Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Drewniana podloga w kuchni?

Rozpoczęte przez ~Marcin, 08 lip 2017
  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 08 lipca 2017 - 15:42
    Żonie bardzo się podoba, nie lubi zimnych podłóg, płytek.. ale w kuchni?? macie jakieś doświadczenie? zwłaszcza, że przydałoby się też ogrzewanie podłogowe. Co zrobić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MMM ~MMM
    ~MMM
    Napisane 14 lipca 2017 - 11:05
    Bardzo dobre sa panele podłogowe, które naprawde serdecznie polecam. Mala scieralnosc przede wszystkim co wydluza zywotnosc, zwykle bardzo dluga gwarancja i przede wszystkim latwosc montazu!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jedrek ~jedrek
    ~jedrek
    Napisane 16 lipca 2017 - 16:52
    Ja wychowałam się w domu z parkietem i mysłam tylko drewniania podłoga! Otóż powiem wam nie - panele dobrej jakości (ja mam villeroy niedawno położone) to nie tylko wygoda,a le też ekologia - w sumie to ze względu na ekologiczność córka mnie namowiła, żeby nie wycinac lasów. a Efekt? - jak dąb!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 18 lipca 2017 - 16:26
    Nie do kuchni to bym się nie pakował w drewno, tam jednak więcej wody zawsze sie znajdzie na podłodze niz w innych pomieszczeniach, po co to ma się zaraz wam zniszczyć? Panele rzeczywiście ok, jeśli chcecie mieć wygląd deski.
    jedrek, co to za villeroy nie kojarze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jedrek ~jedrek
    ~jedrek
    Napisane 28 lipca 2017 - 07:36
    ten sam, co porcelana:
    zobacz na stronie floors.villeroy-boch.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 07 sierpnia 2017 - 14:56
    ~jedrek napisał:
    ten sam, co porcelana:
    zobacz na stronie floors.villeroy-boch.com

    Wiedziałem, że nazwę skądś kojarzę :D No rzeczywiście niezłe, tylko, że ja teraz to nieprędko będę coś zmieniać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy