Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Forex

Rozpoczęte przez ~Krzysiek, 11 paź 2015
  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 11 października 2015 - 10:45
    Czy ktoś z Was inwestuje na Forex? Czy zajmujecie się takim inwestowaniem zawodowo czy tylko jako dodatkowy przychód? Czy macie jakieś sprawdzone sposoby, aby zarobić na Forex?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kalina ~Kalina
    ~Kalina
    Napisane 12 października 2015 - 08:30
    ~Krzysiek napisał:
    Czy ktoś z Was inwestuje na Forex? Czy zajmujecie się takim inwestowaniem zawodowo czy tylko jako dodatkowy przychód? Czy macie jakieś sprawdzone sposoby, aby zarobić na Forex?

    Tak, inwestuje na Forexie od 2 lat.
    Na początku Forex traktowałam jako zabawę, inwestowałam nie wielkie kwoty. Jednak muszę przyznać, że Forex potrafi uzależniać. W pewnym momencie straciłam sporo sumę. Mój przyjaciel polecił mi, aby znaleźć sygnały transakcyjne. Przeszukałam cały Internet i znalazłam jedną firmę, która udziela gwarancji na zakupione sygnały. Od tamtej pory zarabiam na Forex na tyle, że nie muszę już pracować. Więc według mnie sprawdzonym sposobem nie są książki, artykuły, a dobre sygnały. Skąd takie sygnały? Musisz poszukać jakie będą Ci odpowiadać. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJa korzystam z usług firmy Debarex. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy