Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Boję się że przez problemy z erekcją stracę żonę, pomocy!

Rozpoczęte przez ~Jozek6699, 03 lis 2014
  • avatar ~normalna ~normalna
    ~normalna
    Napisane 30 marca 2015 - 22:37
    Nie znam, i nie zaryzykowałabym przyjmowaniem takiego srodka. wole te pewniejsze i bezpieczniejsze. W koncu ze zdrowiem nie ma żartów i latwo sobie je zniszczyc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~autor75 ~autor75
    ~autor75
    Napisane 31 marca 2015 - 20:05
    Podobno weili to coś na wzór Viagry a ona raczej dla osób z problemami serca nie jest wskazana. Więc ja dziękuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mecenas ~mecenas
    ~mecenas
    Napisane 04 kwietnia 2015 - 16:40
    ja ufam tylko sprawdzonym suplementom, które można kupić w aptece a ich działanie nie jest jednorazowe, a długotrwałe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 04 kwietnia 2015 - 22:48
    ~mirek napisał:
    A nasze zdrowie to cos bardzo waznego, żeby tak ryzykowac jak na loterii.Idźmy po prostu do apteki, przedyskutujmy z faramceuta problem, albo zdajmy sie na opinie znajomych czynawet takie w internecie bo ludzie naprawde chca pomoc i szczerze dziela sie swoimi opiniami i doswiadczeniami.

    A tam nie farmaceuta, tylko farmaceutka - i co wtedy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jackass ~Jackass
    ~Jackass
    Napisane 07 kwietnia 2015 - 20:04
    ~ja napisał:
    ~mirek napisał:
    A nasze zdrowie to cos bardzo waznego, żeby tak ryzykowac jak na loterii.Idźmy po prostu do apteki, przedyskutujmy z faramceuta problem, albo zdajmy sie na opinie znajomych czynawet takie w internecie bo ludzie naprawde chca pomoc i szczerze dziela sie swoimi opiniami i doswiadczeniami.

    A tam nie farmaceuta, tylko farmaceutka - i co wtedy?


    a czy to różnica, czy w aptece jest kobieta czy męzczyzna? farmaceuta jest po to w aptece by pomóc i doradzić. Ludzie borykają się z różnymi problemami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 07 kwietnia 2015 - 23:03
    Jest różnica i to ogromna. Bo tak, jak mężczyzna nie jest w stanie zrozumieć potrzeb kobiety, tak i kobieta, nawet z odpowiednim wykształceniem nie doradzi w tego typu sprawie tak, jak drugi mężczyzna. O tych wszystkich dziwnych minach i uśmieszkach już nawet nie wspomnę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jasoek 50 + ~jasoek 50 +
    ~jasoek 50 +
    Napisane 08 kwietnia 2015 - 21:01
    ~ja napisał:
    Jest różnica i to ogromna. Bo tak, jak mężczyzna nie jest w stanie zrozumieć potrzeb kobiety, tak i kobieta, nawet z odpowiednim wykształceniem nie doradzi w tego typu sprawie tak, jak drugi mężczyzna. O tych wszystkich dziwnych minach i uśmieszkach już nawet nie wspomnę.

    Masz rację w niektórych sytuacjach z lekarzem meżczyzną w męskich sprawach łatwiej sie porozumić, zna męską psychikę i jak funkcjonuje całe ciało.Bęac kiedyś u urologa ,sam spytał jak z erekcją., Odpowiadam ,że różnie te sprawy wyglądają w niemłodym już wieku , Zgiął rękę w łokciu usmiechając się , mówi dam panu coś co będzie tak się prezentował. Sprawiło to taką lużną meską atmosferę ,kobieta urolog chyba by nie potrafiła zrobić takich gestów a nawet może by jej nie wypadało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jan 1955 ~Jan 1955
    ~Jan 1955
    Napisane 11 kwietnia 2015 - 22:52
    Mogła to być tylko tzw. dysfunkcja psychogenna i sama wizyta u pani urolog ido tego suplement zrobiły pozytywny wpływ na psychikę a zarazem na hydraulike u męza Nic tylko sie cieszyć.Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 26 kwietnia 2015 - 12:37
    żona jest w stanie dużo znieść, uwierz! tylko pokaż jej że nie olewasz sprawy, tylko coś chcesz z tym zrobić. mnie irytowało strasznie kiedy mąż nie chciał na początku brać tabletek które mu kupiłam, żeby jakoś pomóc nam w tej sytuacji, potem dopiero sie przekonał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zatroskana ~zatroskana
    ~zatroskana
    Napisane 01 maja 2015 - 17:45
    Witam, spotykam się z niesamowitym facetem. Jest mi z nim naprawdę cudownie. Seks pierwsza klasa...Jest "chwile" po czterdziestce. Prowadzi zdrowy tryb życia, nie pali, nie pije alko, trenuje i ogolnie jest moim ideałem ;) Ostatnio u niego wpadl mi w rece paragon z apteki i szok...sildenafil...
    Ja pracuje w branży medycznej wiec nie musiałam godzinami szukać na co to...
    Nigdy nie zauważyłam żeby miał problem z erekcją, raz czy dwa z jej utrzymaniem...

    Drodzy Panowie chciałam zapytać czy powinnam powiedzieć mu, że wiem? Zapytać, porozmawiać? Czy zostawić tą sprawę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michael1990 ~michael1990
    ~michael1990
    Napisane 05 kwietnia 2016 - 10:21
    Słuchaj, jeżeli żona zdradza Cię dlatego, że w łóżku wam się nie układa, to nawet jeśli boisz się, że już nikogo nie poznasz, to lepiej być samemu niz z takim kimś. A 41 lat to wiek jeszcze nie najgorszy, spokojnie dasz radę znaleźć sobie jeszcze kogoś bardziej wartościowego. Taka kobieta nie zasługuje na takiego męża, jest wiele innych, które uszanują Twój stan.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~master ~master
    ~master
    Napisane 10 kwietnia 2016 - 14:29
    Problemy z potencją mogą niestety bardzo namieszać w związku. Warto zadbać o to żeby uniknąć takiego kłopotu. Ja uznaję tylko tabletki na bazie naturalnych składników takich jak żeń szeń czy buzdyganek ziemny i dobrze na tym wychodzę. Trzeba ostrożnie podchodzić do tematu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karolak ~Karolak
    ~Karolak
    Napisane 21 kwietnia 2016 - 20:19
    Delikatna sprawa to i delikatnie trzeba do tego podchodzić. Dobrym rozwiązaniem jest właśnie jakiś środek na bazie naturalnych składników który podniesie libido ale nie można zapomnieć o atmosferze w sypialni... czasami się wpada w rutynę to potem nie dziwne że się nie ma ochoty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Elżbieta ~Elżbieta
    ~Elżbieta
    Napisane 22 kwietnia 2016 - 23:16
    Dyskusja jak dla mnie zaskakująca. Seks traktowany jako sport. A może trzeba zmienić własne podejście do naturalnych zmian?
    Żona (ja) jestem zachwycona zniżkującą potencją mojego (starszego) męża. Nie skupia się wreszcie na szybkim zaspokojeniu własnych potrzeb. Skupia się na dopieszczeniu mnie- żony, na przeróżne, nareszcie wymyslne sposoby. Jestem zachwycona zmianami, które następują. Konkurencja mi wreszcie nie straszna, a moje potrzeby w pełni akceptowane i zaspokajane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grols ~grols
    ~grols
    Napisane 07 maja 2016 - 14:45
    @elżbieto trochę źle to odbierasz..faceci trochę inaczej odbierają/traktują seks. Wy jesteście z Wenus więc do końca nigdy się nie zrozumiemy, ale mogę Cię zapewnić, że ta strefa też jest dla nas bardzo ważna. A po ile lat macie z partnerem jeżeli można zapytać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MarekZ ~MarekZ
    ~MarekZ
    Napisane 16 maja 2016 - 15:57
    Naszemu małżeństwu bardzo pomogło zastosowanie aptecznego naturalnego preparatu. Chodzi mi konkretnie o FalumanForte, który również po prostu ogólnie wzmacniająco działa na organizm. A kiedy się ma dzięki temu lepsze samopoczucie, to wszystko jest łatwiejsze. Dobrze się przekonać do regularnego stosowania takiego preparatu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~liberto ~liberto
    ~liberto
    Napisane 27 maja 2016 - 11:25
    Nie łam się chłopie, żona powinna Cię wspierać, o co się martwisz. Ja miałem problemy z erekcją, moja żona stała za mną murem. Kupiłem erekton fast, po miesiącu nie ten sam człowiek w łóżku ;) Suplement jest naturalny, zawiera cynk, żeń szeń, to wszystko wspomaga potencje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lawasz ~lawasz
    ~lawasz
    Napisane 19 czerwca 2016 - 01:27
    @olka Ty to dobra kobietka jesteś. Pozazdrościć takiej żony. Moja co prawda też jest dobrą kobietą ale żeby jej aż tak zależało to nie powiem. W tym wypadku to ja działam, dowiaduje się i sam się motywuje. Mam nadzieję że i mi uda się po kuracji dojść do siebie i nie raz zadziwić ją w sypialni - może w końcu wtedy bardziej doceni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lomek ~Lomek
    ~Lomek
    Napisane 28 czerwca 2016 - 19:30
    A będziesz powtarzał kurację czy jedna wystarczy? Jak to jest ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 03 lipca 2016 - 21:34
    regularne stosowanie dla mnie to ogromna przewaga przy tych środkach na godzinę przed, bo jednak można podchodzić do sprawy bardziej spontanicznie :) a to ważne w łóżku!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy