Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Facet w ogrodzie?

Rozpoczęte przez ~Marcos, 25 lut 2015
  • avatar ~Marcos ~Marcos
    ~Marcos
    Napisane 25 lutego 2015 - 10:03
    Czy są tutaj faceci zajmujący się trochę ogrodnictwem? Może i niektórzy myślą, że to niemęskie zajęcie, ale ostatnio zainteresowałem się dosyć tym tematem. A co wy sądzicie o takim hobby :)?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Błażej ~Błażej
    ~Błażej
    Napisane 25 lutego 2015 - 10:06
    Według mnie jest to hobby zupełnie niezależne od płci. Ja zajmuję się sporo ogrodem. Niestety nie miałem tego we krwi, musiałem sporo się nauczyć. Po tym jak zdewastowałem cały ogród, żona zadzwoniła do firmy, która przyszła, ogarnęła nam ten ogród i dali trochę rad dzięki którym błedu już raczej nie popełnię. Super zajęcie – polecam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaspian22 ~Kaspian22
    ~Kaspian22
    Napisane 02 grudnia 2020 - 12:00
    Ja bardzo lubię pracować w ogrodzie. Mam oczko wodne, więc nigdy się nie nudzę. :D [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuSprawdzone produkty znalazłem tutaj https://www.akwarystyczny24.pl/kategoria/oczko-wodne-i-staw-3, jeśli ktoś szuka, polecam serdecznie ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy