Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Córka bierze ślub

Rozpoczęte przez ~Robert, 12 lut 2015
  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 12 lutego 2015 - 15:01
    Chłopak córki oświadczył się jej. Bierzemy się za organizację ślubu. Ponieważ jestem bardzo blisko ze swoją córką, pomogę jej ze wszystkim. Zastanawiam się teraz nad kwestią auta. Córka niby mówi, że wszystko jedno, że może jechać naszym citroenem. Ja jednak zastanawiam się czy nie mówi tak bo to dobra i skromna dziewczyna. Jak sądzicie, jakim autem przyszła panna młoda powinna jechać do ślubu? Może zrobiłbym jej niespodziankę i wynająć jakieś super auto. Czy nie jest to potrzebne? Jak sądzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kornel ~Kornel
    ~Kornel
    Napisane 13 lutego 2015 - 12:09
    Mi się wydaje, że warto wynająć auto. Nie jest to jakiś ogromny koszt w porownaniu do ogólnych kosztów wynikających z wesela. Ślub ma się tylko raz, nie ma co oszczędzać. A przy dobrym aucie dziewczyna będzie super wyglądala na zdjęciach i będzie miała pamiątkę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 24 lutego 2015 - 12:05
    Też tak sądze jak poprzednik. Może to będzie twój prezent ślubny? Ciekawa by to była koncepcja. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJeśli szukasz auta to polecam Automastair – przepięknego Jaguara mają, wynajmowałem dla swojej córki. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 25 lutego 2015 - 10:47
    Filipie, możesz jakoś inaczej napisać to co napisałeś? Może linka podałeś? A chyba nie wolno... :/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 25 lutego 2015 - 11:08
    Dzięki stary!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy