Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego faceci nie lubią silnych kobiet?

Rozpoczęte przez ~Singielka, 12 lip 2012
  • avatar ~eve ~eve
    ~eve
    Napisane 16 stycznia 2013 - 22:27
    ~..***** napisał:
    Spychało się z wyra i te mocne i te słabe , i każda ma to samo .

    chwalisz sie, czy starasz przedstawic swój punkt widzenia?, bo monnotonia ne jest w programie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 17 stycznia 2013 - 12:02
    --Silna kobieta jest podporą słabego faceta -Silny facet sam jest podpora dla siebie - takie tam sobie wymyśliłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobieta wyzwolona ~kobieta wyzwolona
    ~kobieta wyzwolona
    Napisane 17 stycznia 2013 - 13:24
    Silna kobieta nigdy nie będzie podporą dla słabego faceta .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 18 stycznia 2013 - 00:27
    Jest alternatywa jeszcze trzecia że wezmie go pod obcas i będzie jej testowy workiem treningowym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobieta wyzwolona ~kobieta wyzwolona
    ~kobieta wyzwolona
    Napisane 18 stycznia 2013 - 14:02
    Twoja trzecia alternatywa tez nie wchodzi w grę .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 18 stycznia 2013 - 20:37
    Zostaje alternatywy 4 jak w fajnej polskiej komedii

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobieta wyzwolona ~kobieta wyzwolona
    ~kobieta wyzwolona
    Napisane 19 stycznia 2013 - 13:58
    Silna kobieta potrzebuje silnego faceta .......dla którego nie będzie podporą i którego nigdy nie wezmie pod szpillę .......to czwarta i ostatnia alternatywa .....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~eve ~eve
    ~eve
    Napisane 21 stycznia 2013 - 00:49
    ~kobieta napisał:
    Silna kobieta potrzebuje silnego faceta .......dla którego nie będzie podporą i którego nigdy nie wezmie pod szpillę .......to czwarta i ostatnia alternatywa .....

    wyzwolona: ...i takim sposobem uciekli.................wszyscy.. ;) ehhh

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lfk ~lfk
    ~lfk
    Napisane 02 lutego 2013 - 11:42
    spychać to możną kogoś, ale ze schodów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna ;) ~Anna ;)
    ~Anna ;)
    Napisane 03 lutego 2013 - 22:16
    Ja się zastanawiam jaki facet założył ten portal ;) czyżby taki który nie lubi silnych kobiet? Ja jestem silną kobietą dzięki temu nie pozwalam sobie wchodzic palantom na głowę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 06 lutego 2013 - 11:49
    Tylko palanty nie lubią silnych kobiet .Moje wszystkie kobiety są silne dlatego są ze mną ..Jeśli były by słabe ,nie byłbym z żadną.....!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~intelektualistka ~intelektualistka
    ~intelektualistka
    Napisane 08 lutego 2013 - 00:47
    ~..***** napisał:
    Fajnie jeśli jest i mądra i ładna , ale jeśli nie, lepiej poruchać ładną niż mądrą . Chyba że któremuś staje do jej inteligencji :)

    Nie wiem dokładnie, jak działa męski popęd - zgodnie z autorem powyższych słów - intelekt(u) nie bardzo im staje.. upppss! stawia... ;)
    Ja coraz bardziej przekonuję się, że niesamowitym afrodyzjakiem jest intelekt - gra wstępna oparta na półsłówkach, niedopowiedzeniach, czasem złośliwych/przekornych docinkach... Polecam... :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daboni ~Daboni
    ~Daboni
    Napisane 24 marca 2013 - 09:04
    Problem na pewno jest skomplikowany. Z mojego doświadczenia z takimi Kobietami wnoszę, że najtrafniejsze jest określenie Autorki,, które kilkakrotnie pojawia się w treści "nie potrzebują faceta". Jest taki typ singielek i singli, którzy zwyczajnie puki co nie potrzebują związku. I z takimi Paniami super jest umawiać się na kawe, czy na stół kuchenny ;) bo seks z nimi bywa ostry, fascynujący, zaspokajający wszystkie powierzchowne potrzeby.
    Po prostu nie musimy być wszyscy tacy sami! Każdy ma prawo byc sobą i mieć swoją wizję na swoje życie. A jak facet szukający związku usiłuje związać się z Kobietą szukającą kogoś jako uzupełnienie swojej kariery, to ma pecha...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kata ~kata
    ~kata
    Napisane 30 marca 2013 - 08:36
    może jesteście silne ale jeszcze nie za mądre, tak tak gryżcie mnie lwice:-) połączcie siłę z kobiecością i z uwielbieniem przy ktorym on rozkwita ,czasem z uległością, tak ,wiem wiem nie ma mowy bo ja jestem silna ohhh

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dopamine ~dopamine
    ~dopamine
    Napisane 14 kwietnia 2013 - 14:01
    Dlaczego mężczyźni nie lubią silnych kobiet...
    Z róznych powodów. Bo takim kobietom wydaje się, że wszystko im się należy i świat leży u ich stóp. Bo takie kobiety tylko wymagają, a najczęściej nic nie dają od siebie. Bo mają schematyczny obraz tego jak powinien zachowywać się mężczyzna, a same mają bardzo mało ze stereotypowej kobiety. Bo mężczyźni nie cenią w kobietach siły, tylko kobiecość, delikatność, wdzięk, bo lubią się o nie troszczyć. Bo takie kobiety uważają, że nie trzeba się starać o facetów...
    Można by tak pisać bez końca na ten temat. Nikt nie chce silnych, dominujących, samowystarczalnych egoistek, które są wpatrzone w siebie. W ogóle trudno jest żyć na codzień z takim człowiekiem. Nie oznacza to, że kobieta ma nie osiągać sukcesów, nie być pewna siebie, ale powinna być choć trochę 'user friendly', powinna wiedzieć, że miłość to nie dominacja i starania jednej strony, a partnerstwo.
    Mnie jako faceta nie interesują w ogóle gierki kobiet w stylu 'zobaczymy jak szybko go zdominuję i czy mi się postawi'. Nie jest mi taka kobieta potrzebna do szczęścia, wolę być sam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lady-in-Red ~Lady-in-Red
    ~Lady-in-Red
    Napisane 15 kwietnia 2013 - 08:27
    Mr Dopamine: Dziękuję za konkretne wytyczne, albo raczej wskazówki - krótko i na temat, w dodatku bez obrażania drugiej strony (szacun!). Postaram się wykorzystać to do weryfikacji mojej postawy, z pewnością chwilami (albo i częściej) odbiegającej od ideału. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~driver_pawel ~driver_pawel
    ~driver_pawel
    Napisane 16 kwietnia 2013 - 20:42
    Ciekawy temat...tylko rodzi się pytanie co jest siłą?Przez cały okres kiedy byłem wolny uciekały ode mnie kobiety stereotypowo silne a lgnęły te bardzo skomplikowane emocjonalnie,często kończyło się na przyjażnią a potem odchodziły jakieś silniejsze naprzeciw życiu.W końcu kobieta którą cała rodzina i znajomi uważali za słabe ogniwo poprosiła mnie do białego tanga,po kilku miesiącach ona mi się oświadczyła i jesteśmy od 16tu lat razem...wiele lat słuchałem od żony jaki jestem silny,konkretny,zdecydowany i że ona nie potrafiłaby tak brać życia na bary.W międzyczasie jest lepiej ode mnie wykształcona,zdała uparcie prawo jazdy za 10tym razem,podjęła prace za granicą i zarabiała 5ęć razy tyle co ja...teraz pracuje ze mną w moim zawodzie bardzo ciężko fizycznie...ja zarządzam w całości domowymi finansami,gotuje...żona nadal mówi to samo...kiedy idziemy do łóżka(w wiadomym celu)żona grzecznie się układa a ja zamieniam w macho...i kto tu kurde jest silny:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mela ~mela
    ~mela
    Napisane 17 kwietnia 2013 - 22:07
    dopamine, słodka, naiwna, wiotka, niezaradna życiowo i zawodowo kobietka też może być żądającą a nic nie dającą w zamian, wpatrzoną w siebie egoistką. Trzeba sobie umieć radzić w życiu i to jest dla mnie" siła" i nie ma nic wspólnego z traktowaniem dobrze lub źle innych ludzi bez względu na ich płeć. A silna kobieta też potrzebuje wsparcia silnego faceta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 12 lipca 2013 - 01:08
    najwięcej mam koleżanek naprawdę super babek, które rewelacyjnie dogadują się z facetami i... są samotne i same natomiast "malowane lale" wbrew zaprzeczeniom facetów , że nie lubią takich kobiet, są z nimi . Proszę o wyjaśnienie tego fenomenu męskiej natury

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 24 lipca 2013 - 09:16
    Ja od 3 lat słyszę: bo Ty wiesz czego chcesz.Zaczynam to traktować jako zarzut,za zbyt dużą swiadomość siebie.Ale jak mam isc przez zycie dalej gdybym nie wiedziała w jakim kierunku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy