Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Co lubicie czytać ?

Rozpoczęte przez ~janeczek , 22 sty 2016
  • avatar ~janeczek ~janeczek
    ~janeczek
    Napisane 22 stycznia 2016 - 09:48
    Panowie lubicie czytać? Jaki jest Wasz ulubiony rodzaj książek? a moze jakas perełką, którą dorwaliscie w ciągu ostatnich dni?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~christtian ~christtian
    ~christtian
    Napisane 22 stycznia 2016 - 10:40
    ja gustuję w fantastyce, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuostatnio znowu zamówiłem coś na Inbook :) ] fajnie ze są księgarnie internetowe, nie musze ruszać się z domu i szukać czegoś w stacjonarnych :) tylko zamawiam i mam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maniek ~maniek
    ~maniek
    Napisane 18 grudnia 2016 - 10:57
    zdecydowanie lema. Uwielbiam jego powieści są takie wciągające! nanjcześciej kupuję w inbook.pl to dobra sparwdzona księgarnia. Niskie ceny i duzy wybór tam mają!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz5 ~Grzegorz5
    ~Grzegorz5
    Napisane 09 stycznia 2017 - 20:39
    Internet to wygoda, bo najpierw sprawdzam opinie o ksiażce, potem ceny i w kilkanascie minut mam najtańszą ofertę. Mnie teraz wciągnęły książki Grahama - facet opisuje teorie alternatywnej historii, trochę taki Indiana Jones, trochę kod da vinci moze się kojarzyć, ale przytacza na dowody wykopaliska archeologiczne. Naprawdę wciąga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mais ~Mais
    ~Mais
    Napisane 10 stycznia 2017 - 22:47
    A ja ostatnio coraz częściej e-booki. 5 minut i masz książkę. Ale papier też lubię. Jednak inaczej sie czyta mimo wszystko.

    Gzegorz5 Magowie Bogów czytałam. To chyba właśnie Grahama o ile pamiętam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 14 stycznia 2017 - 20:58
    Grahama Hancocka jest jeszcze "Pochodzenie bogów". Też ciekawa książką. Można się wkręcić w to poznawania prahistorii ludzi. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arkadiusz ~Arkadiusz
    ~Arkadiusz
    Napisane 18 kwietnia 2017 - 15:35
    Ja to najbardziej lubię czytać thrillery psychologiczne. Ryją mózg i nie dają później spać, ale ja w sumie to lubię ;) Zachęcam do odwiedzenia czytelnia.net.pl, gdzie na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek War ~marek War
    ~marek War
    Napisane 25 maja 2017 - 10:09
    uwielbiam skandynawskie kryminały

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~petmer ~petmer
    ~petmer
    Napisane 19 lutego 2019 - 12:42
    Nie wskażę wam niczego oryginalnego, ale na pewno warto żebyście się zainteresowali tym - https://livro.pl/slepnac-od-swiatel-zulczyk-jakub-sku1212121354.html Ostatnio o tej pozycji głośno ze względu na serial HBO, ale mimo wszystko radzę wcześniej przeczytać książkę. Ona naprawdę jest znakomita!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy