Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Garnitury kiedyś i dziś-co dla pana w starszym wieku?

Rozpoczęte przez ~panwstarszymwieku, 09 wrz 2014
  • avatar ~panwstarszymwieku ~panwstarszymwieku
    ~panwstarszymwieku
    Napisane 09 września 2014 - 11:07
    Tak jak w tytule wątku. Garnitury kiedyś wyglądały inaczej niż dziś- obwisłe worki. Potrzebuję rady, mam już swoje lata, skończyłem własnie 56, i choć najstarszy nie jestem, do najmłodszych też juz nie należę. Syn bierze za 2 miesiące ślub, szukamy garniturów razem, bo tak łatwiej. On chce coś w tym stylu (www)lassar.pl/gentleman/ceremonia czy mi jako ojcu pana młodego wypada założyć coś takiego (www).lassar.pl/gentleman/klasyczne tylko,że granat? Żona mówi,że powinien być czarny-jak syna. Ja kompletnie się na tym nie znam, a nie chce już dyskutować o tym z żoną, potrzebuję bezstronnych rad.

    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ninja Benevento ~Ninja Benevento
    ~Ninja Benevento
    Napisane 07 października 2014 - 15:11
    Oczywiście, że wypada ubrac garnitur granatowy, niezależnie od wieku, ale proszę pamiętać, że to będzie bardzo nowoczesny wybór, który co prawda odmłodzi pana, ale decyzję musi pan podjąć sam. Znając życie proponuję zasięgnąć rady przyszłej synowej, może ona też ma pewien obraz swojego ślubu. Czarny będzie bardzo klasycznym wyjściem i będziecie z synem wyglądać dobrze, choć granat również do .ślubu poleciłabym synowi.

    Ps. Na poprawiny polecam spodnie bawełniane o eleganckim wyglądzie w kolorze granatowym, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuznajdzie je pan tutaj www.benevento.pl ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy