Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czego faceci nie znoszą w kobietach?

Rozpoczęte przez ~, 06 lut 2013
  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 06 lutego 2013 - 21:16
    Zostaliśmy poproszeni o ten wątek przez same Panie. Kobiety chcą wiedzieć, czego nie akceptujemy w ich zachowaniu, co facetów najbardziej wkurza w ich partnerkach, a co doprowadza do szewskiej pasji w koleżankach. Kochamy oczywiście wszystkie Panie, ale... możemy podpowiedzieć im, czego NIE ROBIĆ :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hana ~Hana
    ~Hana
    Napisane 28 lutego 2013 - 16:54
    Oooo widzę zero wpisów to znaczy ze wszystko z nami kobietami jest ok ;) nikt na nic sie nie skarży hahaha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 28 lutego 2013 - 17:02
    To zacznę :)
    Nie lubię, gdy kobieta się spóźnia na umówione spotkanie.
    Nie lubię, gdy jest zbyt pedantyczna w szczegółach np. w szale sprzątania.
    Nie lubię, gdy zbyt mocnym makijażem ukrywa swoją twarz na co dzień.
    Nie lubię, gdy nie posprząta po sobie włosów w łazience - generalnie z głowy ;P
    Nie lubię, gdy wypomina błędy lub żali się w sprawach minionych i już nieistotnych.
    Pozdrawiam
    Robert

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hana ~Hana
    ~Hana
    Napisane 28 lutego 2013 - 18:59
    hahahaha Robercie poruszyłeś ciekawe kwestie ale zwróć uwagę czym była by kobieta z zarostem po same pachy i nie tylko ;-) nieświeża i nie apetyczna :-p
    Czym była by kobieta (wasza partnerka lub żona) gdyby była mało pedantyczna a w swojej ułomności nie dopierała wam skarpetek, nie dopierała koszuli, a wasza plazma 50 cali stała od miesiąca przykryta warstwą kurzu?
    Czym była by kobieta gdyby nie przypominała wam o ważnych sprawach dnia codziennego, przecież my kobiety - kruche istoty-możemy czasem zapomnieć i co z tego, że przypadkiem przypominamy sobie po czasie, że np. nie pamiętaliście o urodzinach teściowej. :-p to raczej wyjdzie wam na zdrowie - ot taka "osobista sekretarka" :-D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tym ~tym
    ~tym
    Napisane 28 lutego 2013 - 19:24
    Jak robią zakupy za długo i za często..... a może za drogo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hana ~Hana
    ~Hana
    Napisane 28 lutego 2013 - 20:05
    Za drogo ? oj tam czepiasz się...chyba nie chcielibyście Panowie aby wasza ukochana żona / partnerka chodziła w łachmanach z lat 30, jak byście się czuli w towarzystwie atrakcyjnych partnerek swoich kolegów?? :-p
    Przecież my kobiety jesteśmy po to aby się wam podobać więc jak mamy to robić, bez kosmetyków, ładnej bielizny, modnej spódniczki :-p
    WSZYSTKO TO KUPUJEMY DLA WAS ;-))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirek ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 28 lutego 2013 - 20:42
    Tulipanów bym nazrywał,
    Ale zima jeszcze trzyma,
    Więc w Dniu Kobiet
    Obiad zrobię,
    Ale kto pozmywa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert-CRKN ~Robert-CRKN
    ~Robert-CRKN
    Napisane 28 lutego 2013 - 20:58
    Mi doskwierają w sumie dwie rzeczy, o jednej wspomniał już mój imiennik - wspominanie w nieskończoność przeszłości.. Ten szantaż emocjonalny "bo Ty kiedyś.." jest męczący - jeżeli zrobiłem błąd, to dlatego, że jestem człowiekiem - takie rzeczy się zdarzają :-)
    Druga sprawa to seksizm przejawiający się w walce o "równouprawnienie" - jak słyszę "wszyscy mężczyźni.." albo "bo ty ZAWSZE" to już mogę się pakować - bez względu na to, jak będę inny od pozostałych jestem skazany, bo jestem mężczyzną..
    Drogie Panie - od dawna wiadomo, że najszybciej można uzyskać efekty po dobroci, z Miłością, bez presji. Skoro tego od mężczyzny oczekujecie - postępujcie wobec nich z wzajemnością :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 28 lutego 2013 - 22:41
    Brak tolerancji na jakąkolwiek krytykę. Dowód: ten wątek . Mimo, że z założenia powstał, byśmy mieli szansę wyznać paniom, co nas mierzi, to panie i tak muszą każda krytykę odwrócić i wytłumaczyć nam idiotom, ze ńie mamy racji!!!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hana* ~Hana*
    ~Hana*
    Napisane 28 lutego 2013 - 22:50
    Panie ~Robertcie-CRKN
    Pięknie to Pan opisał, i muszę z przykrością stwierdzić, że to szczera prawda...zapamiętam ta rade na przyszłość, bo jestem singlem i fajnie było by kogoś poznać kto z przymrużeniem oka patrzy na niedoskonałości kobiety :-p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hana* ~Hana*
    ~Hana*
    Napisane 28 lutego 2013 - 22:57
    Panie Marcinie to nie brak tolerancji na krytykę a raczej szara rzeczywistość. Chcecie nas podziwiać, kochać, a macie pretensje ze kupujemy kosmetyki i ciuchy. Który facet chciałby niezadbaną, śmierdzącą, chodzącą w lumpiarskich ciuchach kobietę? wieśniak...?? macie pretensje o włosy w wannie, a czy którykolwiek z was myje łazienkę chociaż raz w tyg? czy zrzucacie ten obowiązek na barki kobiety? skoro ona sprząta wiecznie wasze kuupy myjąc muszlę klozetową to czy może pozostawiać włosy w wannie bo przecież i tak ją sprząta :-p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert-CRKN ~Robert-CRKN
    ~Robert-CRKN
    Napisane 01 marca 2013 - 00:02
    Hana - rozumiem, że dokładnie takiej wzajemności w odpowiedzi na Wasze wnioski i postulaty oczekujesz?
    Skoro tak - to uwierz mi, masz duże szanse na to, żeby zostać singlem dłużej - skoro to forum powstało, żebyśmy zgłaszali nasze wnioski, to z założenia (typowo męska logika) mamy prawo tutaj napisać cokolwiek bez wykazywania nam, "jaki robimy błąd" pisząc o naszych potrzebach :-)

    A co do łazienki - każdy z nas umie posprzątać i pomóc w domowych czynnościach - wystarczy poprosić, zamiast strzelać fochy i czekać, aż się domyślimy :-) Mężczyźni są prości - wystarczy ich tylko słuchać (czego potrzebują), zamiast nakazywać im, jak mają myśleć, żeby zrozumieć kobietę :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert-CRKN ~Robert-CRKN
    ~Robert-CRKN
    Napisane 01 marca 2013 - 01:26
    Hana - specjalnie dla Ciebie - wsłuchaj się proszę w jej słowa od 16. minuty szczególnie uważnie :-)
    http://www.ted.com/talks/brene_brown_listening_to_shame.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 01 marca 2013 - 06:45
    Nie lubię gdy o sprawach moich/naszych rozmawia z innymi kobietami,które uważa za przyjaciółki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 01 marca 2013 - 10:37
    zmywarka!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hana* ~Hana*
    ~Hana*
    Napisane 01 marca 2013 - 21:03
    Robercie piszesz ,, wystarczy tylko poprosic,, a czy mezczyzna nie może się domyśleć ze trzeba np umyc gary w zlewie bo już nic się nie mieści niz zwalić na kobiete ze nie poprosiła?
    Robercie pisz co chcesz ja Ci nie zaraniam a jesli mam zostać singlem do konca życia to już się zamykam ;) co by nie kusić losu hahaha
    ale powiem Ci że singlam zostalam po tym jak pozbyłam się upierdliwego męża

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~r ~r
    ~r
    Napisane 01 marca 2013 - 22:03
    ~Hana* napisał:
    Robercie piszesz ,, wystarczy tylko poprosic,, a czy mezczyzna nie może się domyśleć ze trzeba np umyc gary w zlewie bo już nic się nie mieści niz zwalić na kobiete ze nie poprosiła?
    Posty tutaj mają pomóc kobietom w komunikacji, jak rozumiem..
    Niestety założenie, że ja mogę sobie napisać, a Ty i tak swoje wiesz - jest drogą donikąd...
    Najwyraźniej nie jesteś w grupie zainteresowanych komunikacją, a tej, która skupia się na ulepszaniu.. I chyba nie widziałaś wykładu z linku, który umieściłem z myślą o Tobie wczoraj :-)
    Życzę miłego weekendu z garami :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert-CRKN ~Robert-CRKN
    ~Robert-CRKN
    Napisane 01 marca 2013 - 22:05
    ~Hana* napisał:
    Robercie piszesz ,, wystarczy tylko poprosic,, a czy mezczyzna nie może się domyśleć ze trzeba np umyc gary w zlewie bo już nic się nie mieści niz zwalić na kobiete ze nie poprosiła?

    Posty tutaj mają pomóc kobietom w komunikacji, jak rozumiem.. Niestety założenie, że ja mogę sobie napisać, a Ty i tak swoje wiesz - jest drogą donikąd... Najwyraźniej nie jesteś w grupie zainteresowanych komunikacją, a tej, która skupia się na ulepszaniu.. I chyba nie widziałaś wykładu z linku, który umieściłem z myślą o Tobie wczoraj :-) Życzę miłego weekendu z garami :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inna ~Inna
    ~Inna
    Napisane 06 marca 2013 - 13:24
    ~Robert-CRKN napisał:
    Mi doskwierają w sumie dwie rzeczy, o jednej wspomniał już mój imiennik - wspominanie w nieskończoność przeszłości.. Ten szantaż emocjonalny "bo Ty kiedyś.." jest męczący - jeżeli zrobiłem błąd, to dlatego, że jestem człowiekiem - takie rzeczy się zdarzają :-)
    Druga sprawa to seksizm przejawiający się w walce o "równouprawnienie" - jak słyszę "wszyscy mężczyźni.." albo "bo ty ZAWSZE" to już mogę się pakować - bez względu na to, jak będę inny od pozostałych jestem skazany, bo jestem mężczyzną..
    Drogie Panie - od dawna wiadomo, że najszybciej można uzyskać efekty po dobroci, z Miłością, bez presji. Skoro tego od mężczyzny oczekujecie - postępujcie wobec nich z wzajemnością :-)

    Cenne uwagi.. przyznaje to pewnie jakiś męski pierwiastek ukryty we mnie, bo czasem mnie tez niektóre zachowania kobiet irytują.. To fajne, że próbujesz być inny.. bo może nie wszyscy ;) ale sporo mężczyzn rozczarowuje.. i mam nadzieję, że trafisz na kobietę, która będzie pozbawiona tych wad i doceni to.
    Natomiast co do tej dobroci i miłości... słabo na tym wyszłam. A z obserwacji widzę, że tacy mili i dobrzy faceci wolą jednak te "złe" kobiety.. Albo może one potrafią ich odpowiednio zakręcić i przy sobie jakoś przywiązać.
    Więc piszcie Panowie jakie powinnyśmy być ? Chętnie poczytam... :)
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert-CRKN ~Robert-CRKN
    ~Robert-CRKN
    Napisane 06 marca 2013 - 13:53
    ~Inna napisał:
    Cenne uwagi.. przyznaje to pewnie jakiś męski pierwiastek ukryty we mnie, bo czasem mnie tez niektóre zachowania kobiet irytują.. To fajne, że próbujesz być inny.. bo może nie wszyscy ;) ale sporo mężczyzn rozczarowuje.. i mam nadzieję, że trafisz na kobietę, która będzie pozbawiona tych wad i doceni to.
    Natomiast co do tej dobroci i miłości... słabo na tym wyszłam. A z obserwacji widzę, że tacy mili i dobrzy faceci wolą jednak te "złe" kobiety.. Albo może one potrafią ich odpowiednio zakręcić i przy sobie jakoś przywiązać.
    Więc piszcie Panowie jakie powinnyśmy być ? Chętnie poczytam... :)
    Pozdrawiam.

    Niektóre aspekty naszych relacji są wynikiem tzw. nieświadomości społecznej - rzecz w tym, że oboje płci mamy je do "rozkodowania".
    "Źle na tym wyszłam/wyszedłem" jest powszechnym kłamstwem o dobroci - stawia w korzystnym świetle "mnie dobrego" vs. "ZŁĄ RESZTĘ ŚWIATA" (a zwłaszcza płeć przeciwną). Uświadomienie sobie tego zjawiska ogranicza jego skutki, a jak się za to oboje biorą świadomie i przestają traktować jak "wrogów", a jak PARTNERÓW (również w uczeniu się siebie) - wtedy zaczyna grać.. Tylko trudno oczekiwać pokojowego nastawienia od człowieka (bez względu na płeć), który jest uzbrojony po zęby i kipi żądzą zemsty za całe dotychczasowe Życie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy