Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

czy można kochać dwie kobiety?

Rozpoczęte przez ~jaśko, 04 wrz 2012
  • ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 22 października 2017 - 17:06
    @ ona - współczuję..ale wierzę,że jesteś silną Kobietą i poradzisz sobie.
    Mój Mąż też miał przyjaciółki i koleżanki. Pięć lat trwała moja żałoba po Naszym małżeństwie,zanim podjęłam decyzję.
    A teraz jest moim Ex-Mężem :-)
    Może teraz uskuteczniać nowe i stare przyjaźnie :-))
    @ ona żyj tak jak podpowiada Tobie serce - pozdrawiam.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Karola
    ~Karola
    Napisane 23 października 2017 - 00:03
    Tak mi się kiedyś wydawało, że kocham dwóch na raz, ale po jakimś czasie zrozumiałam, który dla mnie więcej znaczy. Zawsze wcześniej czy później sytuacja wyklaruje się i pozostanie ten właściwy, nigdy nie jest tak że obu (czy też obie) kochamy równie bardzo, zawsze szala przechyla się gdzieś na jedną stronę.
    Okazało się, że do tego drugiego (który "przegrał") czułam tak naprawdę mega pożądanie, a to nie miłość. Jak zaspokoiłam swoje pragnienie parę razy, to spojrzałam na niego bardziej obiektywnie i doszłam do wniosku że poza pożądaniem niewiele do nie go czuję.

• ~ona
    ~ona
    Napisane 23 października 2017 - 16:11
    dziękuję za słowa wsparcia, nie jest lekko to wszystko sobie poukładać w głowie w życiu, ale zamierzam, zrobić dokładnie to co podpowiada mi serce. Liczę na to że się nie zawiodę już nigdy, a nawet jeśli się tak stanie nie jestem w stanie teraz tego przewidzieć.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Strona 11 z 10
poprzednia Strona 11 z 11

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty