Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Auto

Rozpoczęte przez ~Borys40, 28 sty 2018
  • ~Borys40
    ~Borys40
    Napisane 28 stycznia 2018 - 10:40
    Poszukuję jakiegoś dobrego samochodu który posłuży mi przez pare ładnych lat czy mozecie mi powiedzidec jakie wy macie samochody? jakie polecacie kupic a jakich nie

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Caesar
    ~Caesar
    Napisane 10 lutego 2018 - 01:22
    Po kilkunastu różnych autach, obecnie punto evo.
    Ma 115 tys km, i po za wymianą filtrów, świec, oleju i rozrządu to auto jeździ i jest niezawodne. Ze nie ma prestiżu, trudno mam do niego zaufanie to już 4 punto, ml 420 zawsze zastanawiałem się czy wrócę do domu, panamera 500 hmm, lepiej znam vw cc z serwisu jako auto zastępcze. Córce kupiłem yarise bo w firmie mieliśmy ich 120 sztuk i mam o nich dobre zdanie.
    Kto dba ten ma i wszystko zależy od pieniędzy, które zamierzasz przeznaczyć na pojazd i jego utrzymanie.

• ~olgierd
    ~olgierd
    Napisane 11 lutego 2018 - 10:51
    mnie to podobają się te francuskie samochody, te peugeoty dobrze wyglądają i są dobrze wyposażone technicznie. Mało palą i można zakupić jakiś model z wyprzedaży teraz, to może sie do nich wybiorę? Czas w końcu zmienić auto na coś lepszego. Żona na pewno by się ucieszyła

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty