Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

drukarka do domu

Rozpoczęte przez ~camil2, 17 gru 2015
  • avatar ~camil2 ~camil2
    ~camil2
    Napisane 17 grudnia 2015 - 14:19
    Poszukuję niedrogiej drukarki (do 400-500 zł) dla rodziców, ważne by był skaner i tanie zamienniki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~napomucyn ~napomucyn
    ~napomucyn
    Napisane 18 grudnia 2015 - 10:29
    Jak Ci się uda znaleźć to niezły jest brother dcp 152W. Sam go używam od 2lat, kupuję do niego zamienniki actis, ale też sporo innych jest do tego modelu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kiro ~kiro
    ~kiro
    Napisane 09 maja 2016 - 10:19
    Też szukam jakieś taniej drukarki do domu, głównie drukuję dokumenty więc chyba lepiej laser kupić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktos ~ktos
    ~ktos
    Napisane 26 maja 2016 - 16:15
    zdecydowanie lepiej brac w takim przypadku laser, taniej wychodzi, popularny jest hp p1102w i z zamiennikami do tego modelu nie ma problemu, na pewno są actisy i active jety,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ceneon ~ceneon
    ~ceneon
    Napisane 20 lipca 2016 - 09:01
    Ja również stawiałbym na HP. Mam kilka takich drukarek w pracy. W porównaniu z innymi drukarkami są najmniej awaryjne oraz tonery wystarczają na naprawdę długo. Porządną czarno biała laserówkę można kupić już za jakieś niecałe 400 zł. Gdybyście chcieli kupic na raty to jest taka możliwość w rtv Euro agd gdzie jak widziałem jakiś czas temu mieli kilka zniżek na drukarki tej firmy.
    Kupuję tam również tonery. Oryginały są tam w dobrych cenach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bing11 ~bing11
    ~bing11
    Napisane 22 lipca 2016 - 21:35
    Szukam jakiejś dobrej drukarki do domu, wystarczy wydruk w czerni, potrzebuję skanera. Podobno do hp ciężko z zamiennikami, nie wszystkie działają, ktoś potwierdzi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ollaffo ~ollaffo
    ~ollaffo
    Napisane 23 lipca 2016 - 15:57
    HP P1102W powinno by przypasować, sam mam ten model w domu, dużo drukuję i wychodi to tanio, jakbyś szukał zamienników to marka Actis jest ok, duzo nie kosztują.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bartekk ~bartekk
    ~bartekk
    Napisane 16 grudnia 2016 - 10:44
    szukam czegoś niedrogiego dla rodziców, konieczne wifi, kolorowy wydruk i zamienniki, myślałem o brotherze j105, co sądzicie? Jakie zamienniki polecacie do tego modelu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~honk ~honk
    ~honk
    Napisane 11 stycznia 2017 - 23:18
    Mam brothera J105, super się sprawdza, zamienników pełno chociaż ja kupuję głównie marki Actis, do tej pory mnie nie zawiodły a jednak to spora oszczędność.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy