Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Czterdziestolatek w kabrio - obciach?

Rozpoczęte przez ~Mario43, 01 cze 2013
  • avatar ~Mario43 ~Mario43
    ~Mario43
    Napisane 01 czerwca 2013 - 11:53
    Całe życie marzyły mi się auta bez dachu, a kiedy wreszcie mnie stać na porządne auto, mam opory, bo wydaje mi się, że wszyscy będę widzieli we mnie czterdziestolatka z kryzysem wieku średniego. Czy rzeczywiście dobre sportowe auto bez dachu (np. BMW Z4) jest dla faceta dojrzałego obciachowe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewaja ~Ewaja
    ~Ewaja
    Napisane 02 czerwca 2013 - 19:44
    A co jest ważne:
    co ludzie pomyślą, czy to, że spełniasz swoje marzenia...

    Jesteś czterdziestolatkiem w kryzysie wieku średniego...? ;)
    Jeśli jesteś to będzie to widać (przynajmniej dla wprawnego obserwatora) jeśli nie to będziesz po prostu jeździł z bananem od ucha do ucha :)
    Fajnie dostrzegać szczęśliwych ludzi (bez kryzysu :P )

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~saab ~saab
    ~saab
    Napisane 06 czerwca 2013 - 13:39
    Sam jeżdżę saabem 9-3 bez dachu i mam gdzieś to, co inni myślą. Powiem Ci jedno: mam go nie dlatego, że mi odbiło, ale dlatego, że mnie na niego stać. Jak w tej reklamie: Trzeba mieć i fantazję i pieniadze, synku :-)))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grzegorz ~grzegorz
    ~grzegorz
    Napisane 06 czerwca 2013 - 19:19
    Całe życie marzyłem o porządnym amerykańskim chopperze. W końcu kupiłem. A że dopiero teraz, po 40-tce ??? Cóż tyle musiałem czekać, by mieć to, co chcę, a nie tylko namiastkę swoich marzeń.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 06 czerwca 2013 - 19:26
    Po pierwsze - ma to sprawiać przyjemność Tobie, więc jeśli sprawia to olej zdanie innych.
    Po drugie - zależy jakie to cabrio kupisz. W 208 CC żaden facet nie będzie wyglądał dobrze ;)
    Po trzecie - cabrio to inny stan świadomości, przestajesz się śpieszyć, każda jazda staje się przyjemnością i nie ma znaczenia czy trwa 5 min czy 5 godzin.
    To był najlepszy samochodowy zakup mojego życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 06 czerwca 2013 - 20:29
    W "naszym" wieku uważał bym na przeciągi przede wszystkim . Ja, pogodę przepowiadam jak prawdziwy góral ;) a z otwartym dachem tylko motorynkę miałem w wieku lat -nastu :D.
    Lecz jak już kupisz to najbardziej cieszyć się będą
    - twoje dzieci (jak mają prawko),
    - twoi wrogowie ( podczas wypadku w cabrio niewielkie szanse przeżycia)
    - twoi spadkobiercy (n.c.)
    Model samochodu to już drugorzędna sprawa. Jak byś mi zajechał kaszlakiem robionym w przydomowym garażu za pomocą szlifierki i młotka to zapewne bym się nie poznał. Niestety kobiety czasami znają się na samochodach lepiej niż my. Wiedzą ile kosztuje, co ma w wyposażeniu standard i czy jest ze salonu ;). To zależy na czym Ci zależy.
    A tak dla samej, WŁASNEJ satysfakcji pierdziel wszystko i ciesz się życiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~m ~m
    ~m
    Napisane 06 czerwca 2013 - 22:32
    w wieku 37 lat sobie kupiłem, carrere cabrio (na wypady weekendowe)
    mam go 4 lata, wierz mi że za każdym razem jak w niego wsiadam w słoneczny dzień
    to gęba mi się cieszy przeokrutnie :)))

    kryzys wieku średniego ?! to kiedy miałem go sobie kupić ? jak miałem lat 20, studiowałem i byłem na utrzymaniu rodziców ?! przecież to bzdura

    znasz swoją wartość, do czegoś w życiu doszedłeś
    masz zamiar się przejmować tym co myślą o tobie sfrustrowani swoim nieudacznictwem
    zazdrośnicy ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lucy ~lucy
    ~lucy
    Napisane 22 czerwca 2013 - 17:13
    chciałabym cie zobaczyć w tym cabrio, ale stalowym !!! no ewentualnie ..... białym lub czarnym (czerwony odpada). lecz jeśli masz brzuszek to odpuść sobie. w cabrio jest bardziej widoczny.
    na młode dziewczyny to bardziej działa, starcze 40-tki nie lubią już przeciągów. ONE to lubią powolne przejażdżki po promenadach, cienistych alejkach i uliczkach Mediolanu, czyli tez będą lecieć na blachę. spoko.
    w każdym razie twoje notowania urosną znacznie. kupuj.
    a tak w ogóle... czy twoja żona ma torebkę z Prady? jeślii nie, to najpierw jej kup to coś luksusowego, a później dopiero sobie cabrio, byście oboje byli szczęsliwi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 12 lipca 2013 - 01:37
    nawet tak nie myśl! sama uwielbiam cabrio nie dla ich właścicieli.. :-) chciałabym poczuć wiatr we włosach.. :-) hihi siedząc za kierownicą . No co Ty ! ciesz się, ze masz spełnienie marzenia a nie zadręczaj się , że je spełniłeś... tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 12 lipca 2013 - 01:40
    a ja sobie kupię cabrio. hmm. Pomimo,że jestem kobietą .. a może daltego .. :-0?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Peter ~Peter
    ~Peter
    Napisane 24 lipca 2013 - 19:03
    Nigdy nie gustowałem w kabrio, ale jak ktoś lubi to czemu nie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dona ~dona
    ~dona
    Napisane 29 lipca 2013 - 20:52
    czy na prawdę ważne,co inni powiedzą....
    ...a tak na marginesie...tylko zazdrośników wśród znajomych można dzieki temu poznać...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~belzebub ~belzebub
    ~belzebub
    Napisane 04 sierpnia 2013 - 09:32
    ~lucy napisał:
    chciałabym cie zobaczyć w tym cabrio, ale stalowym !!! no ewentualnie ..... białym lub czarnym (czerwony odpada). lecz jeśli masz brzuszek to odpuść sobie. w cabrio jest bardziej widoczny.
    na młode dziewczyny to bardziej działa, starcze 40-tki nie lubią już przeciągów. ONE to lubią powolne przejażdżki po promenadach, cienistych alejkach i uliczkach Mediolanu, czyli tez będą lecieć na blachę. spoko.
    w każdym razie twoje notowania urosną znacznie. kupuj.
    a tak w ogóle... czy twoja żona ma torebkę z Prady? jeślii nie, to najpierw jej kup to coś luksusowego, a później dopiero sobie cabrio, byście oboje byli szczęsliwi

    Sama jesteś starcza 40-stka a jak nie to będziesz,juz niedługo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lucy ~lucy
    ~lucy
    Napisane 08 sierpnia 2013 - 13:31
    do bezlzebuba
    Oczywiście ze jestem po 40-stce! Jak bym miała 20-cia lat nie zaglądałabym tu przecież:)
    Panowie nie miejcie złudzeń ze zaglądają tu dwudziestki!, no chyba że takie, które chcą zrozumieć "tatusia". Odnośnie zaś spełniania pragnień: najpierw spełnijmy pragnienia najbliższych, potem swoje. A jeśli nas na teki altruizm nie stać: nie spełniajmy swoich pragnień kosztem najbliższych. Trochę odeszłam od prostego tematu: "kupić czy nie kupić", no bo to jest głębszy problem typu: "żyć albo nie żyć" a jeśli żyć to po co? dla kogo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 03 września 2013 - 11:17
    Gościu, kupuj co chcesz i ubieraj się jak chcesz, pod warunkiem, że czujesz się z danym gratem/ciuchem naturalnie. Jeśli sam dla siebie będziesz śmiesznym przebierańcem, takim i będziesz dla innych ludzi. Ja tam całe życie ubierałem się bojówki i tak i będę w 6tej dziesiątce mego życia. A jak się poczuje na wahadłowiec, to i wahadłowiec kupię :P. Życie jest tylko jedno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 13 września 2014 - 18:22
    i co?
    kupiłeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek Bożkiewicz ~Jacek Bożkiewicz
    ~Jacek Bożkiewicz
    Napisane 13 września 2016 - 21:38
    Mam to w d... co ktoś myśli o mnie czy mam kryzys czy nie w październiku skończę 41 lat. Kupiłem rok temu bmw 435I cabrio piękne białe i kocham nim jeździć.
    Jeszcze piękniejszy jest ten samochód jak kieruje nim moja żona (jak się dopcha). Panowie jak Was stać to sobie nie żałujcie. Ja planuję za 2 latka kupić Audi R8 V10 w cabrio i piernicze czy komuś się to podoba czy nie, czy wyglądam w nim tak czy siak, Facet po 40 stce powinien czerpać garściami z tego co zrobił przez 40 lat. I JA TAK ROBIĘ.
    I jeszcze jedno mam łysinkę i lubię jak mi wiaterek wywiewa resztkę włosów jadąc moim 435i cabrio :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawel ~pawel
    ~pawel
    Napisane 30 października 2016 - 19:20
    a ja mysle ze w polsce jestescie juz inaczej myslacy bo rzadzi pis i polska jest chora przez idiotow ktorzy rzadza i robia z was idiotow ktorzy zeby sie dowartosciowac kupoja bmw

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawel ~pawel
    ~pawel
    Napisane 30 października 2016 - 19:24
    a jacus zadzwon do misiewicza moze da ci czolg bedziesz wtedy coolpis

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy