Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

beard designer

Rozpoczęte przez ~natke, 15 lis 2017
  • avatar ~natke ~natke
    ~natke
    Napisane 15 listopada 2017 - 13:34
    szukam opinii na temat tego trymera, warto kupić? Kilka trymerów już zajechałem, mam twardy, gęty zarost i nie każdy daje rdę. Widzialem że ten trymer jest prosty w obsłudze, co też na pewno jest atutem, ne powiem żebym przepadał za przycinaniem a z racji pracy muszę dbać zeby zarost byl krótko pzycięty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radk ~radk
    ~radk
    Napisane 18 listopada 2017 - 21:30
    zdeydowanie warto, na pewno nie pożałujesz, przejrzyj sobie oferty sklepów czasami można go znaleźć w promocji. fajnie się go używa, nie trzeba dużo nad tym się głowić, przejeżdżasz po zaroście i z głowy, masz sporo opcji długości i na krótko i na dłużej, dają do kompletu niezłą małą golarkę. Możesz też używć na mokro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~buldi ~buldi
    ~buldi
    Napisane 06 lutego 2018 - 15:28
    Podpisuję się po opinią. Tylko zwróć uwagę, że są dwie wersje, ale nie wiem czym one się dokładnie różnią. Mój brat ma taki trymer i jest fantastyczny. Sam bym sobie kupił, ale w tamtym roku już kupilem trymer babyliss, ale inny, wciąż działa bez zarzutu i w sumie jest jak nowy, więc nie potrzebuję dwóch ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PolAdam ~PolAdam
    ~PolAdam
    Napisane 27 lutego 2018 - 20:17
    Też uważam, że warto. Ja potrzebowałem golarki nie tylko do brody, ale do całego ciała, bo jestem trenerem personalnym, więc nie chcę odstraszać kobiet dywanem na klacie. W każdym razie ten trymerek jest na wypasie. I do twarzy i do całego ciała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grich ~grich
    ~grich
    Napisane 06 marca 2018 - 10:46
    Korzystam z beard designera babyliss od 3 miesięcy i już nie chcę żadnej innej golarki. Kolego, nie masz co sie zastanawiać tylko brać, jeśli jeszcze nie wziąłeś :) Ogolisz się łatwo, szybko i przyjemnie, a potem opłuczesz ją nawet pod prysznicem i wio do pracy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy