Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Gdzie serwisujecie auta

Rozpoczęte przez ~kremowy, 18 maj 2017
  • ~jeżyk 76
    ~jeżyk 76
    Napisane 25 sierpnia 2017 - 10:19
    też serwisuję auto w Euromaster, teraz w czasie wakacji mieli fajną promocję bo można było zrobić przegląd przed wyjazdem na wakacje. Skorzystałem, posprawdzali mi wszystko i powiedzieli że spokojnie mogę wybrać się na wakacje, przejechałem prawie 1800 km bez żadnego problemu, a dla mnie przede wszystkim liczy się niezawodność!

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 02 września 2017 - 12:34
    ~Kapitan napisał:
    No! Merc bomba! tylko kogo na takie auto stać? Tzn. niektorych tak. Mi się marzy, ale na razie jeżdzę insignią kombi. Jest ok, ale na mercedesa bym wymienil. I tak, musze bywać z nia w warsztacie;)

w mercedesie bys raczej nie musial zbyt czesto..

• ~Arek
    ~Arek
    Napisane 05 września 2017 - 15:59
    Ja serwisuje swojego mercedesa ale okazjonalnie i zawsze jestem zadowolony. No cóż nie ma aut bez wad ale to w porównaniu z Honda która miałem wcześniej to rewelacja

• ~Jaceq
    ~Jaceq
    Napisane 10 września 2017 - 18:33
    ~Wojtek napisał:
    ~Kapitan napisał:
    No! Merc bomba! tylko kogo na takie auto stać? Tzn. niektorych tak. Mi się marzy, ale na razie jeżdzę insignią kombi. Jest ok, ale na mercedesa bym wymienil. I tak, musze bywać z nia w warsztacie;)

w mercedesie bys raczej nie musial zbyt czesto..

Ja wymienialem forda na mercedesa w leasingu, jestem bardzo zadowolony, nie płacę dużo i póki co, bez serwisu (2 lata)

• ~Kaz
    ~Kaz
    Napisane 17 września 2017 - 16:46
    ~Majkel napisał:
    Auto idea to solidna sieć, z tego co widzę. ja serwisuję w Białymstoku. Polecam ten serwis

Ja też u nich tyle że w Łomiankach. Najlepszy serwis ever dla mnie. Każdy inny może się schować, a trochę ich w życiu przetestowałem, więc wiem o czym piszę ;)

• ~milianny
    ~milianny
    Napisane 19 września 2017 - 20:05
    Mam forda focusa, które serwisuję wyłącznie w ASO. Serwis autoryzowany dostarcza mi jakość usług na wysokim poziomie za niewielką cenę. Za taki przegląd płacę 279 złotych, można nawet zerknąć - wszystko napisane https://akcjaserwisowa.pl/serwis

• ~jugosławny
    ~jugosławny
    Napisane 20 września 2017 - 10:46
    mialianny, a czy to dotyczy wyłącznie samochodów forda czy też innych marek?

• ~Maria
    ~Maria
    Napisane 21 września 2017 - 00:42
    ~Kaz napisał:
    ~Majkel napisał:
    Auto idea to solidna sieć, z tego co widzę. ja serwisuję w Białymstoku. Polecam ten serwis

Ja też u nich tyle że w Łomiankach. Najlepszy serwis ever dla mnie. Każdy inny może się schować, a trochę ich w życiu przetestowałem, więc wiem o czym piszę ;)

Ja z łomianek mam sluzbowego pieknego mercedesa.. kumpel zalatwial dla szefa i dla nas, wszyscy zachwyceni. ja swoją kie pikanto kiedys serwisowalam u ziomka ktory sie tym paral. a te mercedesy do bezawaryjnie jezdza poki co

• ~mat
    ~mat
    Napisane 22 września 2017 - 21:03
    ~Arek napisał:
    Ja serwisuje swojego mercedesa ale okazjonalnie i zawsze jestem zadowolony. No cóż nie ma aut bez wad ale to w porównaniu z Honda która miałem wcześniej to rewelacja

ja przed swoim mercedesem obecnym mialem citroena. nie pytajcie... psul sie na potege. a mercedes - rewelacja. jak milo w koncu nie wydawac grubych pieniedzy na psujace sie auto, to takie mile

• ~pascal
    ~pascal
    Napisane 30 września 2017 - 19:45
    Mam forda, serwisuje w ASO, mimo, ze już dawno jest po gwarancji, ale mają często takie promocje, ze nie opłaca mi się ryzykować z jakimś obcym mechanikiem.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty