Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Wiki, 22 paź 2013
  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 28 marca 2014 - 22:30
    ~Wiki napisał:
    Daria: Ewa: bardzo ciekawy podląd
    napisał:
    [/WPADASZ BZYKASZ I WYPADASZ - NIE ZOBOWIĄZUJE CIE DO NP. ROBIENIA JEJ ŚNIADANIA ZA TO CZY CHODZENIA ZA RĘKĘ " DARMOWA PROSTYTUCJA"
    A jak się "bzykasz " za śniadanie i chodzenie za rękę to prostytucja ale już nie darmowa -fakt. Jaka klasa taka cena. Wole dawać z miłości i za darmo.

    pozdrawiam wiki

    O tak, z miłości i za darmo i najlepiej cudzemu mężowi. Bo mąż biedaczek z musu musi żonę bzykać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iwi ~Iwi
    ~Iwi
    Napisane 31 marca 2014 - 22:20
    Czytając wszystkie opinie panów muszę z przykrością stwierdzić że się z Wami zgadzam. Nie ma już zarówno facetów jak i kobiet pochodzących do związku normalnie. Nie dziwi mnie też fakt mojego związku bez zobowiązań. I o ironio akceptuje go od roku bo mając 36 lat i będąc po rozwodzie kocham do granic możliwości. Cieszę się jak 15 latka tylko cholera dlaczego muszę płacić za błędy kobiet które były przede mną. Nie ukrywam że po porażce 15 lat związku też nie chce ślubu wspólnego konta w banku itp ale chcę czuć się kochana, potrzebna nawet wtedy gdy ma kaca gdy jest źle. Głupie no nie. Panowie z racji tego że to co czytałam to naprawdę mądre rzeczy pomóżcie Proszę. Nie chcąc napierac na faceta jak można dojść do wniosku że on kocha. Wiem że to strasznie głupie pytanie ale oboje nie mamy po 20 lat i cały czas zastanawiam się jak długo mam jeszcze czekać. Do czekałam się już bezpiecznej formy uwielbiam Cię tylko nikomu nie ublizajac zastanawiam się czy na pewno mnie. To też wynik mojej wiary w dupkow z ktorymi miałam styczność. Powiedzcie prosze jak to wygląda z Waszego punktu widzenia. Dziękuję Wam bardzo :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iwi ~Iwi
    ~Iwi
    Napisane 01 kwietnia 2014 - 18:06
    Dziękuję Panowie. Wiem że macie lepsze i ciekawsze zajęcia ale gdybym jednak mogła liczyć na Wasza radę to będę wdzięczna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 02 kwietnia 2014 - 21:17
    Dori

    Współczuję Ci Dori tego, że masz takie złe doświadczenia, nie oceniaj wszystkich kobiet przez pryzmat własnych, złych doświadczeń. Jeśli o mnie chodzi, żonaty mężczyzna mnie nie interesuje. "Bez zobowiązań" dotyczy osób wolnych, jeśli natomiast facet jest ma żonę i spotyka się z inną to zwyczajna zdrada, skok w bok a nie żaden związek bez zobowiązań.

    Pozdrawiam Wiki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~też_kobieta ~też_kobieta
    ~też_kobieta
    Napisane 17 września 2014 - 08:40
    Wątek stary, ale czytam- ze względów oczywistych.
    Odnieść się chciałam do jednego- Żyję w związku z Mężczyzna od 5 lat (od 2 lat wspólne mieszkanie). Bardzo Go kocham- pewnie jak na kobietę przystało- za bardzo. I na pytanie moje- czy jeśli będę bardzo chora/sparaliżowana, będę chciała aby pomógł mi męczarnię zakończyć, bo tego OD NIEGO będę oczekiwała- pomoże mi? Odpowiedił, ze nie bo to za duża odpowiedzialność. I zadał mi to samo pytanie- w drugą stronę. Zrobiłabym to dla Niego, i wiem to, bo MAM TAKIE OCZEKIWANIE- czyli chcę wzajemnośći również pod tym względem.
    Jestem w drugim związku - z Mężczyzną, z którym miałam romans w czasie małżeństwa.
    I przyznać muszę, ze trochę ten portal zamącił mi w głowie- dostrzegłam kilka swoich błędów- jednak Męski punkt widzenia jest diametralnie rózny od kobiecego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~koła ~koła
    ~koła
    Napisane 23 września 2014 - 23:54
    Tak to prawda , faceci nic nie traca ..uciekaj. ...my cierpimy na wlasne zyczenie....po takich relacjach bez zobowiazan i to navwlasne zycxenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 28 listopada 2014 - 22:18
    Bez zobowiazan znaczy ,ze nie mamy wspolnych finansow ,nie palmujemy wspolnego zamieszkania i jesli chcemy nie musimy mowic dokad chodzimy i co robimy w przerwach pomiedzy spotkaniami .Co nie oznacza nic zlego ,ale daje wolnosc i pozostawia ja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Angela ~Angela
    ~Angela
    Napisane 25 stycznia 2015 - 15:30
    Witam
    Zastanawiam się co panowie sądzą o związkach a raczej układach bez zobowiązań . takich wyłącznie dla seksu, Mam 40 lat on trochę więcej oboje nie możemy na razie zbudować związku więc zaproponował ku mojemu zaskoczeniu taki układ, Interesuje mnie co panowie myślą o kobietach które godzą się na takie układy. Zdanie pań zwłaszcza które tego doświadczyły też mile widziane.

    Wprawdzie założyłam nowy wątek

    układ (seks) bez zobowiązań linku do strony nie przepuszczono mimo iż to to samo forum

    ale tutaj temat też widze aktualny i większe zainteresowanie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wodnik mazur ~wodnik mazur
    ~wodnik mazur
    Napisane 28 czerwca 2015 - 10:35
    facet mysli tylko dolna czesci poznałem sie tym ze moja była zrobiła to z żonatym jestem kawalerem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wodnik mazur ~wodnik mazur
    ~wodnik mazur
    Napisane 28 czerwca 2015 - 10:50
    Jestem kawalerem po 40 sex bez zobowiazan jest tak samo facet (zonaty,narzeczony,chlopak)czy kobieta(zona narzeczona,dziewczyna)to samo traktuja.Dlatego że niemają tego w domu z partnerką/em brakuje adrenaliny .Przychodzi codzienność rutyna obojetność i szukaja sexu bez zobowiazan:(Moja była miała pieszczoty wsparcie jak miała doła rozmowe pomagałem wychowywać dwójke jej dzieci sprzatałem wieczory przytulanie zakupy niepiłem nieplaiłem a dała mi rogi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wodnik mazur ~wodnik mazur
    ~wodnik mazur
    Napisane 28 czerwca 2015 - 10:55
    kobiety tak samo traktuja jak faceci sex bez zobowiazan

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zołza ~zołza
    ~zołza
    Napisane 23 lipca 2016 - 23:30
    Miałam męża dopokąd miał ode mnie wszystko :) . W pełnym sensie tego słowa. Kiedy zaczęłam wymagać ... przynajmniej szacunku dla mnie - wyparował. Zostawił po sobie bagaż ciężkiego kalibru : długi :) .

    Też się czegoś z tej lekcji nauczyłam : rozdzielności majątkowej w przypadku ewentualnego związku . I co Waść na to ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zołza ~zołza
    ~zołza
    Napisane 23 lipca 2016 - 23:42

    Nic dodać ni ująć :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Angelika ~Angelika
    ~Angelika
    Napisane 18 marca 2017 - 14:37
    ~Petrik napisał:
    Yrkoon...szacun....świetnie napisane....logicznie......tylko, że coś mi się nie zgadza. Od 20 lat jestem w związku, od 16 lat jestem mężem cudownej kobiety. Jestem bardzo szczęśliwy. Szanujemy się, troszczymy o siebie nawzajem. Kochamy się. Wiem to, że Ona tak samo mocno jak ja. Czuję to, rozmawiamy o tym. I wiem , że Ona też jest szczęśliwa. Uśmiecha się. Przytula. Jest spokojna, pewna......nie jest to sprawa przypadku. Nauczyliśmy się tej miłości, wypracowaliśmy ......zadbaliśmy wspólnie, żeby taka była....chcieliśmy tego oboje. Żyjemy pięknie.......stworzyliśmy to razem.....Yrkoon...jesteś mądry, inteligentny.......czemu więc Twoja wiedza na temat : Po co są i czego pragną Kobiety........jest na tak gównianym poziomie ?


    Zastanawiam mnie jedno..Co tuta j robi facet szczesliwy w zwiazku.W dodatku na firum o zdradzie itd.
    Czy nie lepiej rozmawiac teraz z ukochana żoną i nadal budowac swoj zwiazek? Napelniac go miloscia i takie tam, niz tu czytac o zdradach i zwiazkach bez zobowiazan.
    Pozdrawiam wszystkich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7
Strona 7 z 7
poprzednia Strona 7 z 7

Gorące tematy