Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Gdzie serwisujecie auta

Rozpoczęte przez ~kremowy, 18 maj 2017
  • avatar ~kremowy ~kremowy
    ~kremowy
    Napisane 18 maja 2017 - 16:22
    Tak jak w temacie. Ciekawy jestem gdzie serwisujecie auta i jakie autoserwisy polecacie? Czy to bardziej coś konkretnego czy garaż sąsiada mechanika? :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~konkretny pan ~konkretny pan
    ~konkretny pan
    Napisane 19 maja 2017 - 13:42
    ja tam nie lubię jakiś garażowych serwisów. Jeżdżę zawsze do Ring w Gdańsku bo tam pełen konkret jest. Wolę zapłacić i mieć porządnie wszystko zrobione a nie serwisować na raty :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kryspibn ~kryspibn
    ~kryspibn
    Napisane 24 maja 2017 - 16:21
    To zależy, w którym miejscu w Polsce :P Jeżeli chodzi o Ring to faktycznie słyszałem bardzo dobre opinie ale akurat jestem z Trójmiasta więc tutaj ten serwis jest bardzo popularny :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ireneuszu ~ireneuszu
    ~ireneuszu
    Napisane 04 czerwca 2017 - 15:56
    Az auto albo Ring. U mnie wyżej również jest Ring ze względu na profesjonalizm i nowoczesność sprzętu, którym się posługują. Kiedyś ustawiali mi geometrię kół- byłem przy tym i stąd mam o nich bardzo dobre zdanie- znają się na rzeczy konkretnie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomson ~Tomson
    ~Tomson
    Napisane 29 czerwca 2017 - 21:39
    Ja od 4 lat jeżdzę mercem z salonu Auto Idea w Łomiankach, który wziałęm w leasing, no i serwis omijam jak na razie z daleka:) Auto śmiga elegancko. Ale w ogóle to wiem, ze w ich saloanch serwis jest na 5+, więc jak mi kiedys przyjdzie cos zrobic to u nich na pewno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 30 czerwca 2017 - 14:35
    ~Tomson napisał:
    Ja od 4 lat jeżdzę mercem z salonu Auto Idea w Łomiankach, który wziałęm w leasing, no i serwis omijam jak na razie z daleka:) Auto śmiga elegancko. Ale w ogóle to wiem, ze w ich saloanch serwis jest na 5+, więc jak mi kiedys przyjdzie cos zrobic to u nich na pewno.


    Mnie się zdarzyło korzystać z serwisu na wyjeździe - poszło gładko. mercedes ma w tym względzie bardzo dobre opinie i u mnie się potwierdziło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kapitan ~Kapitan
    ~Kapitan
    Napisane 30 czerwca 2017 - 21:11
    No! Merc bomba! tylko kogo na takie auto stać? Tzn. niektorych tak. Mi się marzy, ale na razie jeżdzę insignią kombi. Jest ok, ale na mercedesa bym wymienil. I tak, musze bywać z nia w warsztacie;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sarko ~Sarko
    ~Sarko
    Napisane 01 lipca 2017 - 12:20
    Bo to mit że mercedesy są tylko dla wybranych. To że to marka premium to każdy mysli o nie, nigdy mnie nie bedzie stac. Wiadomo że sa jakieś super drogie modele i to faktycznie auta dla wybrańców raczej, ale na merca kl. A na pewno stac bardzo bardzo wielu przysłowiowych Kowalskich. Sprawdz sobie na stronie auto idea. To ich salony i poczytaj o warunkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zbych7 ~Zbych7
    ~Zbych7
    Napisane 02 lipca 2017 - 18:59
    Tez słyszałem o salonie z Łomianek, ze solidny serwis (wiem, nie korzystałeś) i pomocni pracownicy salonu. Z ciekawości, ile zrobiłeś po tych 4 latach? Bo podobno z niezawodnością teraz zdecydowanie lepiej w Mercedesie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Trubadur ~Trubadur
    ~Trubadur
    Napisane 03 lipca 2017 - 19:03
    Na klasę A to każdego stać kto zarabia jakąś średnią krajową.. Ok, może to nie najwyższa klasa, ale komfort jest. wiem, bo jeżdzę służbowym na spotkania i szef ponoć płaci jakieś grosze, na pewno nie więcej niż tysiąc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~SPIDERguy ~SPIDERguy
    ~SPIDERguy
    Napisane 17 lipca 2017 - 15:47
    No właśnie, czy jest jakaś duża różnica między tą klasą A i np C? Bo jeśli miałbym już wybierać Merca, wolałbym coś większego. ;) Trochę szkoda, że Łomianki są średnio mi po drodze, bo musiałbym przejechać przez całą Warszawę tylko po samochód. Ale widzę, że salon ten ma swoich oddanych fanów tutaj. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Trubadur ~Trubadur
    ~Trubadur
    Napisane 18 lipca 2017 - 09:24
    Nie wiem jak to jest z klasą C, nie siedziałem;) Ale jak już nadrobisz te pare kilometrów do Łomianek to sam się przekonasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paweł 21 ~paweł 21
    ~paweł 21
    Napisane 24 lipca 2017 - 10:19
    a tak wracając do tematu ja korzystam z serwisu Euromaster macie jakieś doświadczenia z tym serwisem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sisi ~Sisi
    ~Sisi
    Napisane 27 lipca 2017 - 16:22
    ~SPIDERguy napisał:
    No właśnie, czy jest jakaś duża różnica między tą klasą A i np C? Bo jeśli miałbym już wybierać Merca, wolałbym coś większego. ;) Trochę szkoda, że Łomianki są średnio mi po drodze, bo musiałbym przejechać przez całą Warszawę tylko po samochód. Ale widzę, że salon ten ma swoich oddanych fanów tutaj. :)

    Ja mieszkam na Białołęce, więc do Łomianek mam rzut beretem:) I chyba śmignę sobie to tego audo idea obejrzeć taką A klasę:) Kilkaset miesięcznie za takie auto to mega okazja :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pit ~Pit
    ~Pit
    Napisane 28 lipca 2017 - 16:05
    Mercedes słynie z najlepszego serwisu i tyle w temacie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stary ~Stary
    ~Stary
    Napisane 30 lipca 2017 - 13:33
    Ja jeżdzę do Łomianek, Auto Idea ul. Brukowa. Najlepszy serwis mercedesa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 30 lipca 2017 - 23:17
    Ja swojego serwisuję u nich w salonie w Olsztynie, bo mam 10 km z domu:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~awitek ~awitek
    ~awitek
    Napisane 31 lipca 2017 - 10:11
    Kiedyś serwisowałem w typowym warsztacie znajomego ale teraz przerzuciłem się na auto serwis wadowicka w Krakowie i nie żałuję. Tutaj cenowo wychodzi podobnie a jest dużo bardziej profesjonalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olsztynek ~Olsztynek
    ~Olsztynek
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 07:54
    ~Andrzej napisał:
    Ja swojego serwisuję u nich w salonie w Olsztynie, bo mam 10 km z domu:)

    Auto Idea. Ja też. Solidny serwis bez naciągania. Czasem załatwiałem drobne naprawy na miejscu i zdążyłem tylko kawę wypić(wypiął się czujnik temperatury z wentylatora chłodniczy czy jakos tak). I mogłem dalej jechać, a nie wysłuchiwać biadolenia mechanika, że panie zarobiony jestem.
    To solidny i fachowy serwis.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Majkel ~Majkel
    ~Majkel
    Napisane 02 sierpnia 2017 - 17:48
    Auto idea to solidna sieć, z tego co widzę. ja serwisuję w Białymstoku. Polecam ten serwis

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6
Strona 1 z 6
następna
Strona 1 z 6 następna

Gorące tematy