Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

EROMEN ktoś przyjmował?

Rozpoczęte przez ~n-332, 23 wrz 2016
  • avatar ~n-332 ~n-332
    ~n-332
    Napisane 23 września 2016 - 11:01
    Witam. Zastanawiam się nad tabetkami na erekcję. Do tej pory przyjmowałem tablekti ziołowe ale teraz już mi nie wystarczaja. Nie chcę od razu przechodzić na sildenafil. Czytałam w jednym portalu medycznym,że skutecznym środkiem jest eromen. Czy ktoś moze przyjmował Opiszecie swoje doświadczenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lo ~lo
    ~lo
    Napisane 23 września 2016 - 23:33
    eromen jest bardziej naturalny ja jak wziąłem to zadziałał dobrze,wystarczy trochę się podniecić i penis sztywnieje i utrzymuje się sztywno.aż skończysz potem znów możesz łatwiej się podniecić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lo ~lo
    ~lo
    Napisane 23 września 2016 - 23:43
    jak nie próbowałeś nic jeszcze to spróbuj na początek go naprawdę jest spoko ..taki dopalacz.w młodzi też mogą brać .nawet mam jeszcze w zapasie jak byś chciał wypróbować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 25 września 2016 - 19:43
    Czytałem o składzie tego 'EROMENA' to zawiera same naturalne składniki ,minerały i l-argininę,ale jak czytam o efektach i niektórych skutkach to są podobne jak przy przyjmowaniu sildenafilu i myślę ,ze może kilka nascie mg sie go znajduje w tabletce.NO i cena na to wskazuje.Jezeli starszy facet ma jakieś problemy z utrzymaniem wzwodu to jedna tabletka samych ziól po kilku munutach cudu nie zrobi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 25 września 2016 - 19:48
    Też podobnie myślałem,bo nie można go brać podobnie jak przy sildenafilu z alkoholem.,no i może w niektorych przypadkach wystąpić ból głowy i zatkany nos.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kse4 ~kse4
    ~kse4
    Napisane 26 września 2016 - 07:42
    Ja przestawiłem się na niego z sildenafilu i szczerze powieziawszy to nie widzę wiekszej róznicy. Działanie praktycznie takie samo jak przy sildenafilu z tym,że mnie po nim tak główa nie napierdala jak to bylo przy sildenafilu. Nie było to tak często ale czasami bylo i ze stosunku nici. Wziąłem kilka tabletek eromenu i nic takiego nie wystąpiło. Działa na jedną noc. przez kilka godzin spokojnie mozna sie bzykac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 26 września 2016 - 22:08
    A jaką dawkę brałeś tego sildenafilu,może była zbyt duża dla Ciebie ?, Bo dziwne że tak Cie boli głowa już podczas zbliżenia.J a niekiedy odczuwam jakiś słaby ból ,ale to nad ranem,ale zwykle przechodzi po krótkim czasie,ale biorę maksymalnie 50 mg a czesto tylko 25 mg. tak mi zalecił lekarz. aby zapobiec zbyt wczesnemu wytryskowi, który mnie prześladował.Moze EROMEN zawiera mniejszą ilość tego ewentualnie sildenafilu ,czy podobnego składnika np, tadafilu i nie ma takiego skutku,a efekt po przyjeciu go przed stosunkiem jest jednak jak piszez taki sam.No ale cena jest zbyt wysoka,a na receptę jest chyba nie do osiągniecia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~n-332 ~n-332
    ~n-332
    Napisane 28 września 2016 - 08:30
    Brałem cała tabletkę sildenafilu przed seksem.Własnie teraz czytam na forum jak niektórzy mówiakze biorą sobie pół tabletki. Nie próbowałem bo obawiałem się,ze nie będzie działania po takiej dawce.No nic, zamówiłem sobie ten eromen. Jak przyjdzie to porównam działanie z połową dawki sildenafilu i napiszę tutaj na forum jakie są wrażenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~n-332 ~n-332
    ~n-332
    Napisane 11 października 2016 - 14:18
    Ej, ten eromen jest naprawdę dobry... podchodziłem scepytcznie na początku, a tu taka niespodzianka :)

    Wprawdzie trochę kosztuje ale poprawa jest widoczna :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kwar ~kwar
    ~kwar
    Napisane 19 października 2016 - 07:41
    Jeden z lepszych środków. Działanie porównywalne moim zdaniem do viagry tyle że bez recpety no i mi tak po nim nie szumi głowa.Akurat u mnie nie działa na następny dzień ale przez jakieś kilka godzin po wzięciu tabletki. Jak do tej pory jednak nie spotkałem zadnego innego środka, który mialby tak skuteczne działanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zodiak ~zodiak
    ~zodiak
    Napisane 20 października 2016 - 06:22
    No, Eromen zawiera Argininę. Ci co się tym interesują wiedzą, że to substancja działająca w zbliżony sposób do viagry. A więc wykorzystuje tlenek azotu do delikatnego poszerzenia średnicy naczyń krwionośnych m. in. w członku. Krew płynie swobodniej. Łatwiej więc osiągnąć erekcję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~opinie34 ~opinie34
    ~opinie34
    Napisane 21 października 2016 - 06:56
    Dla mnie eromen to najlepszy produkt.Drogi jak drogi ale najważniejsze ze dziala. Przerabialem wiele cudownych srodków reklamowanych w reklamach i w przypadku wielu z nich pisze się bajki.Eromen nie jest tak rozreklamowany ale w przeciwienstwie do nich w skladzize zawiera o wiele większe dawki L argininy. Może nie jest zawsze idealnie bo wiele zalezy od dnia i nastroju ale jest na pewno 100% lepiej niż wcześniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sir ~sir
    ~sir
    Napisane 24 października 2016 - 08:09
    Działa. Z tym,że u mnie nie bylo takiego dobrego efektu za pierwszą tabletką. Musiałem wziąc kilka tabsów i dopiero wtedy zaczął dzialać tak jak powinien ( jjednak z tego co przetestowałem to tak właśnie działało na mnie wiekszość ziołowych tabstów tak więc jest to norma)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy