Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy to juz koniec ?

Rozpoczęte przez ~Katarzyna Uliniarz, 03 kwi 2017
  • ~Katarzyna Uliniarz
    ~Katarzyna Uliniarz
    Napisane 03 kwietnia 2017 - 14:44
    Witam, od 2 lat nosze sie z zamarem rozwodu, jestem z tym pogodzona, ale nadal nic jeszcze w tym temacie nie zrobilam.I tu moja prośba poradzcie,czy jest jeszcze na co czekac .Mam 34 lata i 2 letniego syna z in vitro i 10 lat malzenstwa za soba. Od 10 lat nigdy nie doceniana, samotna i o wszystko walczaca samotnie. Dom, praca, psy wszystko na mojej glowie.Maz ma system olewczy ja natomiast zawsze staram sie zeby bylo super nietylko dobrze a super.Dbam o siebie i wygladam świetnie, jestem ambitna rozwijam sie, mam swoje hobby i swoje zainteresowania.Maz nie ma nic, tylko tv i piwo z kolegą, brak pracy brak checi umycia sie, brak checi na cokolwiek nawet na sex. Sex 2 razy w roku ;)).zdradzilam go, przestalam kochac i szanowac. Czy powinn się rozwiesc?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Lc
    ~Lc
    Napisane 08 kwietnia 2017 - 13:46
    Jeżeli szkoda ci Twojego życia to zdecydowanie tak. Tylko zastanów się najpierw czy najzwyczajniej w świecie stać cię na życie w pojedynkę ż dzieckiem finansowo. Masz sobie w końcu polepszyć a nie pogorszyc.

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 28 kwietnia 2017 - 11:48
    Dziewczyno, po co Ci ten facet? Przecież to tylko kłopot. Czego jeszcze potrzebujesz żeby go kopnąć, aż zacznie chlać na umór, bić Cię? Przecież i tak mieszkasz nie z mężem a z sublokatorem. Jesteś młoda, atrakcyjna (przynajmniej tak piszesz) życie przed Tobą. Na pewno znajdziesz kogoś kto bez problemu pobije rekord Twojego pożal się Boże męża w dziedzinie aktywności seksualnej. :)
    Trzymam za Ciebie kciuki.

• ~Stateczny
    ~Stateczny
    Napisane 08 listopada 2017 - 11:45
    Twój mąż może cierpieć na depresję - powinien skontaktować się ze specjalistą. Jeśli nie zdecydujesz się odejść od nie go będą was czekały ciężkie chwile. Nie wiem czy jesteś na tyle silna żeby go wspierać. Jeśli nie to lepiej samemu ułożyć sobie życie.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1
Advertisement

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty