Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Czym się wspomóc w drodze?

Rozpoczęte przez ~rozwielitek, 15 sie 2017
  • avatar ~rozwielitek ~rozwielitek
    ~rozwielitek
    Napisane 15 sierpnia 2017 - 23:56
    Witam witam. Tak się składa że mnie czeka odstawienie auta do warsztatu a taksami jeździć nie bedę, czeka mnie droga z pracy do domu późną porą. mi to lotto, się nie boję bo nie jestem cip....... no mam trochę pary w rękach. Mimo to, żona powtarza, że się będzie czuła spokojniejsza jak sobie coś kupię na obronę i się zastanawiam co wybrać. Macie coś takiego przy pasie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 16 sierpnia 2017 - 15:33
    woże gaz ze sobą w aucie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~diego ~diego
    ~diego
    Napisane 27 sierpnia 2017 - 21:50
    gazem to raz dla jaj z chłopakami w pracy się bawiliśmy i tak próbowałem strzała oddać, ze mi wszystko w ryj poleciało. od tamtej pory pałka teleskopowa i innych badziewi nie tykam. powiew wiatru w niedogodną stronę i autonokaut murowany. a po tym cholerstwie naprawde nie idzie ślepi otworzyć jakby się nie dało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wolwinów ~wolwinów
    ~wolwinów
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 09:17
    to w sklepie z pozwoleniem na nią kupowana czy bez pozwolenia? z tego co wiem to na nie trzeba pozwolenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~diego ~diego
    ~diego
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 10:13
    a na necie kupowana. na spy shop konkretnie bo tam spory wybór a zamawialiśmy w kilka osób różne bajery bo to sklep detektywistyczny. na zwykłą pozwolenia mieć nie trzeba tylko bajeranckie ale nie pamiętam jakie dokładnie to wymogi są poza tym że większe kuku można zrobić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy