Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Auto

Rozpoczęte przez ~Borys40, 28 sty 2018
  • avatar ~Borys40 ~Borys40
    ~Borys40
    Napisane 28 stycznia 2018 - 10:40
    Poszukuję jakiegoś dobrego samochodu który posłuży mi przez pare ładnych lat czy mozecie mi powiedzidec jakie wy macie samochody? jakie polecacie kupic a jakich nie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Caesar ~Caesar
    ~Caesar
    Napisane 10 lutego 2018 - 01:22
    Po kilkunastu różnych autach, obecnie punto evo.
    Ma 115 tys km, i po za wymianą filtrów, świec, oleju i rozrządu to auto jeździ i jest niezawodne. Ze nie ma prestiżu, trudno mam do niego zaufanie to już 4 punto, ml 420 zawsze zastanawiałem się czy wrócę do domu, panamera 500 hmm, lepiej znam vw cc z serwisu jako auto zastępcze. Córce kupiłem yarise bo w firmie mieliśmy ich 120 sztuk i mam o nich dobre zdanie.
    Kto dba ten ma i wszystko zależy od pieniędzy, które zamierzasz przeznaczyć na pojazd i jego utrzymanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olgierd ~olgierd
    ~olgierd
    Napisane 11 lutego 2018 - 10:51
    mnie to podobają się te francuskie samochody, te peugeoty dobrze wyglądają i są dobrze wyposażone technicznie. Mało palą i można zakupić jakiś model z wyprzedaży teraz, to może sie do nich wybiorę? Czas w końcu zmienić auto na coś lepszego. Żona na pewno by się ucieszyła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 17 marca 2018 - 15:24
    Mam koreańskie korando auto zwinne, spalanie optymalne, jezdże już 2 lata i poważnych usterek nie miałem. Jak dla mnie wygodne i w dobrych piniądzach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 19 marca 2018 - 08:37
    A gdzie wymieniacie opony ??? bo mnie to czeka i polecono mi serwis opon speedgum.com w Warszawie. Na pewno do nich zajade jak już się zrobi ciepło i zmienie zimówki na letnie opony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Davidex ~Davidex
    ~Davidex
    Napisane 19 marca 2018 - 08:59
    Ja wymieniam ty www.serwisopon24h.net.pl - odkryłem ich jakiś czas temu a jestem z Warszawy a do Pruszkowa to rzut beretem. Najlepsze jest u nich to, że mają czynne 24 h.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawidok ~Dawidok
    ~Dawidok
    Napisane 26 marca 2018 - 14:55
    Ja sam ogarnąłem wymienianie z resztą taka prawda, że większość rzeczy przy samochodzie robię sam, w chemiczna-hurtownia do tego kupiłem do pielęgnacji opon płyn i staram się jak najbardziej o opony na tyle dbać, żeby utrzymać je w jak najlepszej kondycji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arturroken ~Arturroken
    ~Arturroken
    Napisane 01 kwietnia 2018 - 22:15
    A korzystacie w autach z kamerek samochodowych? Ja się teraz zebrałem i kupiłem Xblitz X5 WI-FI - fajna jest bo nie duża więc nie zasłania szyby. A nagrywa w mega dobrej jakości aż byłem zdziwiony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hanyk ~hanyk
    ~hanyk
    Napisane 25 kwietnia 2018 - 10:20
    mam mazdę cx-5 od paru miesięcy, super auto, wczesniej tez jeździłem mazdą, dlatego mam już jakie pojęcie o tych autach, jeździ się bardzo dobrze, wnętrze nie jest przeładowane w bajery są tylko te najpotrzebniejsze, wolę to niz pełno rozpraszaczy uwagi, wiem że ulepszyli lakier, światła, przy większych prędkościach nie jest tak głośno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bedeos ~bedeos
    ~bedeos
    Napisane 26 kwietnia 2018 - 14:08
    hanyk, i jak, do tej pory nie masz z nią problemów? Zastanawiam się właśnie nad przesiadką na nową cx-5, samochód bardzo ładny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~monkomonko ~monkomonko
    ~monkomonko
    Napisane 12 maja 2018 - 08:50
    Ja też śmigam mazdą, w częstochowie w mazda-Klimczak kupiłem. Nowe mazdy są budowane zgodnie z filozofią projektowania KODO i to jest super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ar2d2 ~ar2d2
    ~ar2d2
    Napisane 22 czerwca 2018 - 10:14
    jeżdże mazdą cx-3, super auto do jazdy po mieście małe, nie pali dużo i na pewno robi wrażenie. Mazda ma swietne i ciche silniki które mimo braku turbo mają niezłego kopa, jeździ się świetnie, ma wspomaganie hamowania, wykrywnie pieszych w nocy to się przydaje szczególni ena nieoświetlonych drogach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy