Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję
Advertisement

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

Czy inwestowanie na forex jest bezpieczne?

Rozpoczęte przez ~makmen, 11 wrz 2017
  • ~makmen
    ~makmen
    Napisane 11 września 2017 - 07:54
    Myślę od jakiegoś czasu o inwestowaniu na forex. Jednak wkoło wszyscy fachowcy, którzy nigdy nie inwestowali i ogólnie niczego wielkiego w życiu nie osiągnęli, oczywiście mi to odradzają. A może ktoś z was faktycznie działał i wymieni się doświadczeniami?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~gosciak
    ~gosciak
    Napisane 12 września 2017 - 08:05
    Jeśli chcesz ocenić sensowność danej inwestycji to sam się zaangażuj w temat i wtedy dowiesz się wszystkiego. Inwestowanie zawsze związane jest z pewnym ryzykiem, ale jego stopień zależy od platformy forexowej i twojego przygotowania. Zatem najpierw doskonała znajomość rynku forexowego, zasad na nim obowiązujących, a dalej konto demo i inwestowanie wirtualnych pieniędzy. Webinary masz darmowe w easyMarkets. Ogólnie przygotowanie się do inwestowania nie wymaga żadnej kasy, ale już na pewno wymaga mocnego przygotowania.

• ~makmen
    ~makmen
    Napisane 13 września 2017 - 08:00
    Ale sugerujesz jakiś konkretny system do inwestowania? Ta platforma, gdzie są te webinary? Podpowiedz mi proszę na jakie kwestie zwracać tutaj uwagę? Co ma największe znaczenie? Chcę wybrać to jakoś sensownie.

• ~gosciak
    ~gosciak
    Napisane 14 września 2017 - 08:05
    No ja działam właśnie na platformie easyMarkets, w zasadzie od poczatku. U nich działałem na demie, u nich testowałem wszystkie funkcjonalności, uczyłem się rynku i analizowałem przeróżne zagadnienia. Oni również organizowali moje webinary, tak więc ogólnie z mojego punktu widzenia to super platforma. Czy istnieją lepsze? Sam brak gwarantowanego stop loss wykluczy w zasadzie 90 proc. Ale możesz przecież poszukać.

• ~makmen
    ~makmen
    Napisane 15 września 2017 - 08:10
    Spoko, zakładam dzisiaj konto demo i w najbliższych dniach testuję. Widziałem w bazie wiedzy te webinary - zapiszę się, kiedy tylko będzie termin kolejnego. Ogólnie bardzo lubię się uczyć, ale wtedy, kiedy ta nauka jest konkretna i przynosi praktyczną wiedzę. A tutaj rzeczywiście tak jest.

• ~kakorde
    ~kakorde
    Napisane 18 września 2017 - 08:07
    Forex to ciągła nauka i analizowanie rynku. Uwielbiam to robić, a inwestuję przez aplikację easyMarkets. Fajnie sobie radzę. Największe plusy? Wszystko mam pokazane pod nosem. W aplikacji widzę analizy trendów, wykresy, powiadomienia o poważniejszych zmianach i w zasadzie reaguję w kilka minut. Żadna inwestycja nie daje 100 proc. gwarancji, ale dzięki swojej pracy i zaangażowaniu można osiągnąć bardzo dobre wyniki.

• ~witkacc
    ~witkacc
    Napisane 02 października 2017 - 05:59
    ja nie wiem, jakoś nie ufam takim inwestycjom. nie lepiej sobie kupić jakies mieszaknie pod wynajem? stały zysk, kredyt się spłaci sam z wynajmu, mieszkanie albo pod studenta jeżeli w dużym mieście, albo pod turystę w jakimś kurorcie. sam mam kilka apartamentów, w tym jeden najnowszy kupiony w inwestcyji lubicz w Rowach - za taki wynajem można sobie śpiewnąć dość sporo, bo ceny nad morzem u nas coraz wyższe. za miesiąc kilkaset do kilku tysięcy można wyciągnąć. a nie jakieś zabawy, gry czy inne testy. inwestuję swój ciężko zarobiony piedząc, lepiej żeby nie zaginął w akcji... :P

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty