Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Faceci u kosmetyczki

Rozpoczęte przez ~niewstydzesie, 24 cze 2015
  • avatar ~niewstydzesie ~niewstydzesie
    ~niewstydzesie
    Napisane 24 czerwca 2015 - 15:32
    Zawsze uważałem się za samca alfa. WIecie, zero kremikow, czy innych pierdol. Mialem mydlo, szczoteczke do zebow i maszynke do golenia. starczy. Ale odkad skonczylem 43 lata, mam coraz wieksza ochote iść na masaz, albo inne takie masaże. Macie tak? To normalne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artur_K ~Artur_K
    ~Artur_K
    Napisane 29 czerwca 2015 - 14:34
    Na masaż albo inne takie masaże zawsze spoko :P
    A tak serio - to nie wstyd. Ja pracuję ogólnie w kancelarii prawnej. z tego co wiem to wiekszosc facetow tam dba o siebie, zeby nie mieć łap zniszczonych (bo wiesz jak mowia w branzy, ze rece swiadcza o czlowieku). [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuostatnio kumpel podeslal mi linka do piekna-bestia.pl i powiedział, ze ja też coś z moimi powinienem tam zrobić. W sumie dzieki za przypomnienie, zaraz tam dzwonie. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefans ~Stefans
    ~Stefans
    Napisane 21 czerwca 2017 - 10:30
    To jak lubisz przyjemne masaże, to wpisz sobie w googla Piękna i Bestia Białystok :) To Cię zainteresuje :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka34 ~Olka34
    ~Olka34
    Napisane 24 czerwca 2018 - 06:29
    Jestem za tym, żeby mężczyzna dbał o siebie. Przecież męskość to nie brudne paznokcie od smaru i innych takich. Masaże wpływaja dobrze na wszystko, nawet zwykły pedicure czy manicure, to też jest dla ludzi. Mogę polecić tu kilku dobrych kosmetologów czy osób zajmujących się typowo masażem https://ranking.abczdrowie.pl/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy