Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego facet unika seksu

Rozpoczęte przez ~Aniołek, 06 lut 2018
  • ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 06 lutego 2018 - 19:48
    Śledzę wątek MOJA ŻONA NIE CHCE SEKSU, ale jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego MĄŻ/FACET NIE CHCE SEKSU.
    Czy może są tutaj tacy faceci? Powody????????????????

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 lutego 2018 - 07:56
    Bliskość fizyczna w małżeństwie jest bardzo ważna, a jednak zdarza się i to wcale nie tak rzadko jakby mogło się wydawać, że to nie żona a mąż unika seksu.Najpierw nie chce się kochać tak często jak dawniej, potem kocha się coraz rzadziej... Żona stara się zwrócić na siebie jego uwagę, inicjuje ...i nic. Pierwsza myśl: no tak nie pożąda mnie, pojawia się pytanie... dlaczego? Dlaczego mu się nie podobam, dlaczego mu się znudziłam, dlaczego... Kochanka? Problemy zdrowotne? A może inny facet?

• ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 09 lutego 2018 - 21:14
    Odpowiedział mi taki jeden Diabełek:-) ale nie tutaj tylko na str.18 wątku Moja Żona nie chce seksu... naprawdę warto przeczytać wszystko co tam napisał :-)

• ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 13 lutego 2018 - 16:13
    Dziękuję pięknie.

Fakt, diabelnie to pomieszałem.

Mimo to, Panowie, cicho tu jakoś...

Na zebraniu osiedlowym padło by zapewne z tylnego rzędu: Bo faceci nie unikają seksu! Tylko głupi by unikał... :)))))

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty