Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Długość stosunku

Rozpoczęte przez ~Ruda, 19 sie 2017
  • avatar ~Ruda ~Ruda
    ~Ruda
    Napisane 19 sierpnia 2017 - 18:42
    Jak długo kochacie się z żoną/partnerką? I czy wasze kobiety zawsze mają orgazm?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~luck33 ~luck33
    ~luck33
    Napisane 22 sierpnia 2017 - 10:08
    ~Ruda napisał:
    Jak długo kochacie się z żoną/partnerką? I czy wasze kobiety zawsze mają orgazm?

    Ona zawsze ma orgazm bo robie jej dobrze przed językiem. Ale z długością mogłoby być lepiej bo obecnie jest tak średnio ;/ 2-3 ruchy i koniec. Coraz gorzej normalnie.Trochę pomaga prezerwatywa przedlużająca stosunek ale jest i tak tak sobie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grs ~grs
    ~grs
    Napisane 23 sierpnia 2017 - 08:43
    Oj słabo, 2-3 ruchy i nic z tym nie robisz? Chlopie może trenuj masturbację przed stosunkiem pod prysznicem. Drugi raz jest dluższy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~luck33 ~luck33
    ~luck33
    Napisane 29 sierpnia 2017 - 14:00
    Myslisz,że nie trenowałem? Owszem trenowałem i róweiż jest tak samo jak było czyli kiepsko. Za drugim razem muszę odczekać jakieś 15 minut aż penis staje ale jak dochodzi do stosunku do jest niewiele dłuzej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grs ~grs
    ~grs
    Napisane 30 sierpnia 2017 - 08:48
    A oc wipes probowałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~luck33 ~luck33
    ~luck33
    Napisane 31 sierpnia 2017 - 13:35
    Nie, co to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grs ~grs
    ~grs
    Napisane 01 września 2017 - 12:25
    Nie wiem czy czytasz to forum czy nie ale już na wielu wątkach było o tym pisane. Sa to specjalne chusteczki, używasz przed stosunkiem i smarujesz tym swojego penisa. Są nasączone środkiem, który przedłuża wytrysk. Dzięki temu możesz o wiele dłużej uprawiać seks. Moim zdaniem fajna rzecz, mi osobiście bardzo pomogła a również miałem takie problemy( myślę że nie ja jeden, chociaż o wiele lepiej jest mieć problemy z przedwczesnym wytryskiem niż z problemami z erekcją). Teraz zastanawiam się jeszcze nad penis Complete. Ponoc również niezły środek na jakość stosunku ( i powiększa penisa).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~luck33 ~luck33
    ~luck33
    Napisane 04 września 2017 - 12:32
    Heh jakby się powiększył trochę to bym nie narzekał chociaż dobrze jest w sumie jak jest. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuO tych chusteczkach piszesz,ze się tak upewnię? https://intymnosc.pl/pl/przedwczesny-wytrysk/1565-oc-wipes-1szt-chusteczki-przedluzajace-stosunek-hit-2015.html TO seria orgasm control? ]Kiedyś brałem te tabletki i było ok chociaż zapominałem brać i działanie było takie sobie przez to ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grs ~grs
    ~grs
    Napisane 05 września 2017 - 13:17
    Dokładnie te.Sam również miałem problem z systematycznością a jak nie bierze się systematycznie to nie działa.Jednak chusteczki są moim zdaniem świetne ponieważ można użyć przed samym stosunkiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arlik ~arlik
    ~arlik
    Napisane 10 września 2017 - 20:22
    kobiety nie zawsze dochodza z tego co mi partnerka mówiła to nie zna takiej która za każdym razem ma orgazm, oczywiście mają często ale nie zawsze. Co do szybkiego dochodzenia to sa leki, warto moze cos zastosować?? problemem tez jest brak erekcje ja sie z tym zmagam czasami jeszcze, ale leki pomagają więc daje radę :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mapkis ~mapkis
    ~mapkis
    Napisane 12 września 2017 - 13:26
    arlik,a co stosujesz? jaki lek? mnie czasami dopada niemoc w łózku, żona nie ma mi za złe bynajmniej tak mi mówi :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wucets ~Wucets
    ~Wucets
    Napisane 04 grudnia 2017 - 09:55
    ~mapkis napisał:
    arlik,a co stosujesz? jaki lek? mnie czasami dopada niemoc w łózku, żona nie ma mi za złe bynajmniej tak mi mówi :D


    Sam brałem przez jakiś czas tabletki orgasm control i nie powiem, działały całkiem zacnie.Miały jednak jedną wadę, trzeba było je brac regulanie aby było działanie bo jak opuszczało się tabletki to działanie było widocznie słabsze. Potem przerzuciłem się na chusteczki z tej samej serii i jest moim zdaniem o wiele lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lions ~Lions
    ~Lions
    Napisane 03 lipca 2019 - 09:49
    Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środku niż chusteczki orgasm control. No chyba,ze tabletki ale komu by się chciało pilnować aby je konkretnie o danej godzinie przyjąć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikko ~mikko
    ~mikko
    Napisane 04 lipca 2019 - 08:43
    Chusteczki są ogolnie ok, ale moim zdaniem lepiej na co dzień używać spray, moim zdaniem spray jest jednak wygodniejszy no i wychodzi taniej niż chusteczki.Chusteczki wychodzą trochę drogo jakbyś chciał je codziennie używać, po jednej dziennie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~shorte ~shorte
    ~shorte
    Napisane 07 września 2020 - 09:30
    A jeśli nie tabletki to co ? Pytam sie poneaz mój mąż cierpi na przeddwczesny wytrysk. I to od wielu lat Jednak z czasem jest coraz gorzej. Myślałam, że z wiekiem to przechodzi ale jednak nie. Nie przechodzi :( Rozmawiałam z nim o tym ale on nie chce kategorycznie tabletek. Powiedział mi ,że nie ma opcji i że nie będzie ich brał. Jaki zamiennik w takim razie? Dodam,że prezerwatywa odpada ponieważ on nie może stosować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~comm ~comm
    ~comm
    Napisane 07 września 2020 - 09:51
    Nie wiem czy wczytałaś sie w temat ale polecane sa chusteczki orgasm controle wipes. Jest tutaj wiele informacji na ich temat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Shorte ~Shorte
    ~Shorte
    Napisane 08 września 2020 - 09:24
    Chusteczki? Jak sie tego używa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~comm ~comm
    ~comm
    Napisane 09 września 2020 - 09:29
    Nie czytałaś? Nie ma niczego prostszego.Chusteczka jest nasączona substancją, która powoduje znieczulenie penisa. Ma w sobie lidokainę. Dzięki temu on moze o wiele dlużej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 03 października 2020 - 17:40
    ~shorte napisał:
    A jeśli nie tabletki to co ? Pytam sie poneaz mój mąż cierpi na przeddwczesny wytrysk. I to od wielu lat Jednak z czasem jest coraz gorzej. Myślałam, że z wiekiem to przechodzi ale jednak nie. Nie przechodzi :( Rozmawiałam z nim o tym ale on nie chce kategorycznie tabletek. Powiedział mi ,że nie ma opcji i że nie będzie ich brał. Jaki zamiennik w takim razie? Dodam,że prezerwatywa odpada ponieważ on nie może stosować


    Musi się nauczyć panować na sobą a nie ślepo jechać do końca.
    To nie jest aż takie trudne...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hram ~hram
    ~hram
    Napisane 03 listopada 2020 - 09:48
    Dwa wypróbowane przeze mnie sposoby:
    1. Masturbacja przed stosunkiem. Drugi raz jest już o wiele dłuższy.
    2. Chusteczki OC wipes. Wyprobowałem z ciekawości.Dostałem raz do zamówienia w sex shopie jedną saszetkę takiej chusteczki. Byłem w stanie o wiele dłuzej. I działanie moim zdaniem lepsze niż prezerwatywy. W przypdku prezerwatywy zdarzało się,ze penis opadał. Tutaj erekcja jest, po prostu mamy o wiele większą kontrolę nad tym co się robi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy