Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

czym przyspieszyć odchudzanie

Rozpoczęte przez ~marting, 27 lip 2017
  • ~marting
    ~marting
    Napisane 27 lipca 2017 - 08:04
    Znacie jakieś naturalne rzeczy które pomagają szybciej chudnąć? Mam problem z podjadaniem, nie jestem głodny ale jem nawykowo, jak z tym walcyzć?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Tymon
    ~Tymon
    Napisane 30 lipca 2017 - 22:31
    Colon men znasz? Żona mi kupiła i powiem ci, ze całkiem całkiem, bo tak nie podjadam. Dostaniesz w każdej chyba aptece.

• ~stillyoung
    ~stillyoung
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 11:01
    Marting, zacznij jeść regularnie, 5 posiłków dziennie, dużo warzyw, odrzuć jakieś bardzo tłuste potrawy, pij dużo wody, chodź na spacery, pobiegaj trochę. Wiem, łatwo się mówi, bo po pracy często nic się nie chce, ale warto spróbować. Przyzwyczaić się można dość szybko :)

• ~seba
    ~seba
    Napisane 24 sierpnia 2017 - 15:23
    suplementy ze spirulina sa bardzo dobre https://spiropharm.com/sklep/suplementy/spiroactive

• ~Marco
    ~Marco
    Napisane 24 września 2017 - 10:38
    Marting naturalne sposoby to ruch. Poczytaj o treningu interwałowym. Wystarczy 20-30 min. dzień przerwy itd.. Wg mnie podjadać możesz ale nie więcej jak 5 razy dziennie i do 18-tej :-) no i więcej produktów zawierających białko.
    Ja zrezygnowałem jedynie z cukru a jem to na co mam ochotę, nie za dużo ale częściej. Nie katuje się żadnymi dietami. Wykonując jakąkolwiek pracę organizm potrzebuje energii i trzeba jej dostarczyć. Jeszcze trzy miesiące temu miałem sporą oponkę a dzisiaj praktycznie nie ma po niej śladu. No i jeszcze trochę ciężarów na siłowni jak mam czas lub w domu wieczorkiem. Poczytaj też o boosterach testosteronu. Ja testuję jeden i powiem Ci, że jest moc!!! Powodzenia

• ~garson
    ~garson
    Napisane 12 października 2017 - 22:38
    zależy czy zależy ci tylko na schudnięciu czy też na budowie mięśni, tak czy inaczej możesz spróbować LargoMass, mi pomógł i w redukcji i na masę, do tego pomaga z poziomem testosteronu. Brzmi jak bajka, ale rozwiązuje wszystkie problemy.

• ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 14 października 2017 - 16:26
    To właśnie tak działa LargoMass, że wycina tłuszcz i pomaga go przekształcić w masę mięśniową. Jak dla mnie to żaden cud, bo w składzie jest karnityna i arginina, które szybko się przyswajają i wpływają na jakość treningu. A do tego tribulus po którym ja zapierniczam na siłowni jak dzik, bo to podkręca testosteron. No i liczy się, że nie ma żadnych syntetyków w składzie, czyli nie obciąża niepotrzebnie organizmu.

• ~R2D2
    ~R2D2
    Napisane 01 listopada 2017 - 02:27
    U mnie znakomicie sprawdziła się dieta Zgodna z grupą krwi którą znalazłem dzięki Google generalnie od świąt schudłem 25 kg i po świętach Bożego Narodzenia odrzuciłem jedzenie wieprzowiny po świętach Wielkiej nocy odrzuciłem jedzenie wołowiny. Na początku czerwca porzuciłem rownierz drób pozostały owoce morza i ryby jajka sery mleko przetwory mleczne, oraz warzywa owoce, teraz przerzucam się całkowicie na pieczywo pełnoziarniste po prawie roku dochodzę do zaskasującego konkluzji jedzenie mięsa zwiększa apetyt ciagle chodzi się głodnym! I wchodzi w kabzun jak to się mówi. Warunek to niestety wyrzeczenie się tych wszystkich dóbr i zastąpienie ich substytutami na początku glupialem i kończyły mi się w kuchni pomysły, to był ciężki okres teraz pomysłów mi nie brakuje. Polecam

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty