Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Podsumuj 40

dorobek zycia

Rozpoczęte przez ~konrad-p, 12 lis 2015
  • avatar ~konrad-p ~konrad-p
    ~konrad-p
    Napisane 12 listopada 2015 - 21:56
    czego dorobiliscie sie do 40? rzecz z ktorej najbardziej jestescie dumni, do ktorej dazyliscie i o ktorej marzyliscie? co sprawilo,ze majac 40-lat poczuliscie sie spelnieni i bezpieczni?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pepe ~Pepe
    ~Pepe
    Napisane 28 stycznia 2018 - 18:44
    Mój dorobek właśnie runął, żona odchodzi kredyt hipoteczny zostaje, jedyna radość to córka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ares ~Ares
    ~Ares
    Napisane 22 czerwca 2020 - 14:25
    Tylko dzieci, dobra materialne dziś są a jutro może nie być...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomi ~Tomi
    ~Tomi
    Napisane 01 maja 2021 - 09:50
    ~Pepe napisał:
    Mój dorobek właśnie runął, żona odchodzi kredyt hipoteczny zostaje, jedyna radość to córka

    Córka żony która wychowywałem ( przynajmniej tak myślałem) przez 13lat ,. Pół roku temu po skończeniu 18 powiedziała po kłótni o jej niby chłopaka że jestem poj.......... i popie....bym Ślązakiem. I wyprowadziła się do babci przynajmniej jak ja jestem w domu. Żona wzięła stronę córki co mnie nie dziwi. Mieszka ze mną ale obok mnie. Jest 1maja, sex w tym roku 3 razy. To kara za moje zachowanie. Dziś z rana próbowałem znów nic ale w czerwcu mam urodziny to może cosik będzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy