Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy to juz koniec ?

Rozpoczęte przez ~Katizc, 03 kwi 2017
  • avatar ~Katizc ~Katizc
    ~Katizc
    Napisane 03 kwietnia 2017 - 14:43
    Witam, od 2 lat nosze sie z zamarem rozwodu, jestem z tym pogodzona, ale nadal nic jeszcze w tym temacie nie zrobilam.I tu moja prośba poradzcie,czy jest jeszcze na co czekac .Mam 34 lata i 2 letniego syna z in vitro i 10 lat malzenstwa za soba. Od 10 lat nigdy nie doceniana, samotna i o wszystko walczaca samotnie. Dom, praca, psy wszystko na mojej glowie.Maz ma system olewczy ja natomiast zawsze staram sie zeby bylo super nietylko dobrze a super.Dbam o siebie i wygladam świetnie, jestem ambitna rozwijam sie, mam swoje hobby i swoje zainteresowania.Maz nie ma nic, tylko tv i piwo z kolegą, brak pracy brak checi umycia sie, brak checi na cokolwiek nawet na sex. Sex 2 razy w roku ;)).zdradzilam go, przestalam kochac i szanowac. Czy powinn się rozwiesc?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy