiet dla dwojga w Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl, gdzie do woli mogliśmy korzystać z zabiegów w hotelowym spa. Byliśmy pierwszy raz w spa, ale było rewelacyjnie i na pewni jeszcze kiedyś to powtórzymy :)

• ~MAnnia
    ~MAnnia
    Napisane 31 października 2017 - 04:23
    A może zabierzesz żonę do jakiegoś fajnego spa? Świetne mają w hotelu Unitral w Mielnie. Byłam parę razy i jestem zachwycona, szczególnie termami w klimacie morza martwego :) TAkże myślę, że każda kobieta chciałaby właśnie taki prezent :D

• ~Adam5z
    ~Adam5z
    Napisane 06 listopada 2017 - 23:23
    No jeśli chodzi o restauracje w Warszawie to jak dla mnie zdecydowanie wygrywa Salto. Bardzo fajny klimat, do tego jedzenie rewelacja!

• ~malek
    ~malek
    Napisane 13 listopada 2017 - 21:39
    moja żona była w spa unital, naprawdę fajna opcja, pełen luksus, 4 gwiazdki, każda kobieta na bank z takiego wyjazdu będzie zadowolona ;)

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty