Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czego faceci nie znoszą w kobietach?

Rozpoczęte przez ~, 06 lut 2013
  • avatar ~renata ~renata
    ~renata
    Napisane 27 marca 2013 - 17:18
    Kochany Robercie....
    prosze sobie poczytac wpisy panow.............wiekszosc z Was mowila o tym-czego Wy nie mozecie zniesc, jakie powinny byc panie...lub nie....a to przeciez temat jest inny. mowimy.....a wiec mie mow mi poczytaj...
    ha ha ha milo mi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mel ~mel
    ~mel
    Napisane 04 kwietnia 2013 - 21:32
    drodzy panowie, nie zrażajcie się, faktem jest, że" co byś nie powiedział ja i tak wiem lepiej" jest chyba najbardziej wkurzająca ale to chyba nie wszystko....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CRKN - Robert ~CRKN - Robert
    ~CRKN - Robert
    Napisane 28 kwietnia 2013 - 20:53
    ~fiołek napisał:
    ......to czuję się niezrozumiana .....potrzebuję męskiego punktu widzenia ....zależy mi na tej znajomości, ale boję się , że ta znajomość z mojej strony się zakończy, gdyż od jakiegoś czasu nie podoba mi się jego zachowanie ................................... czy powinnam do niego zadzwonić , może napisać a może dać sobie spokój........?a może powinnam się z nim spotkać i szczerze porozmawiać .......?

    Hmmm... To ciekawe... Watek poświęcony temu, czego nie lubią mężczyźni, a kobieta pyta o radę.. Czy to jest właściwe miejsce i czas? Śledzę ten wątek od początku i mam wrażenie, że Szanowne Panie w ogóle nie rozumieją, co znaczy "słuchać" (w tym przypadku czytać).. Fiołku - dziękuję Ci za Twój wpis. Dzięki niemu czuję się całkowicie uniewinniony za to, że czasami nie słucham kobiet :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fiołek ~fiołek
    ~fiołek
    Napisane 28 kwietnia 2013 - 21:09
    zgadzam się , że to nie jest odpowiednie miejsce :) ale zaciekawiły mnie Robercie Twoje wypowiedzi na tym forum .... dlatego zadałam to pytanie tu a nie gdzie indziej licząc , że odpowiesz ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CRKN - Robert ~CRKN - Robert
    ~CRKN - Robert
    Napisane 28 kwietnia 2013 - 21:24
    ~fiołek napisał:
    zgadzam się , że to nie jest odpowiednie miejsce :) ale zaciekawiły mnie Robercie Twoje wypowiedzi na tym forum .... dlatego zadałam to pytanie tu a nie gdzie indziej licząc , że odpowiesz ;)

    Fiołku - ładne podejście..
    Tylko relacje międzyludzkie mają wiele czynników i wiele rozwiązań..
    Nie ma możliwości, żeby udzielić jednej, zawsze prawdziwej odpowiedzi na tak postawione pytanie :-)
    Jak będziesz chciał, to znajdziesz sposób, żeby się ze mną skontaktować - sposób jest podany w tej dyskusji ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fiołek ~fiołek
    ~fiołek
    Napisane 28 kwietnia 2013 - 21:33
    wchodząc w ten wątek szukałam odpowiedzi na to co mogłam zrobić źle.... być może popełniam błąd nie mając świadomości ....chciałam sama sobie odpowiedzieć gdzie tkwi problem ... niestety nie udało mi się .... a chcę by moje relacje po mimo zaszłości były przyjacielskie i wydawało mi się , że tak jest ... z tym że od kilku miesięcy .... nie rozumiem zachowania mojego kolegi :( jest mi trudno odczytać jego gesty ... kiedyś rozumieliśmy się bez słów ... dziś dochodzi do ataków słownych .......wydaje mi się , że On prowadzi jakąś grę .....

    Robercie , jeśli możesz bliżej sprecyzować miejsce gdzie mogę Cię znaleźć to będę wdzięczna ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fiołek ~fiołek
    ~fiołek
    Napisane 28 kwietnia 2013 - 21:38

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwia ~sylwia
    ~sylwia
    Napisane 27 maja 2013 - 19:40
    ciekawe, iż więcej tu wpisów pań niż panów...szkoda;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CRKN - Robert ~CRKN - Robert
    ~CRKN - Robert
    Napisane 27 maja 2013 - 20:58
    ~sylwia napisał:
    ciekawe, iż więcej tu wpisów pań niż panów...szkoda;-)

    Sylwia - zwróciłaś uwagę, że jak się pojawiał jakiś wpis, to ze strony Pań z reguły była kontra? Chyba mało mężczyzn wierzy, że Panie chcą ich słuchać.. Zostali jedynie najbardziej konsekwentni :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CRKN - Robert ~CRKN - Robert
    ~CRKN - Robert
    Napisane 27 maja 2013 - 21:03
    ~renata napisał:
    Kochany Robercie....
    prosze sobie poczytac wpisy panow.............wiekszosc z Was mowila o tym-czego Wy nie mozecie zniesc, jakie powinny byc panie...lub nie....a to przeciez temat jest inny. mowimy.....a wiec mie mow mi poczytaj...
    ha ha ha milo mi

    Renata, nie wiem, jaki Ty widzisz tytuł, ale u mnie jest napisane: CZEGO FACECI NIE ZNOSZĄ W KOBIETACH? Wobec tego z mojego punktu widzenia, Twój zarzut, że cyt.: "większość z Was mówiła - czego Wy nie możecie znieść (..)" jest zwykłym czepialstwem... I tego też w zachowaniu kobiet nie znoszę!! :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwia ~sylwia
    ~sylwia
    Napisane 28 maja 2013 - 19:17
    ~CRKN napisał:
    ~sylwia napisał:
    ciekawe, iż więcej tu wpisów pań niż panów...szkoda;-)

    Sylwia - zwróciłaś uwagę, że jak się pojawiał jakiś wpis, to ze strony Pań z reguły była kontra? Chyba mało mężczyzn wierzy, że Panie chcą ich słuchać.. Zostali jedynie najbardziej konsekwentni :-)

    panie zawsze mają dużo do powiedzenia, oczywistości poganiają oczywistościami...ciekawe czy stosują w życiu;-)
    teraz się rozpęta;-)
    dobra, na bardziej drastyczne poglądy przyjdzie jeszcze czas;-)
    konsekwentni> może Ci co maja za dużo czasu?;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert-CRKN ~Robert-CRKN
    ~Robert-CRKN
    Napisane 28 maja 2013 - 19:36
    ~sylwia napisał:
    konsekwentni> może Ci co maja za dużo czasu?;-)

    Może? A może Ci, których interesuje zdanie innych, bo są ciekawi Świata i ludzi?
    Swoją drogą - prawie udana ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwia ~sylwia
    ~sylwia
    Napisane 29 maja 2013 - 20:05
    na razie niewielu tych ciekawych i otwartych......;-)
    prawie? w sam raz;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 03 czerwca 2013 - 20:12
    Czytam sobie i się śmieję. Cała dyskusja jest tradycyjna, jak to u Polaków. Ciągniecie w nieskończoność, aby udowodnić kto ma rację i ostatnie słowo. Każdy z nas jest indywidualistą na swój sposób i każdy nie znosi czego innego. Nie da się zrobić z tego definicji. Są stereotypy : spóźnianie, zakupy, rozrzutność lub skąpstwo, hipokryzja, bałaganiarstwo, szantaż emocjonalny, stawianie na swoim, fochy itd.... To są zwykłe ludzkie cechy, z których składa się życie. Trzeba je polubić, bo inaczej się nie da.
    Hm... po zastanowieniu się , myślę, że jedyną rzeczą, której normalni faceci w 100% nie zaakceptują to brudu, cokolwiek by znaczył, ale nie podejrzewam tutejszych rozmówczyń o tego typu "porażkę".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwia ~sylwia
    ~sylwia
    Napisane 03 czerwca 2013 - 20:22
    na zdrowie;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rita ~Rita
    ~Rita
    Napisane 05 czerwca 2013 - 13:30
    "Czytam sobie i się śmieję. Cała dyskusja jest tradycyjna, jak to u Polaków. Ciągniecie w nieskończoność, aby udowodnić kto ma rację i ostatnie słowo. Każdy z nas jest indywidualistą na swój sposób i każdy nie znosi czego innego. Nie da się zrobić z tego definicji. Są stereotypy : spóźnianie, zakupy, rozrzutność lub skąpstwo, hipokryzja, bałaganiarstwo, szantaż emocjonalny, stawianie na swoim, fochy itd.... To są zwykłe ludzkie cechy, z których składa się życie. Trzeba je polubić, bo inaczej się nie da. Hm... po zastanowieniu się , myślę, że jedyną rzeczą, której normalni faceci w 100% nie zaakceptują to brudu, cokolwiek by znaczył, ale nie podejrzewam tutejszych rozmówczyń o tego typu "porażkę". "
    Bardzo trafna uwaga! Widać, że konkretny z Ciebie mężczyzna. Duży + za wpis.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gennaro ~gennaro
    ~gennaro
    Napisane 25 lipca 2013 - 09:00
    Nie lubię w kobietach udawanej nieporadności!!! np:zatankuj mi samochód,zmieniłbyś mi koła na letnie,jak zarejestrować się na portalu randkowym,jak smerfować na facebooku,czy możesz ponieść mi mój plecak,???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Joana ~Joana
    ~Joana
    Napisane 26 lipca 2013 - 21:48
    Bardzo się ucieszyłam widząc temat postu, ale niewiele się tutaj dowiedziałam :-( Zachęcam mężczyzn do wpisów a kobiety do pogodzenia się z rzeczywistością i wyciągnięciem wniosków dla repszych relacji między płciami;-) Pozdrawiam :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 29 sierpnia 2013 - 18:32
    czytając ten wątek odniosłam podobne wrażenie... odrobinę pokory drogie Panie, przecież same prosiłyśmy o ten wątek :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 23 lutego 2014 - 13:47
    polecam zobaczenie i ocenienie tych kobiet aby wyrazić swoją prawdziwą opinię:

    www.xdziunie.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy