Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

czym zaskoczyć kobietę

Rozpoczęte przez ~olek, 06 lut 2015
  • avatar ~olek ~olek
    ~olek
    Napisane 06 lutego 2015 - 09:13
    czym zaskoczyć kobietę na walentnki po 12 latach razem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~werka ~werka
    ~werka
    Napisane 06 lutego 2015 - 15:08
    kobiety uwielbiają kwiaty i dobre pefrumy , takich prezentów nigdy za wiele :) może do tego też być jakaś biżuteria

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIASIAK ~MIASIAK
    ~MIASIAK
    Napisane 06 lutego 2015 - 15:28
    ja dostałam w styczniu na urodziny sabilizowaną różę od mojego faceta:) nie wiedziałam ze coś takiego nawet istnieje a różyczka prezentuje się pięnie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Observer ~Observer
    ~Observer
    Napisane 06 lutego 2015 - 20:18
    Lepiej nie zaskakiwać. Nabierze podejrzeń.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adams ~adams
    ~adams
    Napisane 07 lutego 2015 - 02:04
    wyjściem do teatru,kolacja,
    kąpiel wśród świec Zapachowych i PŁATKI KWIATÓW

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~foster ~foster
    ~foster
    Napisane 07 lutego 2015 - 08:35
    ~olek napisał:
    czym zaskoczyć kobietę na walentnki po 12 latach razem?

    Ja również w tym roku miałem taki problem. Z tym,że my jesteśmy już 15 lat ze sobą. Nie będę jej kupował przecież ządnych miśków czy figurek bo nie dość,że jest to strasznie głupie to jeszcze się kurzy i nie jest do niczego potrzebne.
    Stanęło na takiej grze erotycznej:
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuintymnosc.pl/gorace-igraszki-nowe-wydanie-2014-p-724.html ]
    A co się będziemy patyczkować. Dorośli ludzie z nas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 07 lutego 2015 - 17:49
    Wszystko zależy od funduszy, które można przeznaczyć na ten cel.
    Coś wariackiego - skok na bangi albo inna ekstremalna rozrywka a potem coś romantycznego - kolacja i nocleg w ekskluzywnym apartamencie ?
    Po 12 latach chyba trzeba postawić na oryginalność, bo obawiam się, że już wszystkie tradycyjne prezenty byly dane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy