Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

dzień kobiet

Rozpoczęte przez ~homerr, 06 mar 2018
  • avatar ~homerr ~homerr
    ~homerr
    Napisane 06 marca 2018 - 10:10
    Panowie co dajecie swoim kobietom z tej okazji? Troche swojej podpadłem ostatnio i myślę o czymś ekstra, myślicie ze depilator laserowy to dobry pomysl? Byłem w sklepie i gość mi polecił model od babyliss, marka mi znana bo mam ich trymer i jest spoko. Myślicie ze kobieta się ucieszy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zlotko ~Zlotko
    ~Zlotko
    Napisane 06 marca 2018 - 17:23
    A to bezbolesna maszyna? Nie wyrywa wlosøw z cebulkami tylko co zabija cebulki hmm ?
    Putam bo nie uzywam :) a tradycyjny depilator wyrzuciłam,granica bólu nie do wytrzymania jak dla mnie..
    Nasunel mi się myśl (bo z nami kobietami roznie bywa) czy Twoja Pani nie odbierze tego prezentu jako sugestii "skarbie zrób cos ze sobą,jestes zarosnieta"??!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pani ~Pani
    ~Pani
    Napisane 06 marca 2018 - 19:03
    Pytales mezczyzn o porade ale trudno...z pewnoscia chwila w salonie piëknosci/kosmetyczki/spa/fryzjera/masaz ucieszy kazdå Paniå...jako zabiegana pani domu,spelniajåca sië zawodowo,matka,zona itd uwielbiam chwile tylko dla siebie.Samolubna jestem hm moze odrobinke,ale takå niespodzianke 'samolubnej samotnosci' uwielbia niejedna kobieta...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karikir ~karikir
    ~karikir
    Napisane 07 marca 2018 - 14:21
    u mnie zazwyczaj był jakieś upominki typu kwiatki i czekoladki albo kolczyki jakies. Teraz zrobiłem sam prezent tzn do ogrodu takie różne rzeczy, bo mam z ryobi szlifierkę i rzecyz do malownaia, wiec zrobiłem taki organizer na kosmetyki bedzie czy na jakies inne duperelki. Mam nadzieje ze sie jej spodoba, siostra mówiła ze bardzo ładne i już złozyla zamówienei ze tez chce cos podobnego :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kowal ~Kowal
    ~Kowal
    Napisane 08 marca 2018 - 12:26
    Najlepsze życzenia dla wszystkich kobiet :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~saknode ~saknode
    ~saknode
    Napisane 21 lutego 2019 - 08:52
    Przez Empik Foto można ogarnąć fajne prezenty za niewielką kasę. I oni mają to w bardzo dobrej cenie. Może poduszka ze zdjęciem albo fotoksiążka? Druga opcja jest bardzo ciekawa, ale jednak wymaga sporej ilości fotek i po prostu - poświęcenia temu wiele czasu!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grzechulencja ~grzechulencja
    ~grzechulencja
    Napisane 08 marca 2019 - 13:03
    Ja idę troche w klasykę, bo wjadą na pewno tradycyjne kwiaty, ale też dorzucam do tego coś ekstra, czyli suszarkę babyliss z serii premium. wiem, że żona chce ją kupić sobie sama, ale ją uprzedziłem i będzie niezła niespodzianka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy